Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 12 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 236
  1. #141
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    makske jah ülekandega-võite pangalaenust tulevikus unistada!
    Kuna ma ei tööta ja elatun pokkerist siis pangalaenu ma nii või naa ei saa ja kui kunagi asjad muutuvad siis alati saab panka vahetada ja üldiselt proovin ilma laenudeta hakkama saada!!!

  2. #142

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Minul tõmmati vesi peale ka mõne Triobeti deposiidiga. Detailidesse ei lähe, aga muus osas olin tõenäoliselt "viieline õpilane". Oli muidugi parajalt masune aeg ka. Aga peale seda olen alati püüdnud selliseid asju vältida, sh ka kaardiga maksmist (mida mujal teen niipalju kui võimalik).
    kaua depodest möödas oli?

  3. #143
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Ilmselt peaks saama ikkagi laenu kui viimased kuus kuud oled olnud "viieline"?

  4. #144
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Priva sa pole siiamaani kordagi kasiinos kaardiga maksnud?
    loomulikult. Pangas olen saanud äraütlemised, ühes kohas öeldi, läbi sõrmede(oli ka pokkerifänn), et panga jaoks on pokker siiski riskigrupp vms
    Summa oli tegelikult naeruväärselt väike, mille kuumakse oleks olnud max 250eur

    Ausalt ei teagi mis oleks lahendus. 6 kuu väljavõte pole ilmselt lahendus, sest ka googeldatakse ja kui sinu naerus nägu rahapakkide ja pokkerizetoonidega vastu vaatab, siis vaevalt shanssi on. Ma küll ei tea täpsemalt, mis nende süsteemid on "riskide hindamisel"

    Siin oleks etpf palju tööd teha- pokker ei võrdu smslaenu regular. Või siis meelitada pokker massidesse, et keegi enam laenu ei saaks ja siis pank ise näeb kui jabur on nende riskimudel .


    Ma ootaks pankadelt paindlikkust. Nt lhv pangalt, kes hakkab vist varsti laene andma
    See pole normaalne, kui nt lähed 1,1m eluaseme jaoks laenu nt võtma ja maksad 1m sissemaksuks. Pank nüüd ütleb, et 100000 euri eest tahame LISATAGATIST ja KINDLAT SISSETULEKUT x summat. Mis sest et sissemakse on 90% objektist ja 1.1m elamule pannakse hüpoteek
    Viimati muudetud privador poolt : 05.03.14 at 20:38

  5. #145
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Loomulikult oled maksnud või ei ole maksnud ? See osa jäi arusaamatuks.

  6. #146
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Ikka jah olen maksnud kaardiga, ülekandega kui ka raha pargist x korda välja võtnud. Vb 6 kuu pärast lähen uuele katsele üritan konto puhta hoida.

  7. #147

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    see küll nüüd offtopic, aga kas keegi kes asjast rohkem teab oskab öelda, et nt kui nüüd priva läheb 6 kuu pärast ja selle aja jooksul on maksnud regulaarselt arveid ja poest leiba ostnud, et see on piisav, kas see kui üks kord ei öeldakse, siis märget ei panda juurde, miks ei öeldi? või ongi ühe ei-ga selle pangaga asi ühelpool ja tuleb uus pruut otsida, kelle juurde kosja minna?

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    2014. aasta Pokkeri Eesti meistrivõistluste naisteturniiri võitis Heike Tamm

    http://www.pokkeriprod.com/2014/03/0...ed-ja-voitjad/

    See aasta ma iga võitja kohta eraldi uudist ei tee, vaid panen järjest ühte artiklisse spoileritega.

  9. #149
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Keegi kella kümnesele ka minemas ?

  10. #150
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Ma püstitan küsimuse, kas tänasel kujul on üldse rahvaturniiril mingit mõtet? Vähesema kogemusega mängijate tõttu niigi tuleb käsi vähem ja levelid 15 minutit, mis tähendab, et päeva teises pooles mänguruumi keskmisel stäkil napib. Algajatele pettekujutelma tekitamine, et see ongi pokker, ei teeni ka kellegi huve.

    Minu arust võiks teha rahvaturniirist vähegi normaalsemate levelitega vajadusel 3-päevane event või see nali ära lõpetada. Et püütakse tööinimeste jaoks 16:00-se algusega ühte päeva nii Day 1A ja Day 1B ära mahutada, on küll eesmärki teeniv, aga mis see eesmärk on? Hea pokkeri pakkumine see ei ole.

    Milleks üldse siis aega raisata? Viskame mingi 4-way täringuid korra ja tuleme Day 2 mängima?
    Viimati muudetud metsnik poolt : 07.03.14 at 15:09

  11. #151
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    bad beat story unustasid rääkimata..

  12. #152

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    T'na rahvakale veel pileteid on? seal kodukal oli 0 osalejat täna, kas kl 10 algab öösel? täna

  13. #153

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    T'na rahvakale veel pileteid on? seal kodukal oli 0 osalejat täna, kas kl 10 algab öösel? täna
    Praegu algas 1C kell 16.00 ja see on viimane day 1. Õhtul 22.00 on Day 2, kus mängitakse võitjani ehk sinna saavad edasisaanud day 1-st. Kui lähed praegu 1C-le, siis võimalus vb waiting listist peale saada. 1A-l sai 14 inimest waiting listist sisse näiteks.

  14. #154
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    ei unustanud, polnud plaaniski, mis muidugi ei tähenda, et see aset ei leidnud

    aga mu probleem polegi bad beatiga seotud, vaid turniiri struktuuriga

  15. #155

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    loomulikult. Pangas olen saanud äraütlemised, ühes kohas öeldi, läbi sõrmede(oli ka pokkerifänn), et panga jaoks on pokker siiski riskigrupp vms
    Summa oli tegelikult naeruväärselt väike, mille kuumakse oleks olnud max 250eur

    Ausalt ei teagi mis oleks lahendus. 6 kuu väljavõte pole ilmselt lahendus, sest ka googeldatakse ja kui sinu naerus nägu rahapakkide ja pokkerizetoonidega vastu vaatab, siis vaevalt shanssi on. Ma küll ei tea täpsemalt, mis nende süsteemid on "riskide hindamisel"

    Siin oleks etpf palju tööd teha- pokker ei võrdu smslaenu regular. Või siis meelitada pokker massidesse, et keegi enam laenu ei saaks ja siis pank ise näeb kui jabur on nende riskimudel .


    Ma ootaks pankadelt paindlikkust. Nt lhv pangalt, kes hakkab vist varsti laene andma
    See pole normaalne, kui nt lähed 1,1m eluaseme jaoks laenu nt võtma ja maksad 1m sissemaksuks. Pank nüüd ütleb, et 100000 euri eest tahame LISATAGATIST ja KINDLAT SISSETULEKUT x summat. Mis sest et sissemakse on 90% objektist ja 1.1m elamule pannakse hüpoteek
    iisi.. no tournaments. ainuke asi kui just ise fb's ei hakka oma rahapakkidega poseerima

  16. #156
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    kaua depodest möödas oli?
    vähem kui pool aastat vist. summa summarumis ei olnud midagi hullu, dongile omaselt oli ka väljamakseid, aga arvatavasti polnud sel mingit tähtsust, sest ilmselgelt oli tegemist mängusõltlasega (muus osas kõrgharidus, IT-valdkonna töö, puuduvad finantskohustused ja korralik finantspuhver, 10+ aastane probleemivaba kliendiajalugu samas pangas, sh pensioni II sammas)

    peale seda nalja läksin veidi hiljem "puhta lehega" teise panka, kuna viimase 6 kuu jooksul enam seal märkeid polnud ja sain probleemideta kodulaenu. eks see sõltus toona ilmselt palju ka ajastust - suurem masu oli möödas, aga pankade poliitika oli endiselt väga konservatiivne. aasta-poolteist hiljem tuldi veel tagasi kutsuma.

    üldiselt võtsin seda teemat kaunis isiklikult
    Viimati muudetud metsnik poolt : 07.03.14 at 15:52

  17. #157
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Ilmselt peaks saama ikkagi laenu kui viimased kuus kuud oled olnud "viieline"?
    sõltub - ma arvan, et täna on tingimused tsipa leebemad ja võib olla sõltub ka veidi pangast ja konkreetsele krediidikomiteele antud juhenditest

    kui lähed uude panka, siis tahavad kodupangast saada viimase 6 kuu väljavõtet. ei tea, kuidas samas pangas asjad käivad ja võib olla standardprotseduurides on fookus ikkagi viimase 6 kuu peal, siis tehniliselt on kodupangas kindlasti võimalik kaugemalegi vaadata. aga jah, tõenäoliselt kusagil ikkagi mingi piir tõmmatakse, millest tahapoole asju ei analüüsita.

  18. #158

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Metsnik - istusid ikka närviliselt laua taga ka ja sõimasid mängijaid, kellel tore oli ja juttu rääkisid ja unustasid sekundi pealt actida enda korra ajal ja siis 6bb peal foldisid vihaselt SB shove peale mingi käe diileri suunas ja kommenteerisid, et sellise diileriga ei saa mängida ja lõpuks vihase räusatuse saatel kukkusid välja ja paar minutit veel valjuhäälselt kommenteerisid õnneliku amatööri, kel käed võidust värisesid, kuni tal lõpuks halb hakkas, peale mida tõmbasid rahustuseks slotiruumis suitsu ja seal ka ei hitinud ja tulid koju ja tegid posti?

  19. #159

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    a sa hittisid v

  20. #160

    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    ma saan hit, mitte ei hiti.

Lehekülg 8, kokku 12 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES