Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 113, kokku 294 EsimeneEsimene ... 1363103111112113114115123163213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 241 kuni 2 260, kokku 5869
  1. #2241

    Re: Filmid ja sarjad

    Kuna eile juhtusin vaatama telekast Bourne Identiy siis otsustasin täna ära vaadata kaks ülejäänud osa. Meeldis varem ja meeldib siiani kogu triloogia. Tundub et tulemas ka 4 osa nimega The Bourne Legacy 2012 aastal, lootused head :)

  2. #2242
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Kuna eile juhtusin vaatama telekast Bourne Identiy siis otsustasin täna ära vaadata kaks ülejäänud osa. Meeldis varem ja meeldib siiani kogu triloogia. Tundub et tulemas ka 4 osa nimega The Bourne Legacy 2012 aastal, lootused head :)
    +1

    Peakski teised kaks osa ära vaatama uuesti.

  3. #2243
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Bourne trioloogia on imo põnevusfilmide suhtkoht tipp. Eriti magus on kolmas osa minu meelest!

  4. #2244

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Bourne trioloogia on imo põnevusfilmide suhtkoht tipp. Eriti magus on kolmas osa minu meelest!
    Minu jaoks oli tegu pettumusega, kuna ma olin varem raamatut lugenud. Matt Damon ei ole lihtsalt absoluutselt raamatu Bourne´i moodi.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 15.02.11 at 19:15

  5. #2245

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minu jaoks oli tegu pettumusega, kuna ma olin varem raamatut lugenud. Matt Damon ei ole lihtsalt absoluutselt raamatu Bourne´i moodi.
    Peab siis millaski raamatu ka ette võtma.

  6. #2246

    Re: Filmid ja sarjad

    http://www.imdb.com/list/r0jUkri88Js/

    Terminaator 5 ja Visa Hing 5 on küll suht lol või nagu lihtsalt kardan, et asi läheb veel hullemaks kui viimased osad olid.

  7. #2247
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minu jaoks oli tegu pettumusega, kuna ma olin varem raamatut lugenud. Matt Damon ei ole lihtsalt absoluutselt raamatu Bourne´i moodi.
    Minu jaoks oli esimene osa suur pettumus, kui seda esimest korda nägin. Olin ka raamatut lugenud ning see, kuidas pooled asjad välja jäetud oli, mulle kuidagi ei meeldinud.
    Aga mõned aastad hiljem, kui raamatu mulje kustuda oli jõudnud ning niiöelda puhtalt lehelt sai filmi vaadatud, siis meeldis jällegi.
    Võibolla ka sellepärast, et raamatut lugenud olin, arvan siiani, et esimene osa on kõige nõrgem ning kolmas kõige parem. Ainus triloogia mis selline on minu arvates. (Ok, Lotr ka ning Nolani Batmanil on ka võimalus seda ületada)

  8. #2248

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Minu jaoks oli esimene osa suur pettumus, kui seda esimest korda nägin. Olin ka raamatut lugenud ning see, kuidas pooled asjad välja jäetud oli, mulle kuidagi ei meeldinud.
    Aga mõned aastad hiljem, kui raamatu mulje kustuda oli jõudnud ning niiöelda puhtalt lehelt sai filmi vaadatud, siis meeldis jällegi.
    Võibolla ka sellepärast, et raamatut lugenud olin, arvan siiani, et esimene osa on kõige nõrgem ning kolmas kõige parem. Ainus triloogia mis selline on minu arvates. (Ok, Lotr ka ning Nolani Batmanil on ka võimalus seda ületada)
    Bourne triloogia raamatud on absoluutne nuts põnevike valdkonnas. Filmidest oli imo parim just esimene osa ning kõik filmid jäid raamatutele alla. Soovitan ülejäänud kaks raamatut ka läbi lugeda..

  9. #2249
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Filmid ja sarjad

    21.00 siis Fox Crimes algamas Boardwalk Empire, kui kellelgi peale minu veel see sari üldse nägemata on.

  10. #2250
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Bourne triloogia raamatud on absoluutne nuts põnevike valdkonnas. Filmidest oli imo parim just esimene osa ning kõik filmid jäid raamatutele alla. Soovitan ülejäänud kaks raamatut ka läbi lugeda..
    Klišee imo, filmi ja raamatut ei saa võrrelda, sest 2 täiesti erinevat kunstiliiki ei võistle omavahel.

  11. #2251

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Klišee imo, filmi ja raamatut ei saa võrrelda, sest 2 täiesti erinevat kunstiliiki ei võistle omavahel.
    Tra, selle filmi tegijad pooks küll m***ipidi üles. Wtf Travolta mõtles, kui ühe peaosadest vastu võttis ?

  12. #2252
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Filmid ja sarjad

    Kes Forest Whitakeri fännid, siis tal on hakkas just uus seriaal jooksma: http://www.imdb.com/title/tt1703874/

  13. #2253
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Keegi soovitab mingit head dokumentaali mis youtubes oleks üleval?

  14. #2254
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Filmid ja sarjad

    oleneb millest. kunagi sai youtubest Ganglandi vahitud. mingi 10+ osa. iga osa ~45min - 1h ja räägib erinevatest gängidest Ameerikas.

  15. #2255
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Thx!Taoliseid mõtlesingi :D.Viimati vaatasin locked up abroad kõik osad ära ja nuts dok.

  16. #2256
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    "Unknown" Liam Neesoniga peaosas - üle pika aja üks hea film
    "Adjustment Bureau" oli seevastu korralik crap, või noh, kui TÕESTI midagi paremat teha pole siis käib kah

  17. #2257
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    http://www.imdb.com/list/r0jUkri88Js/

    Terminaator 5 ja Visa Hing 5 on küll suht lol või nagu lihtsalt kardan, et asi läheb veel hullemaks kui viimased osad olid.
    terminaator mind ei koti, aga die hard on läbi aegade mu üks suuri lemmikuid, neljandat osa olen näinud ca 47 korda, lol

  18. #2258

    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin just, the next three days

    ( Click to show/hide )


    päris hea film üle tüki aja, põnevust jätkus ja igav ei hakanud...

  19. #2259
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    vaatasin just, the next three days

    ( Click to show/hide )


    päris hea film üle tüki aja, põnevust jätkus ja igav ei hakanud...
    Vaatasin ka ükspäev, päris hea.

  20. #2260

    Re: Filmid ja sarjad

    http://www.imdb.com/title/tt0338467/

    keegi sellist filmi on näinud?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES