Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 23 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 481

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Nop. Mina küsisin enne seega, ma ootan Yolpa ja sinu liste. Tahate ennast clearida? Tavai visake listid üles kes on küla ja kes on hundid.

    Siis tulen alles mina oma listidega välja. Tahad aidata mängu lahendamisele kaasa? Palun sind viska list üles, Yolpa samuti.
    Listid ei ole üldse lahedad imo, mis selle infoga peale hakkad?

    Kui mul oleks tugev read 2 mängija kohta, siis ma pushiks ühte täiega ja teist pigem hoiaks üldse oma postidest väljas samal päeval.

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Listid ei ole üldse lahedad imo, mis selle infoga peale hakkad?

    Kui mul oleks tugev read 2 mängija kohta, siis ma pushiks ühte täiega ja teist pigem hoiaks üldse oma postidest väljas samal päeval.
    Küll sa hiljem arusaad, miks ma tahan liste näha.

  3. #3

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Küll sa hiljem arusaad, miks ma tahan liste näha.
    Ootad kuhu poole majority kaldub ja siis otsustad kas antispewda.
    Minu list on välja pandud btw.

  4. #4

    Re: WW #19 Game thread

    In in the middle of mõlemad on külad.

  5. #5
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    In in the middle of mõlemad on külad.
    Hääleta palun Yolpa.

  6. #6

    Re: WW #19 Game thread

    mul clickis just.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: WW #19 Game thread

    Ma ei viitsi enam midagi kirjutada, kuna uneaeg ammu juba, lihtsalt vaadake korra visa postid mis on minule suunatud, seal pole mitte ühtegi argumenti, vaid mingite listide nõudmine, ma ei mängi seda mängu mingite listide pärast tegemiseks. Wowa on sult 2 korda küsind põhjendust minu hääletamiseks, millele oled vastuseks andud "hääletage yolpa".
    overbeti arvasin hundiks olema, kuna arvasin, et klaas küla ja kellegil ju peab peek olema. ilmselgelt muidugi laas midagi muud.

    igatahes, kui küla tahab omale käru keerata, lynchige mind, muidu soovitan kiire pilk neile sisutühjadele visahinge postidele teha ja sealt omad järeldused teha.

    ausaltöeldes pole mul õrna aimugi, kes võib hunt olla, aga ei suuda uskuda et visa külana nii pika kaarega mööda paneb ja suudaks oma külasid nii raskelt pushida, ilma omamata ühtegi korraliku argumenti

  8. #8
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Ma ei viitsi enam midagi kirjutada, kuna uneaeg ammu juba, lihtsalt vaadake korra visa postid mis on minule suunatud, seal pole mitte ühtegi argumenti, vaid mingite listide nõudmine, ma ei mängi seda mängu mingite listide pärast tegemiseks. Wowa on sult 2 korda küsind põhjendust minu hääletamiseks, millele oled vastuseks andud "hääletage yolpa".
    overbeti arvasin hundiks olema, kuna arvasin, et klaas küla ja kellegil ju peab peek olema. ilmselgelt muidugi laas midagi muud.

    igatahes, kui küla tahab omale käru keerata, lynchige mind, muidu soovitan kiire pilk neile sisutühjadele visahinge postidele teha ja sealt omad järeldused teha.

    ausaltöeldes pole mul õrna aimugi, kes võib hunt olla, aga ei suuda uskuda et visa külana nii pika kaarega mööda paneb ja suudaks oma külasid nii raskelt pushida, ilma omamata ühtegi korraliku argumenti
    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    aah, eelmine mäng siis kui te hakkasite rääkima, et te ei mängi enam isiklikel põhjustel kellegi teise mängija vastu, sinu puhul siis ranka situatsioon. Eks ma rohkem flippasin üle ja olin lihtsalt kettas, et miks üldse mängite kui kriitikat ja isiklikuks minemist kardate. Jätame siis selle teema.

    Laasi ei ole vist kunagi arvand, et hunt oled.

    Pigem hundid:
    ranka
    visa

    kahtlane:
    overbet
    emma

    külad:
    klaas
    bwg
    hea list

  9. #9
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Pigem hundid on kõik külad, Kahtlaste all on kõik külad. Külade all on kõik külad. Kuhu Wowi panid :( ?

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Pigem hundid on kõik külad, Kahtlaste all on kõik külad. Külade all on kõik külad. Kuhu Wowi panid :( ?
    wow polnud selleks hetkeks midagi postitanudki, ja ma ei saa endiselt aru mida need listid sulle annavad? täpselt nagu laas mainis, siis milleks vaja üleliigset infot jagada. Imo peaks just hundid need olema, kes neid krdi liste nuiiavad, et teada saada, mis suunas küladel mõte liigub ja keda tanki saaks panna

  11. #11
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Ühtegi argumenti ei olegi vaja tuua välja, sest teie käitumine ongi see mis teid reedab ju

  12. #12
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    whatafak mun'n mängija?

    Kuule see on lihtsalt mäng ju. Mina nii madalale küll ei laskuks.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    whatafak mun'n mängija?

    Kuule see on lihtsalt mäng ju. Mina nii madalale küll ei laskuks.
    sinu käitumine sama lapsik nagu BWG, vaidle nagu seinaga, lähed caps lockiga hulluks, kui need keda ründad pole foorumiski

  14. #14
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Listid on tähtsad. sest ütleme kui sa kellegil peeked wolf, siis su list annab väga palju infot.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Listid on tähtsad. sest ütleme kui sa kellegil peeked wolf, siis su list annab väga palju infot.
    novot, aga ma pole KT ja ma olen kahe päeva jooksul piisavalt ära põhjendanud ära miks sina oled hunt. ja muideks terve selle aja jooksul pole sa ühtegi korraliku põhjendust andnud minu argumentide kohta, mis sinu pihta suunatud

  16. #16
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    novot, aga ma pole KT ja ma olen kahe päeva jooksul piisavalt ära põhjendanud ära miks sina oled hunt. ja muideks terve selle aja jooksul pole sa ühtegi korraliku põhjendust andnud minu argumentide kohta, mis sinu pihta suunatud
    Ma ütlesin, et kui sina oled kellegi peek, ja peeked wolf, siis on see list hea.

  17. #17
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Yolpa kellega ma koos olen?

  18. #18
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Yolpa kas kavatsed mu öösel tappa?

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: WW #19 Game thread

    ma ei tea, mul ei ole õrna aimugi, senikaua kuni sa minu ühegile postile pmst adekvaatset vastust pole andud ja käid oma listide mulle peale, ei viitsi ka mina siin väga analüüsida. tänaseks ööseks piisab mulle ainult sinu hääletamisest ja küll homme selle tagajärjel ka midagi kooruma hakkab.

    Ja btw, hundina mingi küla poole võtmine esimesel päeva ei tundu küll raketiteadus olevad, ja imo sa võtsid kõige obv liini, nii kui rahvas hakkas rankat kahtlustama, teadsid, et tema kaitsmine võib sulle hiljem kasuks tulla.

  20. #20
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: WW #19 Game thread

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    ma ei tea, mul ei ole õrna aimugi, senikaua kuni sa minu ühegile postile pmst adekvaatset vastust pole andud ja käid oma listide mulle peale, ei viitsi ka mina siin väga analüüsida. tänaseks ööseks piisab mulle ainult sinu hääletamisest ja küll homme selle tagajärjel ka midagi kooruma hakkab.

    Ja btw, hundina mingi küla poole võtmine esimesel päeva ei tundu küll raketiteadus olevad, ja imo sa võtsid kõige obv liini, nii kui rahvas hakkas rankat kahtlustama, teadsid, et tema kaitsmine võib sulle hiljem kasuks tulla.
    sa mul peeked wolf, mis selle peale ütled

Lehekülg 14, kokku 23 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES