Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 438

Hübriidvaade

  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 712

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?

  2. #2

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?
    pp umbes 1000€ kuus

    vähemalt nii ranka kirjutas mingi aasta tagasi umbes 3,5 promilli all oma päevikusse

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 130

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Palju üldse taolised foorumid nagu PP,2p2 jne sisse toovad omanikule?
    Pisike pihihetk, aga palju ei tasu loota.

    Keeruline on kommenteerida kuna PP ei olnud mul viimasel aastal põhiline veebileht, millele keskendusin. Seega paljud diilid on ühes katlas. Kui kulusid ei arvestaks, siis toodaks see kasumit, aga paraku on aastased kulud suhteliselt suured (€5K) kanti ja seega üritus jääb tugevalt miinusesse. Ei loodagi PP-ga mitte mingisugust kasumit.

    TwoPlusTwo on suur kook. Ma ei mäleta enam numbreid (õnneks), aga ainuüksi repi ja teema saamine maksis seal mitu tuhat dollarit. Hind oli kuus või kvartalis. Neid teemasid on neil paarkümmend tükki. Tõenäoliselt alafoorum maksab veel rohkem. Lisaks on reklaamibännerid, raamatute müük, coaching ja palju muud. Nende tulud on väga suured ja nad on selle ka ära teeninud, sest üldiselt on foorumid väga hästi modereeritud.

    Kulusid ei oska isegi prognoosida.

    EDIT: Lisaks niipalju, et varasemalt olen toetanud ka FC PP-sid, aga seekord ma seda ei tee.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 130

    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pisike pihihetk, aga palju ei tasu loota.

    Keeruline on kommenteerida kuna PP ei olnud mul viimasel aastal põhiline veebileht, millele keskendusin. Seega paljud diilid on ühes katlas. Kui kulusid ei arvestaks, siis toodaks see kasumit, aga paraku on aastased kulud suhteliselt suured (€5K) kanti ja seega üritus jääb tugevalt miinusesse. Ei loodagi PP-ga mitte mingisugust kasumit.

    TwoPlusTwo on suur kook. Ma ei mäleta enam numbreid (õnneks), aga ainuüksi repi ja teema saamine maksis seal mitu tuhat dollarit. Hind oli kuus või kvartalis. Neid teemasid on neil paarkümmend tükki. Tõenäoliselt alafoorum maksab veel rohkem. Lisaks on reklaamibännerid, raamatute müük, coaching ja palju muud. Nende tulud on väga suured ja nad on selle ka ära teeninud, sest üldiselt on foorumid väga hästi modereeritud.

    Kulusid ei oska isegi prognoosida.

    EDIT: Lisaks niipalju, et varasemalt olen toetanud ka FC PP-sid, aga seekord ma seda ei tee.
    Täiendan veel niipalju, et kui PP oleks mu üks sait, siis kulud ei oleks nii suured, aga kuna teemad kattuvad, siis saan nii kulusid hajutada. Seega on väga keeruline kommenteerida.

    Lisaks ma ei keskendu enam pokkerile, see on affiliate seisukohalt suht perspektiivitu äri ja tulevikus läheb veel halvemaks, aga see ei tähenda, et peaksin pokkeri hülgama.

    Pigem vastupidi: sellel aastal soovime anda siia portaali veel suurema panuse kui varasemalt. Eelmisel aastal kulus rohkem aega muudele tegevustele ja osade turgude kompimisele, mis on nüüdseks saavutanud stabiilsuse.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES