Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 294 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 5869
  1. #21

    Re: Filmid ja sarjad

    Mis värk dexteriga on... soovitati mulle ,et parim sari ever...on kellegil mingeid muljeid jagada?

  2. #22

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    Mis värk dexteriga on... soovitati mulle ,et parim sari ever...on kellegil mingeid muljeid jagada?
    Esimene hooaeg on suurepärane, edasi on järjest alla käinud, sest liini ei saa samasugusena hoida. Kuid häid momente on siiski ja vaadata tasub kindlasti.

  3. #23
    goldec
    Guest

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Booyaka
    Samuti soovitan The Big Bang Theory sarjas on siis 4 geek tüüpi ja 1 hot chick edasi juba soovitan ise vaadata, pure comedy!
    Ahjaa, selle unustasingi ise ära.
    Alguses jäin selle chicki pärast vaatama, aga nüüd vaatan juba 50% naljade pärast ka :D

  4. #24

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas goldec
    Ahjaa, selle unustasingi ise ära.
    Alguses jäin selle chicki pärast vaatama, aga nüüd vaatan juba 50% naljade pärast ka :D
    Mul endal täpselt sama asi:D

    pluss "Entourage" ja "How I met Your mother" on täielikud pähklid

  5. #25

    Re: Filmid ja sarjad

    Mul oli King of Queensiga nii, et jäin Leah Remini pärast vaatama seda, aga hilisemates hooaegades Ta hakkab sama paksuks minema kui Doug :D
    Aga vahet pole, nüüd juba meeldib kogu see sari, mingu paksuks kõik kui tahavad ;D


    Ahjaa, kell 3 päeval kohe pärast King of Queensi hakkab Desperate Housewives(Piisav, et mõjuda meestele, kuid mõeldud siiski naistele :-[ :-[) :D

  6. #26
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Filmid ja sarjad

    dexter on puhas kuld... kaks esimest seasonit olid eriti head!

  7. #27
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost
    dexter on puhas kuld... kaks esimest seasonit olid eriti head!
    Täiesti nõus.
    Burn Notice ja Numb3rs on päris asjalikud. Day break oli vaadatav. Endale meeldis veel Veronica Mars.

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Filmid ja sarjad

    ulme.. mida te saate nende sarjade vaatamistest? Heroes, The Lost.. jne mida iganes te siit ette loetlete.. ma ei jälgi ühtegi sarja.. aint telekats tulevaid komöödia sarjasid aegajalt vaatan ja muigan.. sama moodi on miskite spordi asjadega.. need kellega lives mängin pokkerit.. maitea nad on vist kogu inglise liiga mängijad koos kinganumbritega pähe õppinud... like nagu mida see määrab et teiselpool merd üks või teine team võidab.. keegi neist ei tegele sportsbetinguga..

    wasted time imo

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Filmid ja sarjad

    1)The Office, 2 kuud tagasi avastasin, maksin isegi 160 eeku megauploadile, et saaks need osad jutti ära vaadata. Hetkel siis teine ring käimas. Kui kuskilt inglise versiooni saaks vaataks seda ka.
    1) Testees: nii ajuvabalt naljakas seriaal et õudne, sõpradega koos vaatanud ja vahepeal nii räigelt terve seltskonnaga naernud, et enam ei kuule telekat. Selline seriaal, et kui paar osa ära vaatad , siis mõtled : "How the HELL did i not know about this before".
    2) House.
    3) Summer Glau meeldib(obv ei pannud ma küsimuse ette "Kui"...), siis kaifite kohe kindlasti "Terminator The Sarah Connor Chronicles"-t.
    4) IT geek teema meeldib, siis võib ka vaadata "The IT Crowd".
    5) Californication, kui kõik sarjad on juba ära vaadatud ja midagi paremat ei ole, siis on ta seda aega väärt, mida sa selle seriaali vaatamiseks kulutad
    6) Discovery channel Battlefield: 5+
    7) Band of Brothers : 5+

    Arrested Development: ei suutnud 4st osast kaugemale vaadata, kordagi ei naernud ja ei tundnud köitev teema.
    Prison Break/Lost/Heroes - mingi hetk keerasid kõikide teemad absurdseks, et neid sarju ei soovita enam vaenlasele ka.Kuigi esimest hooaega võib neis kõigis vaadata .
    Supernatural - ühe tuttava lemmikseriaal, sundisin ennast 8 osa ära vaatama, peale 8 osa on teema areng täpselt seal, kus ta oli esimese osa esimese 15 minuti juures. Ei soovita. Ei ole ka kõige lemmikum tuttav...ei ole üllatunud.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ulme.. mida te saate nende sarjade vaatamistest? Heroes, The Lost.. jne mida iganes te siit ette loetlete.. ma ei jälgi ühtegi sarja.. aint telekats tulevaid komöödia sarjasid aegajalt vaatan ja muigan.. sama moodi on miskite spordi asjadega.. need kellega lives mängin pokkerit.. maitea nad on vist kogu inglise liiga mängijad koos kinganumbritega pähe õppinud... like nagu mida see määrab et teiselpool merd üks või teine team võidab.. keegi neist ei tegele sportsbetinguga..

    wasted time imo
    irw imo. Mida sa pokkerimängimisest saad, mida sa saad mereääres jalutamisest, mida sa saad söömisest.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    irw imo. Mida sa pokkerimängimisest saad, mida sa saad mereääres jalutamisest, mida sa saad söömisest.
    raha, päikest, sööki

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    raha, päikest, sööki
    Küsimus ei eeldanud vastust obv

    Leveldamine noh

  13. #33

    Re: Filmid ja sarjad

    "Barely Legal" kõik osad on head. Ma loodan, et siin teemas võib natuke läbustada? ;D

  14. #34

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    "Barely Legal" kõik osad on head. Ma loodan, et siin teemas võib natuke läbustada? ;D
    Kõik sarjad , kus naised on alasti ja jalad sirklis on obv nuts ;D

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ulme.. mida te saate nende sarjade vaatamistest? Heroes, The Lost.. jne mida iganes te siit ette loetlete.. ma ei jälgi ühtegi sarja.. aint telekats tulevaid komöödia sarjasid aegajalt vaatan ja muigan.. sama moodi on miskite spordi asjadega.. need kellega lives mängin pokkerit.. maitea nad on vist kogu inglise liiga mängijad koos kinganumbritega pähe õppinud... like nagu mida see määrab et teiselpool merd üks või teine team võidab.. keegi neist ei tegele sportsbetinguga..

    wasted time imo
    kui oled asjadega kursis hästi on sul edge spordiennustuses :P ma olen rohkem gambler selle koha pealt aga üht-teist ikka tean ka.
    see nädal 2,3k eeku teeninud tennise ja jalkaga.

  16. #36
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    top ~5% filmidest mis hetkel arvutis:

    25th Hour (2002) 7.9
    300 (2006) 7.9
    American History X (1998) 8.6
    Bridge to Terabithia (2007) 7.4
    Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) 8.5
    Hotel Rwanda (2004) 8.3
    Into the Wild (2007) 8.2
    Klass (2007) 8.3
    La vita è bella (1997) 8.4
    Million Dollar Baby (2004) 8.2
    Requiem for a Dream (2000) 8.5
    Rounders (1998) 7.3
    Schindler's List (1993) 8.9
    Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) 7.8
    The Matrix (1999) 8.7
    The Matrix Reloaded (2003) 7.0
    The Matrix Revolutions (2003) 6.4
    The Shawshank Redemption (1994) 9.2
    The Wrestler (2008) 8.4

  17. #37
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    ja kõige sitem film:
    Aces (2006)

  18. #38
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Filmid ja sarjad

    Vb mõni mäletab aga OZ oli täielik kuld sari!



    http://www.youtube.com/watch?v=wO_sId4JOAg

    http://www.youtube.com/watch?v=t1AmR...eature=related

    prisonbreak on pask selle kõrval, ja prisonbreak meeldis mulle sitaks.

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Filmid ja sarjad

    Oz oli nuts ja see oli, on ja jääb mu lemmiksarjaks. Iseenesest oli tegu muinasjutuga, et kuidas vangid vabalt ringi kooserdavad ja nii "pulli" teevad aga samas andis see sari jõhkralt hästi edasi õiget karmi vangla elu.

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    oz oli jah suht kobe, enne läks meelest ära ka sopranod, see oli väga kõva, talvel tõmbasin kõik 5 või 6 hooaega või palju neid seal oli ja vaatasin ära paari nädalaga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES