Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 36 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 716
  1. #21

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Sellest ehk said enamik aru jah, et Estoniat ei pilatud, aga jään ikka enda arvamuse juurde, et ei sina Vennike, ega ka mina ei saa kellelegi öelda, kuidas ta peab lähedase kaotusest üle saama. Ja see, et mingi teema valus on, ei tähenda, et elu lõpuni nutetakse ja halatakse.

    Aga ei viitsi uut aastat kohe vaidlusega sisustada, igal ühel oma arvamus, ka Tujurikkuja osas

  2. #22

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    sry aga tagumine aeg oleks üle saada, see oli 20 aastat tagasi.
    Kui inimesed elaks kauem, siis sellistest laksudest ei saadaks üle ka kahesaja aastaga. Eriti veel siis, kui kellegi nii tähtsa kaotus jääb lapsepõlve.

    Muidu sketš ise oli ilmselgelt ilmselgelt inspireeritud hiljutisest Titanicu näitusest ja õigel ajal õigel kohal. Kõik müügiks ehk kui ainult saaks, siis võiks soovijad tõesti varsti Estonia näitusel käia.

  3. #23
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    very explicit, do not watch (MMA)

    ( Click to show/hide )

  4. #24
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Keegi Elioni spets on siin? Plaanis nett+digitv uude koju võtta. Mingit juttu olen kuulnud, et alates 6. jaanuarist saab uuema tüübi digitüüneri või ruuteri elionist, vastab tõele? Eks targem homme esindusse minna ning uurida, aga nad ei pruugi seal sellist infot veel avaldada.

  5. #25
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    very explicit, do not watch (MMA)

    ( Click to show/hide )
    dafooqq julm.

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    See,et see 20a tagasi oli ei õigusta lolle nalju.Just eile mõtlesin,mida kadunute omaksed sellisest "naljast" arvavad.
    Matt and Trey from south park: Its all okey or nothings okey.

    Alati leiab keegi et,
    ärge tehke nalja holokousti üle.
    ärge tehke nalja küüditamise üle.
    ärge tehke nalja üldse sõja üle.
    ärge tehke nalja tapmise üle.
    ärge tehke nalja vägistamise üle.
    ärge tehke nalja islami,kristluse ja muude uskude üle.
    ärge tehke nalja vähi,aidsi, jne üle.
    Nimekiri võiks olla lõpmatu.

    Alati on mingi grupp mis leiab, et iga teatud nali on solvav.
    Minu arvates oli see Estonia skets lamp, aga inimesed võiks aru saada, nad EI TAHA KEDAGI SELLEGA SOLVATA.

    On alati võimalus nii kauaks kanalit vahetada kui tunnevad, et teema on liiga südame lähedane nende jaoks.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 01.01.14 at 17:13

  7. #27

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Noja seda küll, aga nii naljakas on lugeda netist hetkel kuidas kõik kritiseerivad eilset Tujurikkujat, et kõik muu oli sitt peale selle Edgari loo. Ega kui IQ on samaväärne kui jalanumber siis ei saagi paljudest asjadest aru kahjuks.

  8. #28

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Keegi Elioni spets on siin? Plaanis nett+digitv uude koju võtta. Mingit juttu olen kuulnud, et alates 6. jaanuarist saab uuema tüübi digitüüneri või ruuteri elionist, vastab tõele? Eks targem homme esindusse minna ning uurida, aga nad ei pruugi seal sellist infot veel avaldada.
    Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.

  9. #29
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.
    Küsimus polnud ju selles...
    Mind huvitab, kas on mõttekas kohe liitumine teha või oodata tõesti nädalake, et siis juba ehk veidi uuem/kiirem riistvara saada.

  10. #30

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Pult jääb ju smaks? Puldist tagapool vaevalt mingit uuemat riistvara tuleb, juba hetkel on nii Elioni digiboks kui ka ruuter üle mõistuse kallid.

  11. #31
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Pult jääb ju smaks? Puldist tagapool vaevalt mingit uuemat riistvara tuleb, juba hetkel on nii Elioni digiboks kui ka ruuter üle mõistuse kallid.
    Nü üldjuhul võetakse ikka vastu see 2 aastane tähtajaline kohustus ja saadakse tasuta seadmed + paigaldus.

  12. #32

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Eestis on tuhandeid või pigem lausa kümneid tuhandeid inimesi, keda Elioni uus nutiTV närvi ajab. Üldiselt tahaks mina ka uue puldi selle ajugeeniuse pea vastu segi peksta, kellel "uus" idee tuli. Mingist uuema tüübi digitüünerist või ruuterist pole sellises olukorras mingit kasu.
    Ma lugesin kah uudiseid ja nende kommentaare, kuidas 99% inimestest selle uue puldi vastu on.
    Esimene asi, mis kahtlasena tundus, oli see, et puldi väljatöötamise ajal olid ka töötajad selle vastu, aga kogu testgrupp muutis meelt. Läksin ise elioni poodi seda näppima ja olin väga üllatunud, kui hästi asi töötab. Näiteks kerida 50 kanalit edasi käib väga kiirelt. Ühesõnaga harjun kindlalt ära. See, et ma praegu kanali numbreid sisse topin otse puldilt, kaob küll ära, aga kindlati tekivad mingid uued viisid kanalite kammimiseks, mille peale praegu ei oska mõelda.

  13. #33
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma lugesin kah uudiseid ja nende kommentaare, kuidas 99% inimestest selle uue puldi vastu on.
    Esimene asi, mis kahtlasena tundus, oli see, et puldi väljatöötamise ajal olid ka töötajad selle vastu, aga kogu testgrupp muutis meelt. Läksin ise elioni poodi seda näppima ja olin väga üllatunud, kui hästi asi töötab. Näiteks kerida 50 kanalit edasi käib väga kiirelt. Ühesõnaga harjun kindlalt ära. See, et ma praegu kanali numbreid sisse topin otse puldilt, kaob küll ära, aga kindlati tekivad mingid uued viisid kanalite kammimiseks, mille peale praegu ei oska mõelda.
    Pole küll pult aga

    ( Click to show/hide )

  14. #34
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei ole gamingu diilide kursis ega üleüldse gamginguga, et kuidas sealt raha affiliated teenivad.

    Lihtsustatult ütleme, et HDTANEL saab X mängule (näiteks Diablo) diili, et iga ostu pealt saab 10% omale. Kui tal on 23K fänni, ja ta gameplayl on 400K vaatamist ning suudab kasvõi 10% sealt ära konverteerida reaalseks ostuks, siis on see 2300 klienti. Diablo mäng maksis hmm.. €50? Sel juhul €5 kliendi pealt ehk €10K mängu eest.

    Neid videosid võib ta teha igast mängust ja isegi kui suudab aastas müüa nii 5 mängu maha, siis see teeb €50K aasta teenistuseks ehk kuus €4K. See ei ole üleüldse halb diil.

    See muidugi kõik suur spekulatsioon. Ma tõesti ei tea, kuidas on gamingu diilid. Kui nüüd oleks sama vend, kes mängiks pokkerit ja sama fän baas ning suudaks konverteerida kasvõi little 1% ära ehk 200 inimest näiteks PokerStarsi, kes nüüd kamba peale genevad 10 000 reiki, saaks ta 1000-3500 dollarti.

    1% konverteerimisel peaks su fänbaas olema pm. sisse ostetud liked ehk trash liked ehk mitte naturaalsed. Neid saab osta ala €100 ja saad miski 1k+ inimest. Reeglina fänbaas tekib huvilistel, kellel meeldib antud teema (gaming), ja on nõus maksma selle eest raha (ostma mängu - pokkeri näitel, mängima pokkerit) ja õige protsent võib jääda 20-30% juurde.

    EDIT: andu_andu sugune jõhkard isegi tänasel päeval väga hea tööga võiks teha 5-digit kuu passiivset income, aga see eeldab väga head marketingi ning tema mänguformaadis iga võitev reg on goldmine.

    EDIT2: sinu mängupuhul (HU cash) ei tasuks see ära. saaksid lihtsalt feimi ja sulli ning raha võib tulle läbi muu allikka lootes, et keegi sind märkab.
    Siin sa eksid. Gaming ei ole nagu pokker, mängude ostmine ei käi läbi affiliatede ega lambisaitide, ostetakse legit, suurtest e-poodidest nagu Steam ja mõni kes füüsilist karpi tahab ostab poest.

  15. #35
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Siin sa eksid. Gaming ei ole nagu pokker, mängude ostmine ei käi läbi affiliatede ega lambisaitide, ostetakse legit, suurtest e-poodidest nagu Steam ja mõni kes füüsilist karpi tahab ostab poest.
    +1
    rankal asjast vale arusaam.

  16. #36

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Noja seda küll, aga nii naljakas on lugeda netist hetkel kuidas kõik kritiseerivad eilset Tujurikkujat, et kõik muu oli sitt peale selle Edgari loo. Ega kui IQ on samaväärne kui jalanumber siis ei saagi paljudest asjadest aru kahjuks.
    Milline kõige suuremat IQd nõudis ja milline kõige väiksemat? Ma läheks teeks ka kohaliku IQ testi ära.

  17. #37
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Ma võin ka nüüd eksida aga HDTanelil käisid asjad nõnda, et tal oli privileeg nagu ilmselt ka paljudel teistel temasugustel. Nimelt, siis sai ta teatud mänge endavaldusesse enne seda kui see avalikult poelettidele jõudis. Tema tegi oma review ja gameplay-d asjad valmis ja uppis need, siis üles peale seda kui mäng oli müüki jõudnud. Kas ta ka mingit tasu sai selle eest ei oska öelda.

    Juttude järgi läks tal see case pekki, kuna ei pidanud tingimustest kinni. Joppas vist isegi et kohtucase-dest pääses.

    ---

    Youtube parternina on küll võimalus normaalne sissetulek tekitada endale. Mida rohkem sube ja vaatamisi = more $$$.
    Kahju, et Eestis see võimalik pole. Mujal riikides aga küll.

  18. #38
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    ( Click to show/hide )

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    See Estonia teema natuke liiga vara veel imo.

    Titanic ikka 100 aastat vana teema ja palju neid enam pole kelle mõni lähisugulane seal hukkus. Üks aasta oli küüditamise sketš ka, aga see oli kuidagi aktsepteeritavam. Nüüd vennikese sugused vennad võivad kisada, et IQ, IQ, aga imo poleks seda šketsi vaja olnud, veel mitte.
    Endal ühtegi sugulast tuttavat pardal ei olnud.

    Apteegi sketš oli samuti kuidagi lamp, ei saanud aru mida seal üritati näidata (IQ, IQ). See "mandariinid" oli samuti selline imal. Parim oli see Tuttavate teema imo, liiga tõsi.

  20. #40
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anekdoodite kuu ***

    Bummimisega nii HU, 6max kui FR on nüüd finito siis starsis.

    ( Click to show/hide )


    Egas midagi, tuleb rohkem trenni teha.

Lehekülg 2, kokku 36 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES