Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 23, kokku 23
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

    Tsitaat Algselt postitas privador
    No minule see turna läks natukle rahulikumalt.Esimesel levelil alustasin kohati hyperaggro mänguga ,mis tulu tõi
    Raisiin CTF-lt J8o-ga .Kogenud mängija stafanants tegi 3-beti.Ma call,Flop J8x aga kahjuks ühest mastist.
    Stafanants cbet.Ma mõtlesin ja panin insta nuppe andes võimaluse stafale veel foldida.Tuli call ja näitas QQ mastitõmbega.Top 2 paari jäi ja double up.Teine case oli,kus 2-l levelil callisin buttoniölt yhe venna rasii jälle J8o.Flop jällle ideaalne J8x riverisse tuli veel J,mis päästis vastast bustoks minemaks ,kui ma ta riveris allinni panin.Edasi üritasin hyperaggro stiili jätkata chipse akumuleerides.paraku hakati suht tihedalt hambaid näitama ch raise tegema jne ja tõmbasin tagasi,kuni fl-a läksin 2x algstakiga.Fl-s lihtsalt tiksusin sisulsielt shordiks mingi 2,5k peale.Kui 6 oli järgi olin juba selge võimalik bubbleboy 2k-ga.Kui albundy(chipleader)Mu blindi ründas oli AJ insta shove ta callis ja sain soodsa double upi QJ vastu.Nyyd olin juba 4,5k-ga 4-s stack ja 2 shorti 2,3kilosed.Kaua ei tulnud piinelda,kui yhe venna shove callis üks chipliidritest aggrodonk A9-ga AK vastu ja flopis ilutses kaks 9-t ja minul pilet taskus!

    Gratz. Hästi mängitud.

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

    privador lives samamodoi siis :)

  3. #23

    Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    privador lives samamodoi siis :)
    ei imestaks absoluutselt.
    see kord kui ta võitis TB/diili tegi, vaatasin ta mängu päris palju, kuna kukkusin enne ft välja.
    istus käed syles, syydimatult, kui korduvalt artjunovi reisele all inne J9o-ga vastu lykkas :)

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES