Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 294 EsimeneEsimene ... 891011122060110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 5869
  1. #181

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
    Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.

  2. #182
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Herr-Buttermilch
    Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
    Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.
    Kas see on see faveladest film? Kus väiksel tänavalapsel saab külllat et suuremad poisisd ajusid kepivad ja siis saab tast kõige haigem tüüp rio tänavatel.


    kui jh, siis eda julgen ka soovitada

  3. #183

    Re: Filmid ja sarjad

    jeap-jeap, thats the one

    Tekkis ka küsimus, et mida te arvate filmidest, mis on gamblimis temaatilise sisuga. Ise olen näinud:
    ''Lucky You'' Täiesti õudne film,räägib mingist tüübist kes tahab Vegases turnat kinni panna. Läheb lõpuks liiga suhetekeskseks romantiliseks draamaks, aga iseenesest on tore vaadata kuidas tüüp oma bankrolli seal korduvalt kaotab:D 3/10
    ''deal'' Täpselt samasugune saast nagu eelmine, kui nüüd mõtlema hakkan ei taha seda isegi mitte kommenteerida. 2/10
    ''Rounders'' Kavaliteet film, kindlasti enamik on näinud. Pokkerisõbrale suht kohustuslik film :) 8/10

    Leidsin ka sellise huvitava koha, kus on väidetavalt parimad pokkeri filmid välja tootud ja mõnelauseline ülevaade antud.
    http://www.pokereagles.net/poker-movies/



  4. #184
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Herr-Buttermilch
    Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
    Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.
    soovitan ka seda filmi väga soojalt

  5. #185
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Herr-Buttermilch
    jeap-jeap, thats the one

    Tekkis ka küsimus, et mida te arvate filmidest, mis on gamblimis temaatilise sisuga. Ise olen näinud:
    ''Lucky You'' Täiesti õudne film,räägib mingist tüübist kes tahab Vegases turnat kinni panna. Läheb lõpuks liiga suhetekeskseks romantiliseks draamaks, aga iseenesest on tore vaadata kuidas tüüp oma bankrolli seal korduvalt kaotab:D 3/10
    ''deal'' Täpselt samasugune saast nagu eelmine, kui nüüd mõtlema hakkan ei taha seda isegi mitte kommenteerida. 2/10
    ''Rounders'' Kavaliteet film, kindlasti enamik on näinud. Pokkerisõbrale suht kohustuslik film :) 8/10

    Leidsin ka sellise huvitava koha, kus on väidetavalt parimad pokkeri filmid välja tootud ja mõnelauseline ülevaade antud.
    http://www.pokereagles.net/poker-movies/
    Lucky You oli pask jah. Kusjuures mu arvates see romantiline osa päästis natukenegi filmi.
    Deal oli veel hullem tõesti. Kusjuures mõlema filmi juures ei osata absoluutselt kujutada pokkerit. Väga naljakas on vaadata igatahes. Ning mõlema **** filmi lõpud on ka sarnased (see tähendab väga ajukad)
    Roundsers ei jätnud endale väga suurt muljet, vähemalt filmina mitte. Pokker oli hästi kujutatud, näitlejatööd väga head, aga midagi oli puudu. Kahest eelnevast filmist vaieldamatult üle.


  6. #186
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    I Bet You on huvitav sari. phil laaki ja patrick antoinuse prop betid.

  7. #187

    Re: Filmid ja sarjad

    poleks roundersit ei mängiks ma pokkerit prolly

  8. #188

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    I Bet You on huvitav sari. phil laaki ja patrick antoinuse prop betid.
    esfandiari ja laaki pigem

  9. #189

    Re: Filmid ja sarjad

    It's Always Sunny in Philadelphia vaatab keegi? Väga head teravat pannakse.

  10. #190
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Lucky You oli pask jah. Kusjuures mu arvates see romantiline osa päästis natukenegi filmi.
    Deal oli veel hullem tõesti. Kusjuures mõlema filmi juures ei osata absoluutselt kujutada pokkerit. Väga naljakas on vaadata igatahes. Ning mõlema **** filmi lõpud on ka sarnased (see tähendab väga ajukad)
    Roundsers ei jätnud endale väga suurt muljet, vähemalt filmina mitte. Pokker oli hästi kujutatud, näitlejatööd väga head, aga midagi oli puudu. Kahest eelnevast filmist vaieldamatult üle.

    Roundersis pokker hästi kujutatud? ???
    Film oli huvitav, aga (pokkeri)reaalsuse koha pealt huumor.

  11. #191
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Roundersis pokker hästi kujutatud? ???
    Film oli huvitav, aga (pokkeri)reaalsuse koha pealt huumor.
    Vaata Lucky youd või veel enam vaata deali. Saad rohkem naerda.

  12. #192
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    aces on kõige kohutavam film pokkerist.

    Three Girls. One Summer. No Limit.

    See on nii halb, et seda saabki ainult sellepärast vaadata. Parem ärge vaadake.
    +1

  13. #193

    Re: Filmid ja sarjad

    nukufilm Coraline on hea
    http://www.imdb.com/title/tt0327597/

  14. #194
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    nukufilm Coraline on hea
    http://www.imdb.com/title/tt0327597/
    käisin lapsega vaatamas (6 aastasega). kusjuures see oli alla 6 aastastele mitte soovitatav.
    suht hea film oli tõesti. laps hoidis pool filmi käest kinni

  15. #195
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Filmid ja sarjad

    Haha vaadake wipeouti liiga hull naerda saab nii et paha hakkab
    http://www.youtube.com/watch?v=XyN2t_I613Y&feature=fvw

  16. #196
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taaviki
    väga mõnus sari on weeds :D
    Nagu taaviki juba ütles, Weeds on väga hea. Soovitan vaadata. Vist 8. juuni stardib viies hooaeg :)

  17. #197

    Re: Filmid ja sarjad

    Sarjadest on minu jaoks parimad:
    Weeds
    Simpsonid
    Family guy
    South Park
    Two and a half men

    Ja filmidest on väga hea mulje jätnud:
    Donnie Darko
    Memento
    The Prestige
    Pulp Fiction
    Cidade de Deus
    Slumdog Millionaire
    Requiem for a Dream
    Sin City
    The Green Mile
    Snatch.
    Trainspotting
    V for Vendetta
    In Bruges
    The Game

    Ei viitsi rohkem mõelda, aga häid filme on palju.

  18. #198

    Re: Filmid ja sarjad

    http://www.youtube.com/user/homeproject

    Embedding disabled by request.

    Kui maailmast on pohhui, siis vaadake vähemalt graafikat ja kaameratööd

  19. #199

    Re: Filmid ja sarjad

    Uus terminaator on hea. Alguses on kaameratöö ikka fantastiline, meenutas veits Die Hard 4 oma reaalsusega.

  20. #200

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Uus terminaator on hea. Alguses on kaameratöö ikka fantastiline, meenutas veits Die Hard 4 oma reaalsusega.
    Täitsa vaadatav oli, kuid ikkagi puudus see miski... Ma oleks pigem eelistanud näha T1-s nähtud Reese tulevikumaailma, kus robotid ownivad jõhkralt ja inimesed on ametis kibeda lähivõitlusega. Salvationis on vastupanuvõitlejatel lagedal väljal isegi oma lennubaas, mis on ausalt öeldes ebarealistlik. Skynet omas niigi täielikku infot kõikide militaarbaaside kohta ja sõja esimestel päevadel oleks kõik lennumasinad ammu juppideks lastud. Ehk reaalselt mõeldes ei tohiks midagi peale jalaväe alles olla...
    Teine asi, mis mind häiris ja mille üle kinosaalis sai mõtteid mõlgutatud, et kuidas Skynet Reesest üldse teadlik oli. T1-s ei teadnud Skynet suurt midagi Sarah Connorist, räägimata veel Reesest. Salvationis polnud isegi vastupanuvõitlejate juhtidel aimu tüübi tegelikust tähendusest. Ok, lõpuks sai Skynet Reese kätte, kuid siis otsustab ta mingil teadmata põhjusel ellu jätta, muidu saaks film suht kiiresti läbi. Pole kuigi reaalne imo.
    John Connor oli ka filmis mingi suvaline töll. Istus punkris oma üksusega ja pidas raadios ainsat talkshow-d. Polnud kuskil märgata suurt vastupanuvõitlejate liidrit ja jääb lausa arusaamatuks, miks inimesed tema järel jooksevad.
    Filmi lõpp läks üldse hollywoodilikult läilaks a la me peame vangid päästma aso. Krt, sa oled mingi 10 aastat sõdinud ja sul on nüüd ainuke võimalus anda surmahoop. Ei hakka just eriti aru pidama, et äkki ikka päästaks õnnetud hinged enne rünnakut. Oh ei, selle asemel sa lausa anud, et väejuhatus selle Skyneti urka pulbriks pommitaks.

    Küsitavaid kohti oli veel hulgi, kuid sellest hoolimata on tegemist ikka solid vaatemänguga. Vähemalt on parem kui T3, mis sakkis täiega. Tegelikult oleks võinud Salvationi filmida James Cameron, oleks saanud märgatavalt parema tulemuse.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES