Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kummad sulle rohkem meeldivad?

Hääletajad
104. Sa ei tohi hääletada
  • Fishid

    70 67,31%
  • Donkeyd

    34 32,69%
Lehekülg 7, kokku 56 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1111
  1. #121
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    Aga miks sa üldse elad?
    mommy made me

  2. #122
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    ehhhhee, lol

  3. #123
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    raamatuid loen.. kino on suht out.. rannas käin kohati naisega.. kontsertid.. kahjuks pole selliseid kontserteid mis muusikat ma kuulan.. nohh aga Prive vms aegajalt ikka juhtub...

    aga tundub et me üksteisemõistmisele ei jõua.. et võib teema dropida:-D

  4. #124
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    olen nõus

  5. #125

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tiimi Blogid
    * ESTPatrick
    12 päeva tagasi

    * Ranka
    16 päeva tagasi

    * TIGRANO
    68 päeva tagasi

    Üritate üksteist üle trumbata? Üle 7 päeva on ikka kohutav!

  6. #126
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Aitähh, et meelde tuletasid

  7. #127
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Tiimi Blogid
    * ESTPatrick
    12 päeva tagasi

    * Ranka
    16 päeva tagasi

    * TIGRANO
    68 päeva tagasi

    Üritate üksteist üle trumbata? Üle 7 päeva on ikka kohutav!
    Enda kaitseks võin öelda, et viimased päevad on läinud suvepäevade nahka ja enne seda oli mu väga suur downswing, mis kestab siiani (postitan graafiku hiljem, hetkel ei saa kuna PT3 uuendusega uuendab PT3 juba mitmendat tundi andmebaasi) ning tänu sellele olen võidelnud deemonitega, mis asuvad mu see ja tahavad enesekindlust ära võtta.

    Samuti PokkeriProd.com leht nõuab mult väga palju aega ja kui kunagi matsin aja blogi, siis nüüd see aeg kulub mujale -- isegi 2p2 ei jõua enam strateegiat postitada. Aga võib-olla sellest ongi see downswing, sest mu konkurentsivõime on hakanud langema :(

  8. #128
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    varstyi saab, kohe kui priit EPT viimase kokkuvõtliku posti ära teeb

  9. #129

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    http://www.youtube.com/v/Bpr9lPqcMDM

  10. #130
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)


    Eriti kõva üllatusena võis see choke teisele vennale tulla. Teine tahtis vist slammima hakata seda turjal tüüpi. Kui keegi ei saa aru, mis juhtus, siis kui jalad nii üle kaela kokku visata, et üks käsi sees, ja jalad kokku pigistada, siis saab pilti tasku kägistada.

    Ja pange tähele, et mõlemal on Full Tilti patchid ka pükste peal.


    PS. Kui keegi viitsib, võiks selle video siia posti integreerida. Ma üritasin koos KKK rubriigiga, aga ei suutnud ikka hakkama saada


    edit: niikaua, kuni ma siin nusserdasin, aitas k2snaks hädast välja ;D ;D ;D

    SUUR TÄNU!

  11. #131

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    pole t2nu v22rt:) ise olin sama saamatu kunagi:)
    aga j2rgmiseks korraks sulle

    sa pead linki ka muutma:

    http://www.youtube.com/watch?v=tIOQtQqd8_o
    watch? selle osa kustutad ja = märk muutub / ehk släshiks

    http://www.youtube.com/v/tIOQtQqd8_o <-- selline on link mis flashi sisse läheb

  12. #132

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)


  13. #133

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)


  14. #134
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    ei jõudnud neid ära oodata, kohe viskan pilgu peale :D

  15. #135

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    no ma ka ei jõudnud :D, selle grupi viimane mäng.
    nägin täna unes, kuidas viimase käega durr ja antonius keevitavad 5 milli daalase poti :D
    flop: A24 potid
    durr teeb open shove, antonius callib K8 potidega insta, durr näitab str8 flushi :D :D :D
    mida und

  16. #136
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    KAs te olete tähele pannud, et viimasel ajal kommenteerivad 2p2 käsi täielikud donkid ja fishid andes väga sitta ja ebamäärast infot ala. KK pf raise flop Axx, 4 inimest ütleb check fold (shorthanded) kas see on sihilik valeinfo või lihtsalt on julgeid fishe tulnud kes oma paska pritsivad?(minule sobib las donk check foldib)

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    KAs te olete tähele pannud, et viimasel ajal kommenteerivad 2p2 käsi täielikud donkid ja fishid andes väga sitta ja ebamäärast infot ala. KK pf raise flop Axx, 4 inimest ütleb check fold (shorthanded) kas see on sihilik valeinfo või lihtsalt on julgeid fishe tulnud kes oma paska pritsivad?(minule sobib las donk check foldib)
    olen täheldanud, et väga paljud inimesed 2p2-s leveldavad peaaegu igat asja. Strateegia teemades on need levelid tihtipeale väga häirivad ja kui üks kirjutab ees siis teised kohe leveldavad järgi. Tõeteri tuleb u. ridade vahelt nokkida mõnikord ;D

  18. #138

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Inka suuliselt eksamilt 18/20 :P ship it! :D

  19. #139
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    KAs te olete tähele pannud, et viimasel ajal kommenteerivad 2p2 käsi täielikud donkid ja fishid andes väga sitta ja ebamäärast infot ala. KK pf raise flop Axx, 4 inimest ütleb check fold (shorthanded) kas see on sihilik valeinfo või lihtsalt on julgeid fishe tulnud kes oma paska pritsivad?(minule sobib las donk check foldib)
    Mina arvan, et sa vist leveldasid end, sest 2p2-s 90% (selle protsendi võtsin lambist aga loe edasi ja saad mõttest aru) kommentaare on ja on olnud halb nõu. Ja see mitu postitust nõuande andjal on ei tähenda ka mitte midagi, sest paljud 10k postituste vennad on hullanud viimased 5 aastat BBV foorumites ja kirjutan kommentaare: +1, awesome, so fun, [X] level jne.

    Aga muidugi ei tähenda see seda, et 2p2-s käia ei tasu, see et seal on 90% on reealsues aga see on jällegi maailma madalaim halva nõuande protsent, muudes foorumites on see sinna 100% ligi :P Kusjuures meie foorumi omas mitte, strateegilised nõuanded on siin täiesti kvaliteetsed ja kohati isegi paremad, kui 2p2-s, sest vähem kogenamtud Eesti mängijad on ikka vägagi tagasihoidlikud nõu andmisel ja parem on vait. Mis muidugi tegelikult on halb.

  20. #140
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: MAI 2009 Offtopik - fishfest on alanud ! MULL MULL VÄIKESED KALAD (räimed)

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Eriti kõva üllatusena võis see choke teisele vennale tulla. Teine tahtis vist slammima hakata seda turjal tüüpi. Kui keegi ei saa aru, mis juhtus, siis kui jalad nii üle kaela kokku visata, et üks käsi sees, ja jalad kokku pigistada, siis saab pilti tasku kägistada.

    Ja pange tähele, et mõlemal on Full Tilti patchid ka pükste peal.


    PS. Kui keegi viitsib, võiks selle video siia posti integreerida. Ma üritasin koos KKK rubriigiga, aga ei suutnud ikka hakkama saada


    edit: niikaua, kuni ma siin nusserdasin, aitas k2snaks hädast välja ;D ;D ;D

    SUUR TÄNU!
    Highlightse vaadates võib öelda, et vana tõmbas riverisse. :D

Lehekülg 7, kokku 56 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES