Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 148
  1. #41
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Geoloogi stake vol.1



    edit:

    et siis vool kadus ära :D

    mingi 17-18 turkat, ühe cashisin ja üks veel alles, natuke seedin seda jama siin ja siis teeb ühe pikema sessi veel :P


    edit2:

    186 kasumit 191 turkaga, 15% roi, eks ta ilmselt kuskile sinna auku kuskile tuleb.
    täna enam neid ei lase, panen paar mtt-d õlle kõrvale maandamiseks(enda raha eest siis)

  2. #42
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tsitaat Algselt postitas Valts


    edit:

    et siis vool kadus ära :D

    mingi 17-18 turkat, ühe cashisin ja üks veel alles, natuke seedin seda jama siin ja siis teeb ühe pikema sessi veel :P


    edit2:

    186 kasumit 191 turkaga, 15% roi, eks ta ilmselt kuskile sinna auku kuskile tuleb.
    täna enam neid ei lase, panen paar mtt-d õlle kõrvale maandamiseks(enda raha eest siis)
    valts no offence, aga stakemise alguses sa ei rääkinud voolukatkestusest ja netikatkestusest. Kuna eestis on võimalik korraliku ühenduse tagant mängida , siis sinu stakejail, kellel oli sinusse usku, ei peaks muretsema , et sul mingi probleem tekib nende turniiride lõpunimängimises. Edaspidi kui net katkeb, siis pane enda kasumist endale miinus kirja. Sest tõesti stakesime sind 500 turniiri lõpunimängimisele. Nüüdsest alates tahan iga turniiri HH, sry vbolla tundub selline ebameeldiv asi sulle, aga kui tahad stake, siis see on tõesti ajuvaba , et stakejad peavad su netiühenduse riski kandma.

  3. #43
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    valts no offence, aga stakemise alguses sa ei rääkinud voolukatkestusest ja netikatkestusest. Kuna eestis on võimalik korraliku ühenduse tagant mängida , siis sinu stakejail, kellel oli sinusse usku, ei peaks muretsema , et sul mingi probleem tekib nende turniiride lõpunimängimises. Edaspidi kui net katkeb, siis pane enda kasumist endale miinus kirja. Sest tõesti stakesime sind 500 turniiri lõpunimängimisele. Nüüdsest alates tahan iga turniiri HH, sry vbolla tundub selline ebameeldiv asi sulle, aga kui tahad stake, siis see on tõesti ajuvaba , et stakejad peavad su netiühenduse riski kandma.
    okei, lenc hoiatas mind juba sellise asja eest, aga, mis mõttes sa kannad riski? kuna ma olen võitev mängija., siis sul peaks vapsee pohhui olema ju, mis toimub, peaasi, et sa mingi % tagasi saad. Ühesõnaga, mingite fooorš madšoor asjade pärast ma enda osa maha küll ei hakka võtma, nutke või naerge, või jätke stake pooleli, kasumit saate enivei(muidugi selle sita pärast natuke vähem). Aga siiski ma loodaks inimeste mõistvale suhtumisele.

  4. #44
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Geoloogi stake vol.1

    v''ga huvitav arutelu, aga kahjuks olen ma ennast yle joonud, et arvamust avaldada...muidu kindlasti oleks mul oma arvamus ja ma avaldaks ka selle.

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tsitaat Algselt postitas surka
    v''ga huvitav arutelu, aga kahjuks olen ma ennast yle joonud, et arvamust avaldada...muidu kindlasti oleks mul oma arvamus ja ma avaldaks ka selle.
    rohvel
    2nd line



    3liner!

  6. #46

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tsitaat Algselt postitas surka
    v''ga huvitav arutelu, aga kahjuks olen ma ennast yle joonud, et arvamust avaldada...muidu kindlasti oleks mul oma arvamus ja ma avaldaks ka selle.
    ;D ;D ;D

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    valts no offence, aga stakemise alguses sa ei rääkinud voolukatkestusest ja netikatkestusest. Kuna eestis on võimalik korraliku ühenduse tagant mängida , siis sinu stakejail, kellel oli sinusse usku, ei peaks muretsema , et sul mingi probleem tekib nende turniiride lõpunimängimises. Edaspidi kui net katkeb, siis pane enda kasumist endale miinus kirja. Sest tõesti stakesime sind 500 turniiri lõpunimängimisele. Nüüdsest alates tahan iga turniiri HH, sry vbolla tundub selline ebameeldiv asi sulle, aga kui tahad stake, siis see on tõesti ajuvaba , et stakejad peavad su netiühenduse riski kandma.
    Diili punktides oli konkreetselt kirjas: 500 turniiri, 45 mängijat, 6 või 12 dollari omad, 30 päeva jooksul ja kasum pooleks. Kui sellised tingimused sobisid, siis ei saa kahjuks mitte midagi enam teha, kui just Valts ise ei tule vastu.

    Sorry Davy, inimlikus seisukohast on sul täiesti õigus, et kui massiliselt läheb kaduma interneti/voolu probleemide tõttu, millest oli stake küsija teadlik aga ei maininud diili alguses aga kahjuks diili tingimuste poolest on Valtsil õigus.

    BTW! Mina ei pea siin olema kohtunik!

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tsitaat Algselt postitas Valts
    okei, lenc hoiatas mind juba sellise asja eest, aga, mis mõttes sa kannad riski? kuna ma olen võitev mängija., siis sul peaks vapsee pohhui olema ju, mis toimub, peaasi, et sa mingi % tagasi saad. Ühesõnaga, mingite fooorš madšoor asjade pärast ma enda osa maha küll ei hakka võtma, nutke või naerge, või jätke stake pooleli, kasumit saate enivei(muidugi selle **** pärast natuke vähem). Aga siiski ma loodaks inimeste mõistvale suhtumisele.
    Tõesti sai sünnipäevalt tulles ülereageeritud, siiski punkt on ikka sees ka, see ei ole päris ok kui 10% mängudest sit outid, usun et need olid harvaesinevad probleemid valtsil ja minupoolest võib diil hetkel endisel kujul jätkuda.

  9. #49
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Tõesti sai sünnipäevalt tulles ülereageeritud, siiski punkt on ikka sees ka, see ei ole päris ok kui 10% mängudest sit outid, usun et need olid harvaesinevad probleemid valtsil ja minupoolest võib diil hetkel endisel kujul jätkuda.
    väga hea, et sa Valtsile neti ja elektri probleemid andeks andsid :)

    mõtlesin kaine peaga ajsa üle järele ning kuna interneti ja elektri probleemid ei võltu Valltsist, siis selle eest raha küsimine suht absurdne. seni kuni Valts metsas kõu ühendusega ei mängi on kõik korras ning seni esinenud probleemid tuleb lihtsalt variatsiooni alla kirjutada - bad beat nagu runner-runner mast ning sa ei hakka ju pokkeritoalt raha tagasi küsima, kui vastane üheoudise hitib.
    stake eesmärk ongi ühiselt variatsiooni siluda ning mina pole stake katkestamise peale küll hetkegi mõelnud.

    küta täiega edasi, Valts!

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Ah lase edasi, seda jah enamasti võimatu ette näha, et net maha jookseb.

    Kunagi siiski näiteks elionil oli teada, et kuna server crashis ja uue serveri saabumine võtab nädala, on selle aja jooksul terve Tallinna ühe linnajao ühendus ebastabiilne.
    Eesti energial on plaanilised elektrikatkestused ka kirjas http://www.energia.ee/index.php?id=195, aga no sealt ennast puudutavast teadasaamine on küll liiga keeruline. EE võiks sellistest asjadest teavitada näiteks emaili teel.

    Tuleb meelde sõda palestiinas, kus Iraagi sõjavägi saatis elanikele sms 10 minutit enne rünnakut, et sry, aga teie maja lähedale lastakse nüüd mõned pommid, palun lahkuge kodust.


  11. #51
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Homme, kui kunagi üles ärkan, hakkan mängima, täna ei viitsi/jaksa/taha sessi teha(vbl mõned donkamendid). Järgmise nädala keskpaigaks teen esimesed 500 ära ja siis vaatab, mis edasi teha. Ilmselt paneb midagi uut ketrama, aga vähe aeglasema tempoga, sest paraku kool võtab oma.

    edit:

    avastasin, et vaja natuke koolitööga tegeleda, niiet eilne plaan nädala keskpaigaks valmis saada lükkub nädala lõpuni ilmselt

  12. #52
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Geoloogi stake vol.1

    siurusystem 191 $1 $6 15% $187

    Kuidas koolis läheb?

  13. #53

  14. #54
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

  15. #55
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Geoloogi stake vol.1

    OK, poes käidud, riistvara installeeritud and now I have 320 Gigabytes of HAAAAAAARD DISK!

  16. #56
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Tegin 19 turnat, 75 miinust, bubblet tuli jõle palju ja kõik rahakohad tulid 6 või 7, ehk siis kaotasin otsustava käe bubbles/raha alguses.
    Mänguga olen suht rahul hetkel, jõle kahju on ainult, et kõik regularide statid jäid vanale kettale. Jääme siis lootma, et hakkab kerkima jälle.

    edit:

    et siis täna 38 turkat ja kokku peaks mingi 50 taala kasumit olema stakega, minu arvutuste kohaselt
    ei saa mainimata jätta, et väga räme päev oli(viimase sessi panin sitasti ka imo), homme jätkan...

  17. #57
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Geoloogi stake vol.1


  18. #58
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Geoloogi stake vol.1

    nagu mäest tuleb alla :/

    -70 sharkscope andmetel, igast asendist saan peeruvahele :/

    aga 100 turkat swongi peaks vist standard olema nendel

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Geoloogi stake vol.1





    Just sick!

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Geoloogi stake vol.1

    Seal all on näha viimase 100 mängu swong.
    Et mindseti korras hoida, siis vaatan, et % of field beaten on siiski 50+%.
    45% mängudest on lõppenud kohaga 8-20.


Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES