Tsitaat Algselt postitas privador
No minule see turna läks natukle rahulikumalt.Esimesel levelil alustasin kohati hyperaggro mänguga ,mis tulu tõi
Raisiin CTF-lt J8o-ga .Kogenud mängija stafanants tegi 3-beti.Ma call,Flop J8x aga kahjuks ühest mastist.
Stafanants cbet.Ma mõtlesin ja panin insta nuppe andes võimaluse stafale veel foldida.Tuli call ja näitas QQ mastitõmbega.Top 2 paari jäi ja double up.Teine case oli,kus 2-l levelil callisin buttoniölt yhe venna rasii jälle J8o.Flop jällle ideaalne J8x riverisse tuli veel J,mis päästis vastast bustoks minemaks ,kui ma ta riveris allinni panin.Edasi üritasin hyperaggro stiili jätkata chipse akumuleerides.paraku hakati suht tihedalt hambaid näitama ch raise tegema jne ja tõmbasin tagasi,kuni fl-a läksin 2x algstakiga.Fl-s lihtsalt tiksusin sisulsielt shordiks mingi 2,5k peale.Kui 6 oli järgi olin juba selge võimalik bubbleboy 2k-ga.Kui albundy(chipleader)Mu blindi ründas oli AJ insta shove ta callis ja sain soodsa double upi QJ vastu.Nyyd olin juba 4,5k-ga 4-s stack ja 2 shorti 2,3kilosed.Kaua ei tulnud piinelda,kui yhe venna shove callis üks chipliidritest aggrodonk A9-ga AK vastu ja flopis ilutses kaks 9-t ja minul pilet taskus!

Gratz. Hästi mängitud.