Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kummad sulle rohkem meeldivad?

Hääletajad
104. Sa ei tohi hääletada
  • Fishid

    70 67,31%
  • Donkeyd

    34 32,69%
Lehekülg 48, kokku 56 EsimeneEsimene ... 384647484950 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 1111
  1. #941
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    sest kohe ausalt polnud tammistest midagi kuulnud ;D
    wtf kuidas

  2. #942
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    panin tammise peale ja loodame et auto varsti tuleb lasen peeneks kohe ja müün maha ;D

  3. #943

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tammiste lõpetas profikarjääri (mitteametlikult, sest N. Liidus ju ei olnud profisporti) 1984. aastal ning ma arvan, et lõviosa Triobeti mängijatest ei olnud siis veel kas sündinudki või siis olid liialt tatid, et teda mängimas näha. Aga Kuusmaad mäletan küll, käisin isegi 10-aastasena Kalevi mänge spordihallis vaatamas ja Liidu meistriks tulekul/1993. aasta EM-il olid tema teened konkurentsitult kõige suuremad. Oli tõesti harukordne viskemees, suur lemmik omal ajal!

  4. #944
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Tammiste lõpetas profikarjääri (mitteametlikult, sest N. Liidus ju ei olnud profisporti) 1984. aastal ning ma arvan, et lõviosa Triobeti mängijatest ei olnud siis veel kas sündinudki või siis olid liialt tatid, et teda mängimas näha.
    Ka mina polnud sel ajal sündinud ja teda mängimas näinud, aga miskipärast tundub standard, et peaks ikka teadma(minumeelest oli aasta-kaks tagasi kuskil reklaamis isegi). Samas ma võibolla korvpalliga natuke rohkem kursis võrreldes keskmise pepsikoolaga.

  5. #945

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Mina ei tea ka, kes see Tammiste on, aga Kuusmaa nime olin kuulnud ja järelikult oli parem, seega hääletasin Kuusmaa poolt ;D

  6. #946
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sa ise ei keskendu! Esiteks, mis sa pead "luckima" all silmas? Seda, et kui su võidu% all-in minnes on kõige suurem? Kui nii, siis kaoksid ära ju pot oddside mõte, sest teinekord sa ei peagi olema ees, et teha võitev call!!! Teiseks, kui su võidu% on 55% oled sa vastasest ees ja peaksid võitma käe? Kui jah, siis oleks see väga väga ebaõiglane teiste suhtes ja ka sinu suhtes, kui nii juhtub.

    Ja võitev mängija luckib rohkem? Mis jutt see on? Ainus loogika on see, et dongil on bankroll vägagi piiratud, ta mängib jube-jube vähe (maybe lifetime 100k käsi) ja võib terve selle aja väga väga halba kaardijooksu kogeda.

    EDIT: Ühesõnaga sina tõmbad välja, sind tõmmatakse välja ning see ongi mõnus. Teinekord tunned tõsist raevu (märk, et pokker pakub sulle veel pinget) või väga suuri positiivsed emotsioone, kui finaallauas riverisse lendab puudu olev 2 gutshot!
    Ei ma ytlesin, et v6itev m2ngija luckib v2hem just.
    ja seda seet6ttu, et ta teebki POT ODDSIDE kohaselt 6igeid calle, ta pushibki siis kui tal lisaks combodrawle on hea FE jne jne jne.

    Donk, kes pole kuulnudki neist terminitest, lihtsalt callib $25 beti, kui pot on $25 ja tal stack on $30 ning
    saab oma gutshot rea k2tte. See on luck. Against pot odds...v6i siis surub ilma FEta oma gutshoti. Need
    ainult paar n2idet, kuidas nad luckivad. Kui need hetked 2ra j22ksid, j2llegi tuletan meelde, et mitte yldiselt pokkeris, vaid ainult minul, kuna ma ju annaks oma vasaku k2e 2ra selle nimel, siis ma oleks varsti rikas mees.

    Jaajaa, longterm ta kaotab v6i mida iganes, aga see on praegu ebaoluline.

    Koidab, mille nimel ma käe annaks?

  7. #947
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Mulle ei koida, aga äkki sa lihtsalt ei biidi mängu? ;D

    Sa tahad, et kõik potid sulle tuleks, kus sa oled ees? Fishil on ka potis equityt ja tema peab oma osa ka mõnikord saama.

    Ma olen ka mõelnud, et kui oleks olemas pokkerituba, mis all-in hetkel jagaks raha ära vastavalt mängijate equititele potis.
    Plussid ja miinused:
    +viib variatsiooni väga madalaks ja regularidele see meeldiks
    -fishil on igav ehk gamblimise moment kaob
    -fish saab targaks ja näeb, et 4 outeri korral tema equity on üsna väikene ja adjustib paremaks mängijaks

  8. #948
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Sulle t6esti ei koida. Ma ei r22gi ainult allini situatsioonidest.

  9. #949
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Ei ma ytlesin, et v6itev m2ngija luckib v2hem just.
    ja seda seet6ttu, et ta teebki POT ODDSIDE kohaselt 6igeid calle, ta pushibki siis kui tal lisaks combodrawle on hea FE jne jne jne.

    Donk, kes pole kuulnudki neist terminitest, lihtsalt callib $25 beti, kui pot on $25 ja tal stack on $30 ning
    saab oma gutshot rea k2tte. See on luck. Against pot odds...v6i siis surub ilma FEta oma gutshoti. Need
    ainult paar n2idet, kuidas nad luckivad. Kui need hetked 2ra j22ksid, j2llegi tuletan meelde, et mitte yldiselt pokkeris, vaid ainult minul, kuna ma ju annaks oma vasaku k2e 2ra selle nimel, siis ma oleks varsti rikas mees.

    Jaajaa, longterm ta kaotab v6i mida iganes, aga see on praegu ebaoluline.

    Koidab, mille nimel ma käe annaks?
    Siis ütle mulle, mis asi on "luckima". Defineeri see mõiste ära. Mida tähendab, et ma "luckin"? Ja tuua üks reaalne näide ka, et kuidas ma luckisin või sind luckiti.

    EDIT: NVM, sain ju su näitest aru, et kui callib tugevalt vastu pot oddse. See on ju sama, mis callida ära all-in - näiteks paned allin QQ-ga $100, pot $1.5 donk callib AK-ga ära (vastu oddse) ja võidab ära.

  10. #950

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Mina ei mängi näiteks sellepärast triobetis, et seal on mu kaotused niivõrd idiootsed. Aukuostuga ja riveri mastidega kaotasin pidevalt. Pokerstarsis seda ei juhtu ja kui juhtub, siis väga harva. Seal on set over set, 2p vs set, suurem ülepaar väiksema vastu jne. Kui ma riveris betin, siis eeldan, et see ja see käsi maksab mulle kinni, aga see ja see biidib. Trios on mul riveriks ainult üks mõte "mille ku****ga ta mind nüüd seekord maha callis?" kui board ei anna mingit aimu tema käest. (Tegelikult on pokerstarsi NL2-5 samasugune.)

  11. #951

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    "luckima" võiks tähendada midagi sellist, et vastane callib vastu igasuguseid oddse ja võidab käe.

  12. #952
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Siis ütle mulle, mis asi on "luckima". Defineeri see mõiste ära. Mida tähendab, et ma "luckin"? Ja tuua üks reaalne näide ka, et kuidas ma luckisin või sind luckiti.
    palun keskendu :(

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Ei ma ytlesin, et v6itev m2ngija luckib v2hem just.
    ja seda seet6ttu, et ta teebki POT ODDSIDE kohaselt 6igeid calle, ta pushibki siis kui tal lisaks combodrawle on hea FE jne jne jne.
    ning situatsioon:

    Donk lihtsalt callib $25 beti, kui pot on $25 ja tal stack on $30 ning
    saab oma gutshot rea k2tte. See on luck.
    Ymbers6nastatult veel kord:
    Valede otsuste tegemisega v6itmine.


    EDIT: alaska on asjale pihta saanud.'
    EDIT2: tugevalt vastu oddse callimine on ainult yks v2ga paljudest n2idetest ju.

  13. #953

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Ma panin callima sellepärast, et siis on asi selge, 72o reraise allin puhul ei saa me luckimisest rääkida, kuna fold equity mängib liiga suurt rolli.

  14. #954
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    "luckima" võiks tähendada midagi sellist, et vastane callib vastu igasuguseid oddse ja võidab käe.
    Tahate väita, et Te ise ei calli? Kõige parem näide on setmining - olen näinud siin foorumis, teistes foorumites kui ka reaalselt lauas, kus head mängijad callivad või soovitavad callida väikse pocket paariga seti peale, ometi implied oddse ei ole olemas ja check-foldivad kõik flopid, kus neil setti ei ole. Teevad seda päevast-päeva, kuust-kuusse, aastast-aastasse.

    See on 100% kaotav mäng ja seega nad luckivad? Aga nende kaotav mäng on maskeeritud selle taha, et teinekord olid neil implied oddsid olemas, mis korvavad eelmised -EV-ga callid ning -EV callid ei tule sõelale ning igasugu setmine on üli long runni peale tehtud poliitika.

    Üleval näide ei ole muidugi nii suur viga, kui lebovenna gutshot calli näide aga mõlemad on vead aga ülemise näite vea tegijal on probleem natuke suurem, kui lebovenna oma. Lebovenna näiteks fish callis, et hittida või gämmelda, et äkki tuleb - ta tegigi seda pullipärast, et äkki täna joppab! Teises näiteks mängija üritab teha raha aga ei jaga oddsidest mitte sittagi ja arvab, et see on hea mäng ning nii võidab pappi.

    Aga üldiselt ei ole mul mitte midagi mängijate vastu, kes callivad ilma igasuguste oddsideta - niikaua, kui nad seda teevad, niikaua saan leivale peale võid määrida. Isegi, kui seda juhtub tihedamini, kui peaks (downswing) on mul selleks piisav roll, et seista suurtemategi kõikumiste vastu.


  15. #955
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Sisuliselt on luckimine kui fish teeb vea ja võidab. Head mängijad tõesti ei lucky nii palju, sest nad teevad vähem vigu. Head mängijad saavad rohkem bad beate.

    Aga siiski coinflipi halvimal poolel olijatel (45%) on ka väga suur equity potis.

    A bad beat is the best way to lose.

  16. #956

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak

    A bad beat is the best way to lose.
    Lahe lause :)

  17. #957
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    wtf is this shit? Kui ma panen dongi allinni kui tal on gutshot, olen võitev ja hea mängija whatever - ja võidan 100-st situatsioonist 100, siis ma ei saa luckida?

  18. #958

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Sklansky raamatus on ka kirjas, et vahest tuleb teha oddsidele kahjulike calle, et vastane tasakaalust välja viia ja pärast sundida rohkem vigu tegema.
    Ise peangi põhiliseks luckimiseks aukuostuga callimist, ilma ülekaartideta ja muude tõmmeteta. Soovitavalt allin call niti vastu.

  19. #959
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas ranka


    Aga üldiselt ei ole mul mitte midagi mängijate vastu, kes callivad ilma igasuguste oddsideta - niikaua, kui nad seda teevad, niikaua saan leivale peale võid määrida. Isegi, kui seda juhtub tihedamini, kui peaks (downswing) on mul selleks piisav roll, et seista suurtemategi kõikumiste vastu.

    T2pselt. Ning setminemine vastu oddse on alles teine n2ide v2ga paljudest olukordadest.
    Vb, mis ma m6tlesin selle k2e annetamise teemaga, oligi see, et kui aasa otsa kehtiks mulle valem
    shortterm = longterm, et siis oleks tore. Ehk siis k6ik 6iged otsused, mis saavad pikas perspektiivis
    tasutud, saaksid juba kohe alguses, shorttermis tasutud. Ehk variatsioonivaba m2ng. Vot. Muidugi
    sul oli j2lle ennist hea point, ranka, et "pinge" kaoks 2ra. Aga pinge tuleks tagasi, kui aastane diil l2bi saaks :D

  20. #960

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    üldiselt

    kui mul oleks võimalik valida kas mängida halbade vastaste vastu või kompetentsete siis ma valiks esimese. See et fishid chasevad oma drawsi või teevad oma minraisede või donkbettidega readimise raskemaks on vesi minu veskile võrreldes sellega kui raskeks võivad teha elu head midstakes regularid. Ja ma ei mõtle "heade" all seda et nad setminevad õigete oddsidega ja foldivad kuningaid preflop ja quadse postflop (erinevalt mõningate inimeste arusaamast). Seetõttu on väga võõristav lugeda kui keegi hakkab foorumis halama a la "kui fishe ei oleks siis ma võidaks" teooriat. Pigem on halajal enda mängus ja mindsetis mõned tõsised augud vaja ära lappida.

    thanks

Lehekülg 48, kokku 56 EsimeneEsimene ... 384647484950 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES