Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 125, kokku 294 EsimeneEsimene ... 2575115123124125126127135175225 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 481 kuni 2 500, kokku 5869
  1. #2481
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Filmid ja sarjad

    Paranormal Activity oli täielik saast jap, teist osa ei vaevu vaatamagi.

    Insidious'st käisime kinos vaatamas ja üle keskmise oli, kananahk oli ikka tihti ihul ja päris head ehmatus kohad.

  2. #2482
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: Filmid ja sarjad

    I Saw the Devil

    Korea film, pole just õudukas vms vaid pigem kättemaksu thriller. Väga hea film on, külmalt vägivaldne ja tige film kuidas üks mees maksab kätte sarivägistajale/mõrvarile, kes ta raseda naise ära tappis. Soovitan soojalt neile, kes armastavad elada peategelasele kaasa tema kättemaksul ning naudivad head näitlemist ja palju verd.

    ( Click to show/hide )


    ps: neile kes vaatavad vägistamisi, peksmisi, tapmisi jms õudusega, neile on see film väga õudne :D
    Viimati muudetud ussdoktor poolt : 10.05.11 at 17:26

  3. #2483
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Uuematest filmidest on veel suht hea nt The Town. Mingit diipi stoorit just ei olnud, kuid actionit jagus ja endale meeldivad sellised pangaröövidega seotud filmid jms.

    Tsitaat Algselt postitas Muusik Vaata postitust
    Insidious oli päris hea õudukas.
    +1

  4. #2484
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Filmid ja sarjad

    Käisin vaatasin ka Fast Five ära . Ise jäin rahule, ootused ei olnud obv ka liiga kõrged vb nagu mõnel. Päris ebareaalset füüsikat oli :D. Lõpu põhjal võib öelda, et tuleb ilmselt ka 6s osa.
    ( Click to show/hide )



    e: K2snakalle juba võttis kokku filmi paar lehte tagasi.
    Viimati muudetud inward poolt : 10.05.11 at 23:48

  5. #2485
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Õudukasõpradele on sellised filmid nagu REC ja REC 2 kohustuslikud.

  6. #2486
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Filmid ja sarjad

    USA varjant siis Quarantine. Pidi päris hull olema jah.

  7. #2487
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Filmid ja sarjad

    Ise ei loe "õudsEks" selliseid mootorsae-tapmise-laadseid filme, vaid pigem ikka midagi Ringi jms. taolist. Seda sae venda vahi ja vahi, verd lendab kümnes kaares, aga õudne??? Endal on pigem lihtsalt huvitav vaadata kuidas ta rapib ja möllab seal ning kuidas kõik inimesed alati midagi ikka uurima peavad (ma ise oleks juba ammu 100 tuule poole lipanud).

    Väiksena jättis kõige suurema jälje õudukas The Darkness, midagi sellistele "minu tüüpi" inimestele.

    PS. Who le fu soovitas seda Zombie Christi??? 10 minutit vahid kuidas naised tantsivad metsas, siis vahetub stseen ja järjekordne naine hakkab ennast paljaks koorima. Lükkad suvalise koha peale -- eite ajab taga Zombi-Kristus (mis oli vist kuskilt nukufilmist ära kadunud) ja eit on jõudnud järve juurde. Kuna filmi läbiv teema oli juba selleks ajaks koitma hakanud, siis ei saanud ka sellest lombist üle ujutud ilma, et kõik (ABSOLUUTSELT KÕIK) riided seljast kiskuda ja üritada paljalt minema ujuda ning seejärel el naturel vist abi järele? Igatahes pärast seda läks see film ka kinni. Kui softcore tahate soovitada, siis öelge lihtsalt redtube ja kõik saavad enda maitsele sobiva video leida - puujuku ja tagaajamisfetiš pole minu maitse.

  8. #2488

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Paranormal Activity oli täielik saast jap, teist osa ei vaevu vaatamagi.

    Insidious'st käisime kinos vaatamas ja üle keskmise oli, kananahk oli ikka tihti ihul ja päris head ehmatus kohad.
    Sai ka seda vaadatud ja võib öelda, et üks parimaid õudukaid mida VIIMASEL ajal näinud olen. Mõni hea ehmatuskoht oli küll... eriti meeldis see, et film ei olnud tervenisti õudne vaid oli ka vähekene huumorit sisse miksitud.
    Vaadates mõtlesin, et krt väga õudne polegi ja millal siis õudsaks läheb...järgmine hetk võpatasin tooli peal...nice :)

  9. #2489
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Wow, inimestele 2+2 's meeldib uus Kiired ja Vihased: http://forumserver.twoplustwo.com/63...-time-1031359/

    Siis peab vist isegi vaatama minema, tundub, et see osa kõlbab ka vaatamiseks 16+
    Tavaliselt lähevad filmid halvemaks mida rohkem neid vändatakse, aga see oli tõesti hea vaatamine. Nendest seeriatest parim kindlalt.

  10. #2490

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Väiksena jättis kõige suurema jälje õudukas The Darkness, midagi sellistele "minu tüüpi" inimestele.

    PS. Who le fu soovitas seda Zombie Christi??? 10 minutit vahid kuidas naised tantsivad metsas, siis vahetub stseen ja järjekordne naine hakkab ennast paljaks koorima. Lükkad suvalise koha peale -- eite ajab taga Zombi-Kristus (mis oli vist kuskilt nukufilmist ära kadunud) ja eit on jõudnud järve juurde. Kuna filmi läbiv teema oli juba selleks ajaks koitma hakanud, siis ei saanud ka sellest lombist üle ujutud ilma, et kõik (ABSOLUUTSELT KÕIK) riided seljast kiskuda ja üritada paljalt minema ujuda ning seejärel el naturel vist abi järele? Igatahes pärast seda läks see film ka kinni. Kui softcore tahate soovitada, siis öelge lihtsalt redtube ja kõik saavad enda maitsele sobiva video leida - puujuku ja tagaajamisfetiš pole minu maitse.
    Mina, see oli level, ma ei oodanud ohvreid.

    Trailer oli juba tohutu hint ju.

  11. #2491
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Paranormal Activity oli täielik saast jap, teist osa ei vaevu vaatamagi.

    Insidious'st käisime kinos vaatamas ja üle keskmise oli, kananahk oli ikka tihti ihul ja päris head ehmatus kohad.
    hmm ma ei tea, ei ütleks et täielik pask. oleks see dokumentaal(lõpp siis välja jätta) siis oleks väga hea töö:) no kuna olen kogenud samme trepil,ukse kriukse ja muud selliseid väiksemaid asju siis minu jaoks oli see suhteliselt hirmutav. aga eks see ole täpselt nii nagu lauri ütles, et sa pead seda ise ka uskuma, et mitte võtta seda näideldud naljana. minu jaoks lõpp rikkus asja ära, sest see tegi sellest tavalise filmi, muidu võiks liigitada kui dok filmi

  12. #2492

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kuna filmi läbiv teema oli juba selleks ajaks koitma hakanud, siis ei saanud ka sellest lombist üle ujutud ilma, et kõik (ABSOLUUTSELT KÕIK) riided seljast kiskuda ja üritada paljalt minema ujuda ning seejärel el naturel vist abi järele? Igatahes pärast seda läks see film ka kinni.
    [x] gay

    Mina panin igatahes selle suurepärase filmi tõmbama.

  13. #2493
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    hei õuduka fännid küssa teile. Kas teie jaoks on õudsamad need filmid kus on näha, et asi on väljamõeldis ja mingid zombid lasevad ringi või mingi tüdruk muutub koletiseks või mida iganes, kui need kus selle kurjuse stuffiga ei ole üle pingutatud vaid asi paistab reaalselt võimalik?

  14. #2494
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Mulle mingi saw,scream jne pole õudsad, aga just ring,paranormal activity jne. Mingi vaimude ja siuke teema lõhub ära

  15. #2495
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    no mul sama asi:) mingid zombid keda neverever olemas ei ole mulle õudsad ei tundu, sest teada et need väljamõeldised, aga just sellised asjad mis reaalselt võimalikud on-vat need kammivad ära. adrekas tekib kerge ja hea vaadata. isegi kui filmi sisu nagu midagi erilist ei ole siis mina nimetaks just selliseid filme õudsateks:)

  16. #2496
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mulle mingi saw,scream jne pole õudsad, aga just ring,paranormal activity jne. Mingi vaimude ja siuke teema lõhub ära
    +1

    Ja romka jutu peale ütleks et Paranormal activityt saastaks kohe kindlasti ei nimetaks ja soovitaks seda vaadata kindlasti

  17. #2497
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin ka mõlemad osad ära. mulle meeldis. ainult tekkisid väiksed küsimused:

    ( Click to show/hide )

  18. #2498
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    [x] gay

    Mina panin igatahes selle suurepärase filmi tõmbama.
    Head filmielamust!

  19. #2499

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    hei õuduka fännid küssa teile. Kas teie jaoks on õudsamad need filmid kus on näha, et asi on väljamõeldis ja mingid zombid lasevad ringi või mingi tüdruk muutub koletiseks või mida iganes, kui need kus selle kurjuse stuffiga ei ole üle pingutatud vaid asi paistab reaalselt võimalik?
    Kõik filmid, mis sisaldavad pikkade mustade juustega tüdrukut või tühjade silmadega naeratavaid lapsi on snap fucked up õudsad.

  20. #2500
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    vaatasin ka mõlemad osad ära. mulle meeldis. ainult tekkisid väiksed küsimused:

    ( Click to show/hide )
    Sellest ongi ju kõige lihtsam teha kolmas osa kui inimesed, kes peaksid surnud olema, on nüüdseks teadmata kadunud?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES