Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 18, kokku 18
  1. #1
    PokkeriProde Uudiste Postitaja Kasutaja Toimetaja avatar
    Liitus
    Nov 2012
    Asukoht
    www.pokkeriprod.com
    Postitusi
    358

    Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Eestis litsentseeritud Tonybet käivitas täna uue pokkeritoa, mis pakub esimesena internetis pärisrahale mängitavat avatud kaartidega Hiina pokkerit. Ettevõtte omaniku, maailmakuulsa pokkerimängija ja Leedu suurettevõtja Antanas „Tony G“ Guoga kinnitusel on tegemist unikaalse, põneva ning selgelt eristuva tootega.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/12/1...-hiina-pokker/

  2. #2

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Meeldiv uudis, saab degenema hakata

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    https://www.playwarren.com/

    "Let there be range" autori Tri Nguyeni OFC õppesoft. 2+2s suht palju kiidetud.

  4. #4

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    sõber kolib näiteks soome ja sina oled eestis ja läbi skype annate üksteisele teiste kaarte teada. Ei tundu eriti turvaline.

  5. #5

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    kuda 6max action seal on? tekib laudu nl100+?

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Aktiivsus pärast esimest nädalat: http://www.pokkeriprod.com/2013/12/1...ate-aktiivsus/

  7. #7

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Mõlemal vastasel fantasy ja 1 mees otsustas toore teha...comboks veel teise vastase fantasy vastu ka 0 outi ja gg.

    ( Click to show/hide )

  8. #8

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    asdfgh teemasse vist pigem.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    mõlemad tegid 2. fantasy otsa nagu ma aru saan?

  10. #10

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Teise fantasy otsa tegemiseks peab üleval trips olema või fun fact, all royal, sest parempoolne sai ühe veel juurde jah.

  11. #11

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Aga jah väga beeta sait on ikka veel. Mäng jookseb hästi, aga eeki küll väga peale ei paneks. eile vist jäin ikka korralikult miinusesse, aga balance mõjutas see nii palju, et raha tuli kontole juurde kui 2 vastast mu HU quitisid ja uue laua pidin alustama ja raha läks kontolt maha kui viimase sessiga ise lõpuks quitisin järjest väga suurelt peksa saades. Lõpuks jäin ikka plussi haha:D

    Samas juba näen võimalusi kottimiseks raha kandmisel, et abusesin glitchi kuigi avastasin sessi lõpus. Igaljuhul lamp jah, aga potentsiaalne obsessingmaterial see mäng. Suht ainuke pokkeri variant mida tean, mida mängiks tasuta for fun ka.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Teise fantasy otsa tegemiseks peab üleval trips olema või fun fact, all royal, sest parempoolne sai ühe veel juurde jah.
    a ma arvasin, et jääd fantasylandi, kui kas eest trips, keskel maja või taga nelik vähemalt.

  13. #13

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    kiire google näitab, et nii peaks olema küll. Ometi seekord sai ainult parempoolne ja ka endal paar korda ei püsinud fantasy kui keskele boati panin.

  14. #14

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    kahjuks on rigged sait jah, aga muidu fun

  15. #15

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Väga perses sait. Umbes 5 päeva peale konto tegemist konfiskeeris mu fundid, kuna ei olnud väidetavalt 30 päeva jooksul peale konto avamist dokumente saatnud (fun fact, saatsin konto tegemise hetkel isegi koopiad, kuna andis sellise võimaluse seal). Peale uuesti doki saatmist lubasid 24h jooksul ühendust võtta ja nüüdseks on möödas 96h.


    Overall 2/10. Would only have to be virgin or superdrunk to bang.

    Ei aga reaalsuses ka, väga scam sait seni.. Kui mingi esindaja sealt peaks siin resideeruma, siis huvitaks mingisugune selgitus küll olukorrale. Sama teema käib 100% fieldi kohta, keda ma tean, kes seal saidil mängib ka muuseas (sampel 1, aga 100% tundub võimsam).

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Väga perses sait. Umbes 5 päeva peale konto tegemist konfiskeeris mu fundid, kuna ei olnud väidetavalt 30 päeva jooksul peale konto avamist dokumente saatnud (fun fact, saatsin konto tegemise hetkel isegi koopiad, kuna andis sellise võimaluse seal). Peale uuesti doki saatmist lubasid 24h jooksul ühendust võtta ja nüüdseks on möödas 96h.

    Overall 2/10. Would only have to be virgin or superdrunk to bang.

    Ei aga reaalsuses ka, väga scam sait seni.. Kui mingi esindaja sealt peaks siin resideeruma, siis huvitaks mingisugune selgitus küll olukorrale. Sama teema käib 100% fieldi kohta, keda ma tean, kes seal saidil mängib ka muuseas (sampel 1, aga 100% tundub võimsam).
    Väga huvitav. Võiksid kirjutada kui olukord edasi laheneb.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    ma spetsiomm olen uute saitidega ettevaatlik..et nad mingi reegli pärast mu asju ära ei konfiskeeriks.

    saatsin mitu korda oma ID ja asjad supporti, saatsin meili, et kas kõik korras ja kindlalt, et konto 100% confirmed ja aktiveeritud oleks, jms.

    kui sain positiivse vastuse kätte, siis sain rahulikult edasi tegeleda. ehk, pole sellist probleemi nagu kristjanil

  18. #18

    Re: Tonybet tõi Eesti turule Hiina pokkeri

    Mulle saatsid nad täna meili, et 20 päeva aega ID koopia saata muidu peavad lockima konto:D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES