Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122
Näidatakse tulemusi 421 kuni 438, kokku 438
  1. #421
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Streamimine on legit, donationite küsimine stiilis "If you like my videos, you can support me" ka, aga see vend ei küsi, see kerjab. + ta ei paku mitte midagi mille eest maksta, täiesti kohutavad videod ja halvem huumorisoon kui Erkki Sarapuul.
    Miks sa vaatad siis? Kuna sa vaatad ja postitad seda veel foorumisse, siis autor täidab oma videode eesmärgi.

    E: samasugune oli Telegram, kes küsis annetusi. Mulle see sait ei meeldi, aga on inimesi, kellele meeldib. Tõenäoliselt sama lugu on youtube videodega. Sama pask on ka 2p2-s kus vennale makstakse, et ta näpu sita sisse paneks või paksrott paneb pildi $5 eest netti. Minule see jama ei istu, aga näed need teemad on alati kõige popimad ehk on olemas inimesi, kellel selline meelelahutus meeldib ja mis seal halba on?

  2. #422
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Ja rääkides Silvast. Ma ise UFC-ga kursis nii väga ei ole, aga nüüd tal tõenäoliselt karjäär läbi või eksin? Sellise jalaga enam konkurentsivõimet pakkuda ei suuda ju?

  3. #423
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    ilmselt küll jah. usun, et ringi jõudmiseks läheb tal poolteist aastat vähemalt ja ega talle kohe tiitlifighti ei anta kah. võrdlemisi vana mees ka juba.

  4. #424
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Ehk siis põhimõtteliselt edaspidi on treener :)

  5. #425
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks sa vaatad siis? Kuna sa vaatad ja postitad seda veel foorumisse, siis autor täidab oma videode eesmärgi.

    E: samasugune oli Telegram, kes küsis annetusi. Mulle see sait ei meeldi, aga on inimesi, kellele meeldib. Tõenäoliselt sama lugu on youtube videodega. Sama pask on ka 2p2-s kus vennale makstakse, et ta näpu sita sisse paneks või paksrott paneb pildi $5 eest netti. Minule see jama ei istu, aga näed need teemad on alati kõige popimad ehk on olemas inimesi, kellel selline meelelahutus meeldib ja mis seal halba on?
    Kurat ma väga kahtlen, et HDTaneli eesmärk oli, et terve Eesti ta üle irvitab videode pärast... Hinnavaatluses pandi ta suur, aastaid kestnud teema lukku kerjamiste pärast jne.

    Prolly tahab kino vend olla nagu Athene, aga tal ei õnnestunud see, tal ei õnnestunud see.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja rääkides Silvast. Ma ise UFC-ga kursis nii väga ei ole, aga nüüd tal tõenäoliselt karjäär läbi või eksin? Sellise jalaga enam konkurentsivõimet pakkuda ei suuda ju?
    http://www.mixedmartialarts.com/news...tart-training/

  6. #426
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kurat ma väga kahtlen, et HDTaneli eesmärk oli, et terve Eesti ta üle irvitab videode pärast... Hinnavaatluses pandi ta suur, aastaid kestnud teema lukku kerjamiste pärast jne.

    Prolly tahab kino vend olla nagu Athene, aga tal ei õnnestunud see, tal ei õnnestunud see.

    http://www.mixedmartialarts.com/news...tart-training/
    Ei õnnestunud? 4K viewi on Eesti mõistes väga suur õnnestumine, eriti kui videosid tuleb tihti ja tegu on väga spetsiifilise valdkonnaga. EMV videodel on alla 1000 vaatamise. Suvalisel 2-aasta tagusel Tanel Padari videol oli 90k vaatamist ja tujurikkujal 150k.

    Lisaks Youtube loeb counte päris täpselt, ja see on pm. unikaalsete vaatajate arv. Ja ühel ta mänguvideol on on 542K vaatamist (http://www.youtube.com/watch?v=4NSjf...i7sm-BOda66Ze1). Arvutikomplektidel 10K+ vaatamist.

    Siis millest sa räägid?

  7. #427
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Lisaks veel tal subscritpion 22K+ userit. Seal ei ole kõik eestlased ja sorteerida ei saa, aga Eesti mõistes on see väga kõva number.

    Kui võtame võrdluseks Facebooki, mis on eestlaste seas populaarsem, siis näiteks Olyl on 20k fänni, postimehel üle 100K. Minu arvates mees on väga-väga hästi õnnestunud ning kõik, kes väidavad vastupidist, ei tea marketingist sittagi või on lihtsalt kadedad.

    Kui härra sooviks ja õigesti teeks, võiks ta teenida kuus 4 digit numbri. Ma gamendusest niipalju ei tea ega youtubest palju 1 like on väärt, aga gamblingus on see kõvalt üle €1.

    EDIT: Lisaks kui tal enamus naturaalsed liked (ei ole ostnud sisse ega mõttetu sitta advertisenud), siis seda suuremaks see läheb.

  8. #428
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Kuidas ta 4-digit numbri kuus teenida saaks?

  9. #429
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Afaik like ei ole punast krossigi väärt, maksavad vaatamised ja palju videode juures olevatele reklaamidele klikitakse.

  10. #430
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuidas ta 4-digit numbri kuus teenida saaks?
    Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

    Lihtsustatult ütleme, et HDTANEL saab X mängule (näiteks Diablo) diili, et iga ostu pealt saab 10% omale. Kui tal on 23K fänni, ja ta gameplayl on 400K vaatamist ning suudab kasvõi 10% sealt ära konverteerida reaalseks ostuks, siis on see 2300 klienti. Diablo mäng maksis hmm.. €50? Sel juhul €5 kliendi pealt ehk €10K mängu eest.

    Neid videosid võib ta teha igast mängust ja isegi kui suudab aastas müüa nii 5 mängu maha, siis see teeb €50K aasta teenistuseks ehk kuus €4K. See ei ole üleüldse halb diil.

    See muidugi kõik suur spekulatsioon. Ma tõesti ei tea, kuidas on gamingu diilid. Kui nüüd oleks sama vend, kes mängiks pokkerit ja sama fän baas ning suudaks konverteerida kasvõi little 1% ära ehk 200 inimest näiteks PokerStarsi, kes nüüd kamba peale genevad 10 000 reiki, saaks ta 1000-3500 dollarti.

    1% konverteerimisel peaks su fänbaas olema pm. sisse ostetud liked ehk trash liked ehk mitte naturaalsed. Neid saab osta ala €100 ja saad miski 1k+ inimest. Reeglina fänbaas tekib huvilistel, kellel meeldib antud teema (gaming), ja on nõus maksma selle eest raha (ostma mängu - pokkeri näitel, mängima pokkerit) ja õige protsent võib jääda 20-30% juurde.

    EDIT: andu_andu sugune jõhkard isegi tänasel päeval väga hea tööga võiks teha 5-digit kuu passiivset income, aga see eeldab väga head marketingi ning tema mänguformaadis iga võitev reg on goldmine.

    EDIT2: sinu mängupuhul (HU cash) ei tasuks see ära. saaksid lihtsalt feimi ja sulli ning raha võib tulle läbi muu allikka lootes, et keegi sind märkab.

  11. #431
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Muidugi, kui ta PS4 raha kerjab, siis ta ei oska seda asja, aga kui ta isegi kui leidub annetajaid, ja nii väikeses mastaabis nagu €1, ja suudab kasvõi kuus €400-€500 teenida, siis on see talle +EV.

    Vaata kasvõi telegrami. Leidub inimesi, kes annetavad, aga annetuste küsimine on kõige rumalam, aga samas lihtsam viis raha teenimiseks.

    Ka FC prodele ütlesin, et miks küsida annetusi. Pange pead tööle, ja leiate oma nähtavus punkti. Kõik on ainult idee põhine, aga seda ma kahjuks ei saa rääkida, mis nõu ma neile andsin. Iseasi, kas nõu on hea ja teine, kas viitsitakse ise mõelda.

    Kõige enne tõesta enda vajalikkust, ja siis tuleb ka usaldus.

  12. #432
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 696

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?

  13. #433

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?
    pp umbes 1000€ kuus

    vähemalt nii ranka kirjutas mingi aasta tagasi umbes 3,5 promilli all oma päevikusse

  14. #434
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?
    Pisike pihihetk, aga palju ei tasu loota.

    Keeruline on kommenteerida kuna PP ei olnud mul viimasel aastal põhiline veebileht, millele keskendusin. Seega paljud diilid on ühes katlas. Kui kulusid ei arvestaks, siis toodaks see kasumit, aga paraku on aastased kulud suhteliselt suured (€5K) kanti ja seega üritus jääb tugevalt miinusesse. Ei loodagi PP-ga mitte mingisugust kasumit.

    TwoPlusTwo on suur kook. Ma ei mäleta enam numbreid (õnneks), aga ainuüksi repi ja teema saamine maksis seal mitu tuhat dollarit. Hind oli kuus või kvartalis. Neid teemasid on neil paarkümmend tükki. Tõenäoliselt alafoorum maksab veel rohkem. Lisaks on reklaamibännerid, raamatute müük, coaching ja palju muud. Nende tulud on väga suured ja nad on selle ka ära teeninud, sest üldiselt on foorumid väga hästi modereeritud.

    Kulusid ei oska isegi prognoosida.

    EDIT: Lisaks niipalju, et varasemalt olen toetanud ka FC PP-sid, aga seekord ma seda ei tee.

  15. #435
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pisike pihihetk, aga palju ei tasu loota.

    Keeruline on kommenteerida kuna PP ei olnud mul viimasel aastal põhiline veebileht, millele keskendusin. Seega paljud diilid on ühes katlas. Kui kulusid ei arvestaks, siis toodaks see kasumit, aga paraku on aastased kulud suhteliselt suured (€5K) kanti ja seega üritus jääb tugevalt miinusesse. Ei loodagi PP-ga mitte mingisugust kasumit.

    TwoPlusTwo on suur kook. Ma ei mäleta enam numbreid (õnneks), aga ainuüksi repi ja teema saamine maksis seal mitu tuhat dollarit. Hind oli kuus või kvartalis. Neid teemasid on neil paarkümmend tükki. Tõenäoliselt alafoorum maksab veel rohkem. Lisaks on reklaamibännerid, raamatute müük, coaching ja palju muud. Nende tulud on väga suured ja nad on selle ka ära teeninud, sest üldiselt on foorumid väga hästi modereeritud.

    Kulusid ei oska isegi prognoosida.

    EDIT: Lisaks niipalju, et varasemalt olen toetanud ka FC PP-sid, aga seekord ma seda ei tee.
    Täiendan veel niipalju, et kui PP oleks mu üks sait, siis kulud ei oleks nii suured, aga kuna teemad kattuvad, siis saan nii kulusid hajutada. Seega on väga keeruline kommenteerida.

    Lisaks ma ei keskendu enam pokkerile, see on affiliate seisukohalt suht perspektiivitu äri ja tulevikus läheb veel halvemaks, aga see ei tähenda, et peaksin pokkeri hülgama.

    Pigem vastupidi: sellel aastal soovime anda siia portaali veel suurema panuse kui varasemalt. Eelmisel aastal kulus rohkem aega muudele tegevustele ja osade turgude kompimisele, mis on nüüdseks saavutanud stabiilsuse.

  16. #436
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Aga affiliate businessiga tiksub miskit veel? Mõtlen seda, et päris paljud toad kinni lükatud või suure tule all. Otsest rakebacki raske kuskilt saada jne.

  17. #437
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Aga affiliate businessiga tiksub miskit veel? Mõtlen seda, et päris paljud toad kinni lükatud või suure tule all. Otsest rakebacki raske kuskilt saada jne.
    Pokkeri affiliate businessil on suur miinus kuna tegu on oskusmänguga. S.t. et maja saab kasumit reigist ning mida suurem on oskuste vahe (skill-gap), seda kiiremini sissemaksja (fish) oma raha kaotab ning seda kiiremini teisest osast väljamakse toimub (võitja), mis on pokkeritoale ärikulu.

    Lisaks kui väljamaksed ületavad sissemaksed, siis pokkeritoa ökosüsteem läheb hapuks ehk teisisõnu kogu ettevõte kasumiosakaal langeb ning täpselt samal põhjusel kärbitakse kulusid ja üheks on affiliatele makstav raha. Teiseks toimus vahepeal rakebacki sõda, kus protsendid läksid väga suureks ja 50% rakeback diil ei olnud enam saladus.

    Kõige pealt affiliatedel tekkis nii huvi tuua võitvaid mängijaid, kuna nad genereerivad kõige rohkem reiki. Teisalt pokkeritoale jäi vähem raha, kuna suur osa anti RB-ks ja affiliatele ehk teisisõnu reklaami ehk uute kampaaniate ning mängijate värbamisele mõeldud kulutused vähenesid, mis pani veerema lumepalli.

    Osad toad läksid pankrotti, teised lõpetasid head diilide pakkumise. Nüüd on jõudnud olukord sinna, kus affiliatedele ei antakse väga vähe ning suurim tuba on saavutanud monopol seisu.

    Kolmas probleem on selles, et kui midagi muudetakse, ega siis sinu kui affiliate käest keegi ei küsi, vaid öeldakse, et mis toimub X kuupäeval.

    See on pokkeri suur miinus. Maja vastu mängudes on asi hoopis teine, sest tõenäosus on mängu sisse arvutatud ning ei toimu seda, et raha läheb ühest torust sisse, teisest välja ehk teisisõnu iga uus sissemakse on alati +EV operaatorile ning tal ei ole mitte mingit põhjust affiliatele kurjalt otsa vaadata (erandiks kui affiliate toob boonushuntereid), sest see on talle alati +EV.

  18. #438
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Sõnum edastatud:




Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES