Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 71

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Okei. Otsustasin õhtul teha 4 turnat, läks vähe pikale nendega. Tegin siis 1$, 3+R, 5$ ja 10$. 1$ kukkusin suhteliselt algfaasis välja, kuid teistega jõudsin üpris deepi. Kõige esimesena kukkusin välja 3$+R 18. ja 50$. Märkimisväärne oli see, et ei teinud terve turna vältel ühtegi suckouti ja flippe võitsin ka üpris vähe. Lihtsalt jooks oli hea. Teisena kukkusin välja 10$ turnalt 13. ning 107$. Veits kahju oli, aga taaskord sama lugu. Mitte ÜHTEGI suckouti ei teinud. Suhteliselt uskumatu mu jaoks, et turnades võib nii kaugele jõuda, eriti üpris märkimisväärse fieldiga (u. 1300). Ja siis viimast turnat, 5$, mängisin kokku 9h - enam ei kunagi. Jube aeglane formaat, deepstack ja levelid 12minti. Final Tablesse läksin kõige suurema stäkiga, kuid kõigil suhteliselt sarnaste stäkkidega. Esimene tüüp kukkus välja alles pärast 40 minutit. Või tähendab esimesed 2 tüüpi. Lauda tekkis kohe väga suure stäkiga chipleader ja dünaamika muutus konkreetselt. Istus õnneks laua teises otsas ning mind eriti ei häirinud. 6-maxis sain ühe bad beati 99 vs JJ, kaotasin umbes pool stäkki, kuid suutsin stäki tagasi võita Blinde rünnates. Järgmine suurema poti kaotasin 5-maxis kui jäin 88vs1010. Peale seda olin suhteliselt shortstäkk(blinde u. 12-15). Seejärel tuli minu jaoks viimane käsi. 4-max BB limps, ma SBlt lükkan 99 ja vastu tuleb 1010. Vali "Mine p*tsi" ja turnalt väljas, rahaks 479$. Võib õhtu üpris kordaläinuks nimetada. Turna vältel 2 suuremat suckouti (1 pot odds calliga, kuid sellegipoolest loen suckoudina)
    Nüüd peaks NL25 raha koos olema, kuid ei tahaks sinna kohe ronida. Sooviks enne kuidagi NL10-s korralikult püsida paarkend tuhat kätt ja kuulata maad ning õppida mängu. Bovadas üldse turnadega suhteliselt hästi läinud. Kohe esimesel nädalal regades hittisin miskid 220 ja 270$. Ainuke asi turnadega on see, et pole aega neid pidevalt mängida.

    Head õhtut/hommikut, noorhärrad/daamid!
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 09.12.13 at 06:57

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES