Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 36 EsimeneEsimene ... 162425262728 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 716
  1. #501
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma ei saa aru sellest HDTaneli bashimisest... Kui inimene toodab videosid, kogub omale fänne, kellele ta toodang meeldib, miks mitte selle eest toetusi küsida? Tüübil on küll oma vead ja saaks alati teha/vormistada asju paremini, kuid iga inimene tegutseb oma võimete piiril ja talle tuleks selle eest au anda, et ta vähemalt üritab. "Haterid" on imo lihtsalt kadedad ja kibestunud, sest nad peavad kuskil "orjama" või on nii ajupestud, et nad lihtsalt ei saa aru sellest, et kui keegi pakub mõnele sihtgrupile väärtust, siis see sama sihtgrupp on nõus ka vastu andma. Kui sa oled hater, siis sa pole lihtsalt target audience, go mind your own business... Aga nagu ikka, tehakse teisi maha, et ennast paremini tunda, sest sisemas tahaks vb midagi muud teha, kuid valitud elutee tõttu on ennast kuhugi kinni tõmmatud. If I didn't have to work for a living, I'd play games all day... oh wait.
    Tehku siis seda. Oleks kohe oma eliitklubi teinud või video stiilis "neid videoid teen elukutsena, ainus võimalus nende tegemisega jätkata on kui saan kuus keskmiselt X summa toetusi, kui ei saa siis pean kahjuks lihtsalt lõpetama ja tööle minema" mitte "palun, palun, palun, pole 2 päeva söönud, tahaks kanafileed ja tööle ei tahaks minna, palun saatke kõik 1 euro".

    Sellise suhtumisega ei saaks ju kedagi bashida ja kõigile au anda, kes üritavad... Arnold Oksmaad, Erkki Sarapuud, Rebecca Blackid, Nicholas Caged, kõik nad ju üritavad, tuleb au anda!

    Ja how the f*ck saab keegi HDTaneli peale kade või kibestunud olla? :D

  2. #502
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Kade selles mõttes, et "peab ise tööl käima". Ma ei kaitse siin HDTanelit, täiesti nõus, et ta teeb asja halvasti. Ma räägin sellest, et kui inimene piiri peale jõudnud, kus ta tõesti peab tööle minema (või mitte minema), siis ta mitte ei anna alla, vaid üritab ikka läbi lüüa.

  3. #503

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***


  4. #504
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Kade selles mõttes, et "peab ise tööl käima". Ma ei kaitse siin HDTanelit, täiesti nõus, et ta teeb asja halvasti. Ma räägin sellest, et kui inimene piiri peale jõudnud, kus ta tõesti peab tööle minema (või mitte minema), siis ta mitte ei anna alla, vaid üritab ikka läbi lüüa.
    Ma nüüd ei tea, kas inimene, kes käib tööl ja teenib sellega endale elatist peaks kade olema 30 aastase tita üle, kes päevast päeva mänge mängib kodus. Okei teeb arvutusi.

    Miks peaks kade olema?? Üks hetk ta avastab, et oih mul enam ei tulegi midagi sisse, kuna fänne nagu väheks jäänud. Ühtegi tööd ma teha ei oska. Ema on ka juba suht vana ja tema mind enam üleval ei jõua pidada. Mis nüüd siis?

    //K saan aru, et see on ka töö mingismõttes. Aga ajagu asja eetilisemalt ja kasvagu suureks.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 23.01.14 at 22:03

  5. #505
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma olen täiesti nõus su jutuga aga isiklikult mind sellised eetilised pseudoprobleemid ei häiri, keegi ei sunni neid lapsi või täiskasvanuid raha annetama (imo tuuakse "lapsed" vaid ettekäändeks, et teda halvustada). Kui see oleks läbi ja lõhki halb ja mitte kellelegi too persoon ei meeldiks, siis keegi ju raha ei annaks talle, kuid inimesed soovivad toetada, kuna HDTanel meeldib neile. Toetan ise ka mitmeid streamereid (HDTanelit ei toeta) ja saan täesti aru kuidas neil on neid annetusi vaja ning saan ka aru sellest, et seltsimees HDTanel võib bustorina täiesti meeleheitel olla, et raha kätte saada ning seetõttu on ta ületanud hea maitse piiri. Tema olukorras, kus on tuhandeid fänne, on siiski +EV annetusi küsida ja seda ei saa talle ette heita (küsija suu pihta ei lööda). Küsimisel on muidugi oma hind, haterite klubi kasvab ja aeg oleks oma range balancema hakata :D
    (imo tuuakse "lapsed" vaid ettekäändeks, et teda halvustada)
    Lapsed ei ole siin ettekääne vaid põhjus. Oleks tegu täiskasvanud annetajatega, poleks probleemi.

  6. #506
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Kui sa algselt vaatad, mis kontenti hdtanel tootis, siis need olid mängude ülevaated ja muu selline värk. Kui vaadata praegu, mida ta teeb, siis tema youtube kanalil on ainult lindistatud streamid, mitte midagi muud. Mis eriline kontent see nüüd on, mille eest peaks talle ilgelt raha maksma.
    Kui vaadata edasi, siis selline inimene, kes ei oska eesti keelt, kirjutab vigaseid arusaamatuid laused ja treib vigaseid videosid, siis selline idioot ei peakski "tööna" tegema seda, mida ta hetkel teeb. Tema enda arvamus on, et kui ta oleks pärit inglise keelsest kultuurist, oleks tal ammu juba miljon subscribet ja ta oleks rikas oma youtubega. See, et tal praegu mingi 20k+ subscribet on, ongi pigem minu arvates väikese Eesti õnn, et ta saab olla ainuke. Mujal maailmas oleks ta väike mitte keegi, kelle videod on lihtsalt saastad.
    Ta on mõttetu lapsemeelne väike pärdik, kes elab mingis illusioonis.
    Kui rääkida täpsemalt rahaküsimisest, siis minu arvates ei ole mitte kuskilt otsast õige see, kui 30 aastase mehe põhilised ülevalpidajad on 10-14 aastased lapsed.
    Küll ta varsti kõrbeb ka omadega.

  7. #507
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    "When you're poor, the only way to make money is to steal it or scam it"

  8. #508

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ma nüüd ei tea, kas inimene, kes käib tööl ja teenib sellega endale elatist peaks kade olema 30 aastase tita üle, kes päevast päeva mänge mängib kodus.
    Ma arvan,et tegelikult sa ei tahaks tööl käia ja mängiks parema meelega arvutimänge.Mul juhtub päris tihti,et ei taha tööd teha.

  9. #509
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Aga kui seda blogi vaadata kuhu ta kommuunist pilte on postitatud, siis (kurb) tõsiasi on see, et sellel grupil on 100+ liiget. Ehk siis ta on teeninud selle pealt €500+. Money in the bank.

  10. #510
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Eks ta ongi juba kõrbenud. Isegi kui ta 1k€/kuus teenib selle pealt, on see terve Eesti ees idioodi mängimise eest küllalt väike summa.

  11. #511
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ma arvan,et tegelikult sa ei tahaks tööl käia ja mängiks parema meelega arvutimänge.Mul juhtub päris tihti,et ei taha tööd teha.
    Jah, aga seda saavad lubada maailmas väga vähesed. Üks Prantsuse professionaalne dota mängija peab blogi, kus kirjutab ka nö. e-sportsi tagamaadest. Tiimides olevad mängijad pidavat saama keskmiselt umbes 300€ palka. Jah, teatud hüved on seal juures, ala team housid, kus elamine tasuta ja reisimine, aga siiski. Okei, igasuguste turniiri võitude pealt teenitakse ka midagi lisaks aga see on ka kõik. Seepärast päris paljud üritavad ka steamimisega lisaraha teenida või käivad tööl/koolis.
    Mu jutu point oli see, et pole see arvutimängude tööna mängimine nii lõbus midagi. Konkurents on meeletu. Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.

  12. #512
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Jah, aga seda saavad lubada maailmas väga vähesed. Üks Prantsuse professionaalne dota mängija peab blogi, kus kirjutab ka nö. e-sportsi tagamaadest. Tiimides olevad mängijad pidavat saama keskmiselt umbes 300€ palka. Jah, teatud hüved on seal juures, ala team housid, kus elamine tasuta ja reisimine, aga siiski. Okei, igasuguste turniiri võitude pealt teenitakse ka midagi lisaks aga see on ka kõik. Seepärast päris paljud üritavad ka steamimisega lisaraha teenida või käivad tööl/koolis.
    Mu jutu point oli see, et pole see arvutimängude tööna mängimine nii lõbus midagi. Konkurents on meeletu. Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.

  13. #513
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    fun fact.. 200ml poepiimast saab sama palju suhkrut kui 100ml coca colast
    Proof?

  14. #514
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    mis temaga?]

  15. #515

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Proof?
    Paki ja pudeli pealt lugesin. Mitte, et piimas kõik need teised pahad ained sisalduksid, mis cocas, a eeldasin, et seal polegi suhkrut vms.

  16. #516
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    mis temaga?]
    best paladin in the world imo

  17. #517
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.
    lol pehmelt öeldes on ikka väga väga väga pehmelt öeldud :D

    E: Need arvustused mis ta tegi olid täitsa fine ja gameri jaoks isegi huvitavad, aga see millega ta praegu tegeleb on pullshit.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 24.01.14 at 00:39

  18. #518
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Miskipärast see meeldib mulle väga.

  19. #519
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    kõige tõenäolisemalt läheb nüüd nii: lähen arvutile järgi, naeratame klienditeenindajaga üle laua, avastan kodus pärast 3 minutilist kasutamist et viga endiselt alles ja kogu ring otsast peale, ohtra naeratamisega.
    tubli töö isegi, arvuti tundub korras ning avastasin dvd lugejast nende wini plaadi :)

  20. #520
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 858

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    tubli töö isegi, arvuti tundub korras ning avastasin dvd lugejast nende wini plaadi :)
    profit

Lehekülg 26, kokku 36 EsimeneEsimene ... 162425262728 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES