Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 122, kokku 294 EsimeneEsimene ... 2272112120121122123124132172222 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 421 kuni 2 440, kokku 5869
  1. #2421
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Oldboy on must see igale filmisõbrale imo. Midagi otseselt rõvedat ega isegi häirivat seal polegi. Juba järjest ühe kaameraga üles võetud umbes 2.5 minutine stseen 1 vs 20 on seda väärt. Ja kogu film isegi ka obv.

  2. #2422

    Re: Filmid ja sarjad

    Oldboyga panin vist mööda jah. Neid japsi/korea filme on nagu leitsi teemas joomatsükleid. Need ikka mõistavad ikka erilist ajugümnastikat toota.
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 25.04.11 at 22:38

  3. #2423
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Hellraiser on küll täiesti batshit-insane seeria. Kaine peaga on veits liiga absurd tho.

  4. #2424

    Re: Filmid ja sarjad

    Hellraiser is da best.

  5. #2425

    Re: Filmid ja sarjad

    Angel Heart on päris mindfuck. http://www.imdb.com/title/tt0092563/

  6. #2426
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Filmid ja sarjad

    The Human Centipedel peaks teine osa ka tulema millalgi, ja peale seda ka kolmas.:) Cannibal Holocausti olen ka näinud ülalpool pakututest, nõustun, et Centipede nii sick ei olnud.

    Soovitaks veel sellist 'kultus'filmi nagu Ichi The Killer.

    http://www.imdb.com/title/tt0296042/

  7. #2427

    Re: Filmid ja sarjad

    Lol, sirvisin uuemaid dvdripe ja avastasin midagi vaimustavat.
    Must see kindlasti, http://dvdriprl.net/zombie-christ-2010-dvdrip-xvid-lkrg

  8. #2428
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Olen ka vaadanud esimesed episoodid Shameless'i (US) ära. Päris fucked up süsteemid seal, indeed. Kohati ehk isegi liiga üle pingutatud, aga muidu täitsa ok meelelahutus.

  9. #2429

    Re: Filmid ja sarjad

    Kill the Irishman on täitsa hea film, traileri põhjal ei oodanudki nii head vaatamist.
    http://www.youtube.com/watch?v=x2zN53Vwnz0
    Viimati muudetud Madis_89 poolt : 28.04.11 at 20:03

  10. #2430
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Filmid ja sarjad

    VÄGAVÄGAVÄGA HAIGE FILM :D
    ( Click to show/hide )

  11. #2431
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Wow, inimestele 2+2 's meeldib uus Kiired ja Vihased: http://forumserver.twoplustwo.com/63...-time-1031359/

    Siis peab vist isegi vaatama minema, tundub, et see osa kõlbab ka vaatamiseks 16+

  12. #2432

    Re: Filmid ja sarjad

    Kiired ja Vihased on mulle alati meeldinud aga mina imestan, kuidas Saladused saab 16+ meeldida

    Esimene TS oli juba eelmine nädal väljas aga see on ülivilets variant.

  13. #2433
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kiired ja Vihased on mulle alati meeldinud aga mina imestan, kuidas Saladused saab 16+ meeldida
    Lol.
    Ma arvan, et alla 16 ei saa arugi millest seal räägib enamus saadetes ja see on indeed hea sari.

  14. #2434
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Filmid ja sarjad

    vaatan, et hollywood hoiab filmiplakatite pealt kokku, võtavad peotäie filme ja vahetavad ainult numbrit igal aastal (kiiredvihased, saag, kariibipiraadid)
    Ma saan aru, miks hollywood seda teeb, aga ei saa aru, miks inimesed selle eest maksavad.

  15. #2435

    Re: Filmid ja sarjad

    Nomerlot, mitme sarja mitut osa sa oma elu jooksul oled vaadanud ja miks sa seda ikka edasi teed ?

  16. #2436
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Nomerlot, mitme sarja mitut osa sa oma elu jooksul oled vaadanud ja miks sa seda ikka edasi teed ?
    Sarja episoodide läbiv story on üldiselt tervikuks kirjutatud ehk järjepidevus on loogiline. Filmide järgedega on nii, et vaadatakse, kui kassaga hititakse, siis imetakse enamasti pastakast väikeste muutusteg sama film uuesti välja. Väike vahe.

  17. #2437
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Filmid ja sarjad

    siin teemas kindlasti mainitud juba, kuid vaatan praegu sarja The Wire. Peab ütlema lihtsalt bravo! Pole isegi veel 4. hooajani jõudnud. Räägitakse, et see kõige parem.

  18. #2438
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
    siin teemas kindlasti mainitud juba, kuid vaatan praegu sarja The Wire. Peab ütlema lihtsalt bravo! Pole isegi veel 4. hooajani jõudnud. Räägitakse, et see kõige parem.
    The Wire on nuts jah, nii täiuslikult tervikut sarja pole vist enne tehtud. Mul ei unune kunagi see ~5 minutiline stseen, mis koosnes vaid kahest sõnast, mother ja fuck.

    vaata siit:

    ( Click to show/hide )


    aga tegelikult tulin siia teemasse üldse promoma sellist sarja nagu "Trailer Park Boys"

    http://www.imdb.com/title/tt0290988/

    Tehtud "The Office" stiilis dokumentaalina. Kahest sõbrast, üks lollim kui teine ja paadunud pätid, kes on ei tea mitu korda vangis istunud ning mõtlevad alati vangist vabanedes uusi skeeme välja, et raha teenida ning need skeemid pole peaaegu kunagi legaalsed. Tüübid ei näita mingeid märke nagu see millega nad tegelevad on vale vaid, et seadused on lihtsalt nende ajude nussimiseks ja vangla on paratamatu kui vahele jääd.
    Mõnus huumor käib vahetpidamata, tegelased on väga kinod ja hästi välja mängitud.
    Üks sellistest sarjadest, et algul tundub lamp, kuid mida rohkem vaadata seda rohkem hakkab meeldima ning lõpuks leiab see oma koha lemmikute seas. Puhas kuld komöödia sarjades.

    Kindlasti tasub visata pilk peale igaühel kes armastab tarka huumorit, mis tundub lihtsa ja rumalana.

  19. #2439

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Wow, inimestele 2+2 's meeldib uus Kiired ja Vihased: http://forumserver.twoplustwo.com/63...-time-1031359/

    Siis peab vist isegi vaatama minema, tundub, et see osa kõlbab ka vaatamiseks 16+
    Mulle on ka alati kiired ja vihased meeldinud.
    Esimene osa oli hea (sest no selline uus värk ikkagi). Teine osa oli puhas BS.. kolmas oli väheke midagi teistsugust ja täiesti vaadatav. Neljas oli esimese vääriline peaaegu ja viiendat täna õhtul vaatama :)

  20. #2440

    Re: Filmid ja sarjad

    game of thrones on lihtsalt nuts

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES