Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kummad sulle rohkem meeldivad?

Hääletajad
104. Sa ei tohi hääletada
  • Fishid

    70 67,31%
  • Donkeyd

    34 32,69%
Lehekülg 14, kokku 56 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1111
  1. #261
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    http://sale24.ee/ariklassi-dell-lati...s-p-20050.html

    mõtlesin et võtaks, on see norm pill? Hinnavaatluse foorumi kaudu saals 1,5k veel alla.

  2. #262

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    http://sale24.ee/ariklassi-dell-lati...s-p-20050.html

    mõtlesin et võtaks, on see norm pill? Hinnavaatluse foorumi kaudu saals 1,5k veel alla.
    olenevalt vajadustest muidugi... igatahes ma ei kahtlegi, et see hea ei ole. kui tiltis peaga seda ise lõhkuma ei hakka siis 3a garantiid on väga ok. teine asi - 160gb ketas tundub väikesevõitu tänapäeva masinate kohta. samas mulle näiteks piisaks, pole seda kraami lihtsalt mida nii jõhkralt talletada :)

    nii, et it's a go

  3. #263
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    tänks, tellisin ära

  4. #264
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    millist läpakat sa koju soovitaks ntx 10k eest? läpakas netis surfamiseks ja pokerdamiseks. kuskil kohvikutes jms ma sellega ei käi ehk raskus pole oluline :)mis selles paviljonis siis faili on?
    Miks peaks inimene ostma läpaka koju laua peale seisma? Naudid enda piinamist ja ebamugavust kui selle raha eest saaks korraliku 22-24" monitori ja paremate näitudega kasti?

  5. #265
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Miks peaks inimene ostma läpaka koju laua peale seisma? Naudid enda piinamist ja ebamugavust kui selle raha eest saaks korraliku 22-24" monitori ja paremate näitudega kasti?
    Toas on ka hea läppariga ringi liikuda.

  6. #266
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    suurem maja võib-olla

    ise ostan küll ainult reisimiseks enamasti, pluss vanemate juures on kast koguaeg perses, mistõttu oleks seal ka hea möllata

  7. #267

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    pealegi võid teha omale koju ka mingi arvutilaua laadse asja. Lisad suure monitori, hiire ja klaviatuuri... ning laua nurka pand doki :)
    peale rännakut lükkad arvuti dokki ja voila, kõik on olemas. sama arvuti põhimõtselt aga kodustes tingimustes palju mugavam kasutada.

    ma ise kasutan nii ainult, et monitori väljundiks on suur lcd teler. diivanilt hea pokkerit mängida - kuigi olen suht kindel, et laua taga oleks veel parem.

  8. #268
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tulin just Riiast, käisin sõbral lennujaamas järgi, koos Jrgn Helliga. Auto ostsime õlut täis, s.h. ühe 0.33 plekkpurgis Bocki, mille pidin andma sõbrale kingituseks, et siis saab koheselt karget Eestimaist õlut maitsta (ta pole 8 kuud Eestis olnud). No sõber punnis vastu ja keeldus mu kingitusest aga mis sest. Jõudsin just koju, viskasin allesjäänud ühe heinekeni ja bocki külmkappi ja õde ütles: "anna õlut". No andsin talle siis 0.33 Bocki ja ütlesin, et see on kvaliteetõlu. Tema õllidest ei tea midagi ja praegu köögis seda joob. Head isu ja hingerahu talle!

  9. #269
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    salakaval

  10. #270

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tulin just Riiast, käisin sõbral lennujaamas järgi, koos Jrgn Helliga. Auto ostsime õlut täis, s.h. ühe 0.33 plekkpurgis Bocki, mille pidin andma sõbrale kingituseks, et siis saab koheselt karget Eestimaist õlut maitsta (ta pole 8 kuud Eestis olnud). No sõber punnis vastu ja keeldus mu kingitusest aga mis sest. Jõudsin just koju, viskasin allesjäänud ühe heinekeni ja bocki külmkappi ja õde ütles: "anna õlut". No andsin talle siis 0.33 Bocki ja ütlesin, et see on kvaliteetõlu. Tema õllidest ei tea midagi ja praegu köögis seda joob. Head isu ja hingerahu talle!
    see on jama, sest järgmine kord kui hirmsalt õlut vaja siis õde on poodi teel ja ütled talle, et toogu... tuleb bockiga tagasi raudselt :D

  11. #271
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    see on jama, sest järgmine kord kui hirmsalt õlut vaja siis õde on poodi teel ja ütled talle, et toogu... tuleb bockiga tagasi raudselt :D
    see oleks päris naljakas

  12. #272
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Proovige järgi... 8)

    Äkki saate teie just Lotuse. :P

    http://triobetcup.com/

  13. #273
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Miks peaks inimene ostma läpaka koju laua peale seisma? Naudid enda piinamist ja ebamugavust kui selle raha eest saaks korraliku 22-24" monitori ja paremate näitudega kasti?
    kindlasti ei osta ma seda laua peale seisma. pigem ikka kasutamiseks.
    kasti jaoks on vaja teha eraldi arvuti nurgake (laud ja tool jms). hetkel ma korteris sellist kohta ei leia kuhu see tekitada.
    Läpakas juba 2 viimast aastat mu vajadused 100% rahuldanud.
    ja nagu lenc veel mainis, siis saan liikuda oma 3-toalises villas juhtmevabalt :)
    a ja enda piinamist ma ei naudi.
    ja mõtlesin midagi sellist osta : http://sale24.ee/sulearvuti-dell-ins...qmd0o371qgavs7
    on see väga juust (pokerdamiseks ja netis käimiseks)?

  14. #274
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    läpakatel ikka jah emaka küljes.
    aga et pilt virvendab, see võib olla ka sellest, et ekraani toitekaablid ja adapterid on omadega mäel vms.
    aga paviljon on fail :D
    Jah 16k eest on tõesti faili, esiteks läheb jube kuumaks alati, ju siis ei ole suudetud normaalset jahtutust teha nendele pavilionidele ja tänu sellele kõik laguneb. Helistan täna sinna HP servicesse ehk saan targemaks ;D

  15. #275
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    pealegi võid teha omale koju ka mingi arvutilaua laadse asja. Lisad suure monitori, hiire ja klaviatuuri... ning laua nurka pand doki :)
    peale rännakut lükkad arvuti dokki ja voila, kõik on olemas. sama arvuti põhimõtselt aga kodustes tingimustes palju mugavam kasutada.

    ma ise kasutan nii ainult, et monitori väljundiks on suur lcd teler. diivanilt hea pokkerit mängida - kuigi olen suht kindel, et laua taga oleks veel parem.
    Läppari ma ostsin selle jaoks, et ma viskan talt akujuhtme tagant ära, võtan sülle ja lähen sinna, kus parajasti vaja. Kui mul seal taga on kuvar, klaver ja veel 100 muud asja, mida ma pean hakkama igakord lahti kruvima, siis no kamoon läppar ei täida enam oma esialgset ülesannet. Ja settõttu minu puhul läppar ei hakka tõenäoliselt mitte kunagi asendama laua arvutit - suur kuvar, suur laud, mugav tool, hea klaver/hiir on ikka teine asi, kui miski pisikese ekraaniga läppari junn, mille klaver on väga ebamugav ning sisseehitatud touchpad täielik pask.


  16. #276
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tulin just Riiast, käisin sõbral lennujaamas järgi, koos Jrgn Helliga. Auto ostsime õlut täis, s.h. ühe 0.33 plekkpurgis Bocki, mille pidin andma sõbrale kingituseks, et siis saab koheselt karget Eestimaist õlut maitsta (ta pole 8 kuud Eestis olnud). No sõber punnis vastu ja keeldus mu kingitusest aga mis sest. Jõudsin just koju, viskasin allesjäänud ühe heinekeni ja bocki külmkappi ja õde ütles: "anna õlut". No andsin talle siis 0.33 Bocki ja ütlesin, et see on kvaliteetõlu. Tema õllidest ei tea midagi ja praegu köögis seda joob. Head isu ja hingerahu talle!
    No tõepoolest ei olnud isu päiksesooja Bocki sisse lasta peale 16h rändamist, oleks vist lennukitoidu välja ka roopinud kohe. Heineken aga maitses hästi. Mis õde hiljem ütles õlle kohta?

  17. #277

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    järgmine kord tee pilt, kuidas õde bocki naudib. ;D

  18. #278

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)


  19. #279
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    mulle udaratega naised ei meeldi tiss peab olema prink

  20. #280

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Jah 16k eest on tõesti faili, esiteks läheb jube kuumaks alati, ju siis ei ole suudetud normaalset jahtutust teha nendele pavilionidele ja tänu sellele kõik laguneb. Helistan täna sinna HP servicesse ehk saan targemaks ;D
    Kuumaks sp, et see võtab sitaks tolmu ja muud paska enda külge. Kui reaalseid läpakaid saab puhastada kergelt, kas võtad alt ühe luugi lahti, keerad kruvid ära ja puhastad ventika ja radika ära, siis paviljonil on see õudusunenägu :) , PEAD LÄPAKA TÄIESTI TÜKKIDEKS VÕTMA, RÕHUTAN, TÄIESTI TÜKKIDEKS , see on täiesti ebareaalne !

Lehekülg 14, kokku 56 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES