Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 71

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Pole küll 6max mängija aga kuidagi nitine tundub. Järeldusi tee ikka korralikuma sample peale kui 3,5k kätt, mõnele on see üks sess.
    Ma ka esialgu vaatasin, et full ring ja statsid normid :D Aga 6maxi kohta küll nitine jah. Pm ma lasen FRis veel looseimalt.

  2. #2

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    http://puu.sh/5Idwi.png
    Millistes postitsioonides VPIPi tõstaksite?
    Mängin suhteliselt tight, kuna fishe on palju ning teadupärast fishid callivad väga looseilt. Ei soovid väga doonortada fishidele. Ma ei tea. Kui oleks more profitable rangei laiendada, siis andke teada, mis oleks norm. Annab korraldada. Samuti soovitage häid videosid. Palun! Ja suured tänud tagasiside eesti MeelisV ja Konso.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    http://puu.sh/5Idwi.png
    Millistes postitsioonides VPIPi tõstaksite?
    Mängin suhteliselt tight, kuna fishe on palju ning teadupärast fishid callivad väga looseilt. Ei soovid väga doonortada fishidele. Ma ei tea. Kui oleks more profitable rangei laiendada, siis andke teada, mis oleks norm. Annab korraldada. Samuti soovitage häid videosid. Palun! Ja suured tänud tagasiside eesti MeelisV ja Konso.
    Fishide vastu tahadki ju olukordi luua, seepärast mängidki nede vastu laia rangega. Sa ei pea nende vastu mingit metat aretama hakkama, vaid mängid oma kätt. Tugeva käega valuebetid, medium käega, kuid siiski fishi eeldatavast rangest ees oleva käega püüad potti mõistlikuse piires kasvatada ja mitte nö pea ees tulle joosta ja kui kätt ei ole, annad lihtsalt alla.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES