Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 12 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 236
  1. #161
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    ja veel - absoluutselt võimalik, et see on vaid linnalegend või siis on sellelaadset analüüsi lihtsalt kunagi varem (nt masu ajal) kasutatud, aga olen kuulnud juttudest, et pangas tekkis probleeme (või äkki siis lisaküsimusi) selle peale kui stabiilselt oli raha kasiinole lähedasest sularahaautomaadist välja võetud.

    ülemäära hulluks ei tasu muidugi seda teemat enda jaoks mõelda ja oma finantsvõimekust peaks panka laenu küsima minnes ka adekvaatselt hindama, aga puhttehniliselt on sellise analüüsi tegemine või siis sularaha väljavõtmiste profiili genereerimine tehniliste vahendite abil panga jaoks suhteliselt lihtne.

  2. #162
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    ei liigu slotiruumis, ei tee suitsu, ei sõima kedagi lauas. nagu ma ütlesin - mul on pretensioon struktuuri vastu, mitte mängijate vastu. mis sul hakkas?

  3. #163

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    ei liigu slotiruumis, ei tee suitsu, ei sõima kedagi lauas. nagu ma ütlesin - mul on pretensioon struktuuri vastu, mitte mängijate vastu. mis sul hakkas?
    Kõik ok, üritasin kaval olla. Struktuur oli ette teada, kõik turniirid ei saa olla deepstackid ja turboturniiri võrdlemine täringu loopimisega diskrediteerib kõvasti su argumenti pluss näitab puudujääki strateegilises pooles. rahvaturiir seda ongi - mainstream rahvale mõeldud fun flipament ja nii peakski seda võtma, mis ei tähenda, et ka seal ei saa suurt edge kätte.

  4. #164

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    võtan kokku ühe lausega: "turniirid on pededele"

  5. #165
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    ehk siis pakutakse for fun flipamenti, aga reklaamitakse seda pokkeriturniiri nime all? pettus?

    miks ei võiks Day 1 olla 2-päevase kokku pressitud formaadi asemel kolm eraldi päeva, algusega näiteks siis seesama 16:00, kus levelid on 25 või 30 minutit? või see on liiast, sest rahvaturniir on korraldajatele nii mõttetu, et tahetakse rahvast kiirelt kaelast ära saada?

    see üks lisapäev kord aastas on liiast? miks main eventi levelid niipalju pikemad on?

  6. #166

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    sest BId on ka erinavd

  7. #167
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    olgu, see oli nagunii utreeritud võrdlus, aga ma väidan, et BI ei peaks siin olema selle võrra oluline näitaja. rahvaturniiri suhteliselt madal BI eesmärk on saada kokku ja võimaldada suurt fieldi, aga millegipärast pressitakse seda turniiri ebamõistlikult kitsasse ajalisse raami.

  8. #168

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    ehk siis pakutakse for fun flipamenti, aga reklaamitakse seda pokkeriturniiri nime all? pettus?

    miks ei võiks Day 1 olla 2-päevase kokku pressitud formaadi asemel kolm eraldi päeva, algusega näiteks siis seesama 16:00, kus levelid on 25 või 30 minutit? või see on liiast, sest rahvaturniir on korraldajatele nii mõttetu, et tahetakse rahvast kiirelt kaelast ära saada?

    see üks lisapäev kord aastas on liiast? miks main eventi levelid niipalju pikemad on?
    Johhaidii, miks turbo turniir sinu arust pokkeriturniiri alla ei käi?

  9. #169
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    see ei ole turbo, see on de facto lähemal hyper turbole juba Day 1 teisest poolest, see mu probleem ongi

  10. #170

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    see ei ole turbo, see on de facto lähemal hyper turbole juba Day 1 teisest poolest, see mu probleem ongi
    no ja siis? ma ei tea palju osalejaid oli, aga imo success. Keegi ei viitsi 50 turnat 3-4 päeva grindida, juba main event on iga enam-vähem mängija jaoks negatiivse hourlyga, mille eesmärk on pigem feim/kokkutulek vahepealset. imo.

  11. #171
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    eestikatel termini "hourly" sisse toomine on üldse absurd. 4 päeva ei olegi vaja. kas teha 3 päeva või 2 päeva, aga Day 1 on korraliku pikkusega, mitte 5,5h vms

  12. #172
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Rahvakas oli vaieldamatu õnnestumine see aasta. Rahva huvi näitab seda.
    Jutud turbo skilli puudumisest on ka juba läbi arutatud siin, ei päde.

  13. #173
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    minu sõnum ei olnud selles, kas turbo formaadis on skilli või mitte (ma arvan, et on), vaid selles, et kui struktuur tehakse veel kiiremaks kui on PAF Live, siis see ei ole laiemas mõttes mängu huvides. olgu peale, rohkem ei jaura

  14. #174
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Skill on täitsa olemas turbotes. Kas arvad, et kui sa ME teisel päeval kk-ga allinni lähed ja aa callib, siis lahkud mõnusa tujuga, sest sai ilusat pokkerit mängitud?
    Ainuke, mida teha saaks on time aja vähendamine. Et vennad ei mõnuleks 3 minutit mingite otsustega mängides fhil ivit, isegi kui see on turniirielu peale
    Viimati muudetud privador poolt : 07.03.14 at 23:50

  15. #175
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    põhimõtteliselt küll. ise lähen tilti peamiselt vaid enda sita mängu pärast

  16. #176

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    jeah.

    teeme kõik turniirid nii, et skill tuleks maksimaalselt välja ja elukutseline grinder saaks oma eelist ära kasutada. Igaks juhuks paneks RIT ka juurde, et variatsiooni vähendada.

    metsnik, kas sa ikka saad aru, et pokker seisab selle najal, et see "peale tööpäeva" kohale tulev vend tahab for fun gamblida 50€ peale? Sealjuures ka veidikene oma ajusid rakendada ja kasvõi 5 min mõelda, et "no teeks nüüd hea calli või bluffi".

  17. #177
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    saan küll, aga saan ka sellest aru, et maailm pole ainult must-valge. mis skill maksimaalselt välja? et ongi kaks varianti - täielik deepstack struktuur ja siis see siin? mingeid vahepealseid ei ole olemas?

    no kuulge, härrased...

  18. #178

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    saan küll, aga saan ka sellest aru, et maailm pole ainult must-valge. mis skill maksimaalselt välja? et ongi kaks varianti - täielik deepstack struktuur ja siis see siin? mingeid vahepealseid ei ole olemas?

    no kuulge, härrased...
    Vaata, see on selline üritus, kus peaks olema kõike kõigile. 50€ flipaments, sõpradega paar õlli - kaotad, võtad 10 õlut veel ja lähed hollywoodis või prives all in. Ehk siis no worries ja midagi kripeldama ei jää. Asi ongi selles, et long term toovad pokkerisse raha just sellised indiviidid. Sealjuures on ainult iga ühe n.ö. taluvuspiir buy in mõistes erinev. Vaadates osalejate arvu, siis ei ole ju kuigi palju põhjust asja üle viriseda?

    Ma olen arvamusel, et enamus neist osalejatest ei viitsi 5h-10h veeta mingi 50€-ses turkas, sest opportunity cost ei ole paigas. Samal ajal kallim turka ei ole ehk nii taskukohane.

  19. #179

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Vähemalt minu mõttemaailm on selline. 300€-st mängida ei raatsiks, 50€-ses 10h higistada jällegi ei viitsiks. Aga paari floppi tahaks näha nii, et kui võidan, siis väike bling bling kukub, saab sõbrale long islandi välja teha, karika pea kohale tõsta ja kõrval istuvale andu_andule öelda, et "jänes kaarti ei mängi".

    Kui kaotan, siis on ka win, sest saab VisaHingega klubisse minna HerrJanksi 2013 aasta graph välja prindituna käes enne kui janks ise kohale jõuab.

    Ma olen kaotav hobimängija. Edasi mõtle ise, kuidas sulle või teistele kasulikum-parem-mugavam oleks.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 08.03.14 at 02:27

  20. #180
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    saan küll, aga saan ka sellest aru, et maailm pole ainult must-valge. mis skill maksimaalselt välja? et ongi kaks varianti - täielik deepstack struktuur ja siis see siin? mingeid vahepealseid ei ole olemas?

    no kuulge, härrased...
    omfg are u for real? sa tahad 50 bi turnal näha 30min leveleid? rahvakas on turbo turna ja igati fine. liiga kiiresti flipamise põhjustavad mängijad ise, sest nad ei saa aru, et väga oluline on ka algus levelitel kiiresti mängida ja mitte igat kätt 4 korda vaadata ja siis otsustada. see aja raiskamine alguses snowballibki mid game-ks seisu selliseks, et on liiga palju mängijaid ja kõigil liiga väiksed stackid. lihtsalt next time tuleb igale vennale anda max 20 sec otsustamiseks aega ja asi sujub palju paremini.

Lehekülg 9, kokku 12 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES