Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kummad sulle rohkem meeldivad?

Hääletajad
104. Sa ei tohi hääletada
  • Fishid

    70 67,31%
  • Donkeyd

    34 32,69%
Lehekülg 49, kokku 56 EsimeneEsimene ... 394748495051 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 1111
  1. #961

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Eludongi ja võitva regulari vahel on tükk halli maad ja ma mängiks hetkel 100 korda meelsamini selle halli massi alumise otsaga, kui eludongiga ja seda ainult ühel põhjusel, et mul on mindsetis augud ja ma hakkan halba mängu tegema, kui ma tõeliselt haige biidi saan. Kui mul mindset täiesti korras oleks, loomulikult ma valiks hullematest hullemad vastased.

  2. #962
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Lahe lause :)
    See on Mindseti raamatust

  3. #963

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    See on Mindseti raamatust
    Tahaks ka ilgelt juba seda raamatut lugeda
    ehk saan suvel kellegi käest laenata :)

  4. #964
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    krayzie, sa oled mu m6ttest valesti aru saanud.
    loomulikult me otsime/ootame donke, sest sealt saab pikemas perspektiivis rohkem raha kui mujalt.

    mina soovisin mahal6igatud k2e eest, et 'pikk perspektiiv = lyhike perspektiiv' for a year.Ehk minu 6iged otsused
    tasutakse kohe 2ra, mitte 6 aasta p2rast.

    yleyldiselt oli see tildise peaga tehtud postitus eile 6htul sinna AS#¤"#% teemasse, millele
    ma tegelikult ei ootanudki mingit tagasisidet, aga tore et see siiski tuli ja sai yhtteist arutatud.

  5. #965
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Tahaks ka ilgelt juba seda raamatut lugeda
    ehk saan suvel kellegi käest laenata :)
    ei tea kus kandis elad suvel siin eestis aga minu käest saaksid

  6. #966
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    piraatlust vaja teha, sisse skönnida ja üles lasta

  7. #967

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Skännituna on jama, kusagil päikese käes hea lugeda :)

    Paldiskis magan, aga muidu liigun seal Tallina ümbruses igatepidi ringi :P

  8. #968
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    panin tammise peale ja loodame et auto varsti tuleb lasen peeneks kohe ja müün maha ;D
    paar väljavõtet reeglitest:
    Hääletuskampaania raames enim hääli saanud sportlase poolt hääletanud Kliendi hääl osaleb loosimises, mille raames loositakse välja 10 eksklusiivset piletit (Pilet), mis osalevad Suure Auhinna Loosimisel
    Et siis kõigepealt pead valima eduseisus oleva sportlase, siis osaled loosimisel, et saada loosimisele :D ja tagatipuks jagatakse triobeti teenuseid kasutades neid pileteid 1 päevas :)
    Auhind on TrioBetCup Kampaania ajal osalenud liikluses TrioBetCup Kampaania edendamiseks.
    Korraldajal on ühepoolne õigus loobuda Auhinna väljaandmisest vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel
    Paari nädala jooksul on keegi kavalpea selle tartu maanteel sodiks sõitnud ja saabki see tore asi otsa ;D

  9. #969

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    oli see Tammiste omal ajal mis oli, praegu on ta küll ennastäis maailmaparandaja. Niiet Sumo saab minu hääle.

  10. #970

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    oli see Tammiste omal ajal mis oli, praegu on ta küll ennastäis maailmaparandaja. Niiet Sumo saab minu hääle.
    Ega see Tammiste omal ajal parem polnud, Mihkel Tiksi Korvpalliromaanis on kirjas, mis mees ta oli. Samas teades Sumot, on ta suht samasugune nahaal. Paraku Kuusmaa kolmesed on lihtsalt üle prahi, vist kõik paremad Euroopa korvpallurid on talt saanud selle lüpsi: pete, samm vasakule, terav hüpe ja valus kolmene :D Kõige pullim on se, et mitte keegi ei õppinud ära isegi eestis selle pette vastu kaitset. Arvan, et ta oleks ka NBA-s neegerkolle sellega lollitanud.
    Samas Tammistel ei olnudki võimalust kolmeseid lasta, sellel ajal lihtsalt polnud 3 punkti joont :)

  11. #971

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    aga lumelabidatennises on tammiste kindlasti kõvem käsi:D

  12. #972

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Baka töö mul siin küpseb vaikselt. Mudel valmis ainult nüüd igast detailist joonised vaja. Tähtaeg esmaspäev :-\

    ( Click to show/hide )

  13. #973

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Baka töö mul siin küpseb vaikselt. Mudel valmis ainult nüüd igast detailist joonised vaja. Tähtaeg esmaspäev :-\

    ( Click to show/hide )
    Mis asi see on? Mingi tõstuk?

  14. #974

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Mis asi see on? Mingi tõstuk?
    Jep. Suht universaalne, saab misiganes asja alla kinnitada ja tõsta vahemikus 8 kuni 25 kraadi. Konstrueeritud silmaspidades 11m eskalaatorlinti.

  15. #975

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Teises foorumis oli üleval ja ma arvan, et selle peab kasvõi harivatel eesmärkidel ka siia üles panema.


    http://www.youtube.com/v/4E5oxgGvWaY&hl=en&fs=1

  16. #976
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    seda videot olen ma fännanud juba sellest ajast kui ma veel noor olin ;D

  17. #977
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    See video on tase tõesti.

  18. #978

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)


  19. #979

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Eh, nii kui kusagil midagi märkad, nii tuleb huvipakkuvaid asju juurde.

    http://www.youtube.com/watch?v=k8EEN5RkltY&NR=1


    Hakka või filme uskuma, et ühel on võimalik piisava treenituse korral ikka päris mitme vastasega hakkama saada.

  20. #980
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    kas keegi teab, mis selle boxeri video muusika pealkiri on ja kes esitab? Tänud!

Lehekülg 49, kokku 56 EsimeneEsimene ... 394748495051 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES