Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kummad sulle rohkem meeldivad?

Hääletajad
104. Sa ei tohi hääletada
  • Fishid

    70 67,31%
  • Donkeyd

    34 32,69%
Lehekülg 12, kokku 56 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1111
  1. #221
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    "spa"-sse keegi ei taha minna?


  2. #222
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 336

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Ma olin 5 päeva mudas ja läks rohkem raha. Spa on siiski +EV.

  3. #223
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Meistrite Liiga oli ulme. 90+3 Barca viigistas ja edasi, väga pro. Nii peabki.

  4. #224

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    IRW :D, MUDA SPA RFOOOFFLLLL ;D ;D ;D ;D



    aga poisid ja tüdrukud
    pähkel

    http://www.pokerhand.org/?4199951

    mida teha? Turnil olin ma omadega kyll kööga, et wtf.
    Kutt oli mingi suht loose vahetevahel, aga monster lükkeid (2-3x), ehk allin väiksesse potti tegi vaid paaril korral, kuid siis polnud mul midagi käes ja ei osanud isegi arvata mis tal käes...

  5. #225

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Meistrite Liiga oli ulme. 90+3 Barca viigistas ja edasi, väga pro. Nii peabki.
    sitaks hea ikka:D
    krt 90 minutit surusid:D
    m2ngu jooksul mitte yhtegi l66ki raamidesse:D
    ja krt l6puminutitel lüüakse 2ra rsk:D

  6. #226

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    TRA MIS VÄRAV :D
    kuigi ennustasin barca võitu, aga pohhui :D, SAID EDASI !!!!!!!
    terve elu olen barcat vihanud, aga juba 1-2 aastat olen jälginud neid suht tihedalt, sest sealne meeskond on nuts !
    eriti messi, sellest vennast tuleb tuleviku ronaldo+cronaldo+becks+maradona !

    super nuts !

    pm on nii et kohtunik minuarust oli suht hea, sest reaalselt vb oli vaid 1 penla olukord.
    drogba (üks lemmik mängijatest tegelt) võiks vähem teeselda, ta küündib c.ronaldo tasemel, faken eit, koguaeg maas, perse upakil lausega:"keera mlle oma tank perse!" , no cmon,

  7. #227

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    üks oli kindel pendla olukord:D
    aga samas see punane rsk:D
    see oli nii mööda:D
    ehk siis 50:50 see vile:D

  8. #228

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    pm ytleme nii, ta sai punase olukorras vilistada kahte moodi:
    1. kas mitte midagi
    2. või vile ja punane. MIKS? Sest kuna pm mängija läx 1-1-le ja tõmmati maha (või komistas enda jala otsa ;D) viimase kaitsja poolt, siis pole kollasele kaardile ruumi :)

  9. #229
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Jaaaaa, mul samasugune üleerutus. Panin viis sotnikut (€) Michael Jordani peale
    a siis tra sain teada, et teda polegi väljakul, wtf nagu...

  10. #230
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    2 puhast kätt oli Barca'l karistusalas, ükskõik mis nurga alt vaadates, aga ei, mulle sobis, et ei vilistatud.

  11. #231

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    pm ytleme nii, ta sai punase olukorras vilistada kahte moodi:
    1. kas mitte midagi
    2. või vile ja punane. MIKS? Sest kuna pm mängija läx 1-1-le ja tõmmati maha (või komistas enda jala otsa ;D) viimase kaitsja poolt, siis pole kollasele kaardile ruumi :)
    pmts seal polnud viga:D
    selle pärast oli see punane lamp:)
    aga juu kohtunik nägi teise nurga alt ja puha, aga korduses oli näha et polnud kontakti:D

  12. #232

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    2 puhast kätt oli Barca'l karistusalas, ükskõik mis nurga alt vaadates, aga ei, mulle sobis, et ei vilistatud.
    see viimane nii puhas käsi küll nüüd polnud selline pool rind või nii jälle riskante, et vilistada seda kohtuniku poolt:)

  13. #233

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    samas, chelseale tõmmati külmalt 1 oudine riverisse :D

  14. #234

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Kohtunik pani lõpus kõvasti puuse jah. Samas ei vingu, võitis "õige" sats ja loodan, et võidab ka finaalis :)

  15. #235
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Viimane olukord jah väga kahtlane, aga mina olen rahul sellise tulemusega.

  16. #236
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    coca

    mina snapin :=)

  17. #237
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    kus te kõik täna olite käisin eilsest saati kõik jookikad läbi nüüd sadasin koju.

    kurat ei ksaa videoga hakkama panen lingi

    http://www.youtube.com/watch?v=fqcn_TPu4qQ

    aga ok rokin edasi kakkusin mõned õlled koju kaasaa

  18. #238
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 336

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Kas firewall on vajalik või mitte? Ise formaatisin kompu just ja otsustasin FW-d mitte installida, kuna sellest ei olnud mitte midagi kasu peale selle, et kogu aeg kisas, kui uusi programme installisin.

  19. #239
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    http://www.youtube.com/v/whbTXgYOXgI&hl=en&fs=1


    Lahe lugu!

  20. #240

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    vista ?
    xp puhul võix firewall ikkagi olla, aga igaljuhul kõik windowsi updated välja lükatada samuti teated, sest siis ei toimu mingit spämmi ja mõttetut ülekoormust arvutile.

Lehekülg 12, kokku 56 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES