Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 27, kokku 27
  1. #21
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Miks me riverit ei shove?
    Pole mõtet tervet stacki põletada. 1/2 bet paistab selles spotis palju rohkem value poole kaldu sest vastase range arvatavasti mitte väga tugev ja sellega nagu otsid calli nõrgematelt kätelt mitte ei taha neid minema peletada.

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Ei nõustu üldse, et 1/2 näeb tugevam välja, kui ship. Mu arvates ei peaks meil sellist betsizingut riveril üldse olema, üks sizing võiks olla 100-150$ ja teine jam. Mõlemad obv balanced rangega.

  3. #23
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Selge :)

  4. #24
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Easy fold sinujaoks riveril, aga solid play vastase poolt ka imo, sa oma playga flushi ei repi (99% vastastest vähemalt mitte) ja kui sa ohmoon pole või nii hea handreader, et tead, et sa flushi ei repi ja vastane teab seda ja seepärast teeb mingi % ajast sellise play as a bluff, siis kõik peale flushide peaksid sa foldima.

    Mõtle nüüd - kui sul oleks reaalne flushdraw flopist, kas sa jätad cbeti tegemata üldse kunagi? + turni liin ei klapi ka flushiga ja riveril betid väga suurelt juhul kui sul olekski rida, enamus mängijad üleüldse ei betigi seda riverit reaga.

  5. #25
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Üldiselt vastase poolt hea play imo ja sinu poolt väga halvasti mängitud käsi.

  6. #26
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Ja riveril, as played (terribly), on shove või ükskõik mis bet halb, just check/fold, me ei repi midagi.

  7. #27
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Nl1k Vastane teeb river bluffi, mis annab mulle 1:10 oddsid callimiseks, solid mo

    Jah ma polegi tegelikult kunagi HU-d spetsiaalselt õppinud, niisama donkan ringi teinekord kui muud actionit napib :(

    Nii et nüüd edasi kas tuleb hakata end arendama või siis eemale hoida HU-st kõige täiega.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES