Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 131, kokku 294 EsimeneEsimene ... 3181121129130131132133141181231 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 601 kuni 2 620, kokku 5869
  1. #2601
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    See oli lihtsalt jube. Oli ühes variatsiooni postis mingi teise hea filmiga ja siis vaatasin selle ka ära. Öak.
    icic.. ilmselt mulle lihtsalt meeldib time traveliga seotud filmid. näiteks The Time Machine (2002)
    ja sitaks hea soundtrack sellel 2002a filmil

  2. #2602
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    vaata ükskõik mis filmi 500a pärast ja siis hinda neid uuesti.
    Asi on selles, et kvaliteetfilm jääb kvaliteetfilmiks igavesti. Avatari võlu on selles maagilises 3d efektis ja visuaalses pooles. Kui 5-10a pärast on selliseid filme juba rohkem, siis ta ei ole nii eriline enam. Story on ebaoriginaalne, näitlejatöö on pehmelt öeldes kehv.

  3. #2603
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    vaata ükskõik mis filmi 500a pärast ja siis hinda neid uuesti.
    IMDB Top 500-s on väga suur hulk filme miski 50+ aastat tagasi tehtud.

  4. #2604
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    50a ja 500a on väga suur vahe.

  5. #2605
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Käisime Pohmakas 2 vaatamas kinos, korralikult sai naerdud, soovitan.
    Kas kellelegi peale minu tundus ka Pohmakas 1 igav, mage, punnitatud odav huumor?

  6. #2606
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kas kellelegi peale minu tundus ka Pohmakas 1 igav, mage, punnitatud odav huumor?
    Nice level. Fkn awesome film oli imo.

  7. #2607
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Filmid ja sarjad

    Jep mulle ka aga ma ei räägi Pohmakas 1'st.

    Ausaltöeldes ei tahtnudki teist tänu sellele vaatama minna, et imo oli juba esimene pask. Aga kuna sõbrad pressisid ikka peale siis ei jäänud muud üle ja sai väga korralikult naerda õnneks.

  8. #2608

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kas kellelegi peale minu tundus ka Pohmakas 1 igav, mage, punnitatud odav huumor?
    ei, sa oled ise wierdo ..
    biit on selles et cinamon näitab teda v2ikeses saalis jakõik seansid on täis rahvast .. idiootseid piraate vaatab max 1/4 suure saali inimestest ..

  9. #2609
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Filmid ja sarjad

    Miks Plazas ei käi?

  10. #2610

    Re: Filmid ja sarjad

    tartus ei ole selliseid fancy kohti ..

  11. #2611
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Nice level. Fkn awesome film oli imo.
    Ei ole level. Mulle muidu väga meeldib "peen" huumor, aga see film tegi vihaseks lausa - nii vilets oli lihtsalt.

  12. #2612
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    tartus ei ole selliseid fancy kohti ..
    Anne kanal ujumiseks ju on.

  13. #2613
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    50a ja 500a on väga suur vahe.
    Spewmonkey ütles üldse 5/10/20a, kust sa selle 500a võtad? Täiesti mõttetu lause, sel ajal ei osatud veel piltigi teha rääkimata filmidest.

  14. #2614
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    no miks me peaksime hindame filme selle järgi kui head nad 5-20a pärast on?
    kas sa kuulad laule mis sulle 10a pärast meeldib? EI! ja samamoodi ja vaatad ning hindad filme selle järgi kui palju nad sulle hetkel meeldivad.

    (kui sa arvad et peaksime filme hindame selle järgi kui head nad 20a pärast on siis miks mitte hinnata selle järgi kui head nad 500a pärast on?)

  15. #2615
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Selles suhtes olen täitsa nõus, et filme võiks ja peaks hindama antud hetke ajendil, aga samas peaks imo mingil ajahetkel oma endised filmieelistused üle vaatama. Inimene saab paratamatult vanemaks, kogenenumaks ning lapsepõlve või noorpõlve filmid tunduvad naeruväärsetena. Avatar ilmselt on täitsa vaadatav ka 10 aasta pärast ning punastavalt facepalmida selle filmi vaatamise juures ei tule, erinevalt mõnest teisest noorusasja "meistersaavutusest" Ning samuti jääb Avatar kinoajalukku ka effektide poolest.
    Ma üldiselt üritan noorte (näiteks alla 20. aastaste) ning veidi kitsama maailma pildiga inimeste filmisoovitustest mitte väga suurt numbrit teha. Neile on iga kinoskäik või iga uus actionfilm väga kõva. Aastas linastuvaid häid filme (10 punktiseid) võib ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda. Teise käe sõrmed võib isiklike eelistuse tarbeks lisaks haarata.

  16. #2616

    Re: Filmid ja sarjad

    Minule ei meenu küll ükski noorusasja "meistersaavutus" , mis mind punastavalt facepalmima paneks.

  17. #2617
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minule ei meenu küll ükski noorusasja "meistersaavutus" , mis mind punastavalt facepalmima paneks.
    + miljon

    Head fimid on vaadatavad kuitahes kauge aja tagant. Igavesti ajakohased ja õpetlikud. See, et vanasti teistsugused püksid või autod oli, ei päde eriti inimese loomuomaduste võrdluse valguses.

    Mõned aegumatud klassikad, mida soovitaks tungivalt vaadata kõigil. Eriti nendel, kes veel Starsis mängida ei saa ja pole adekvaatsetel põhjustel jõudnud aegumatute kalliskivideni:

    ---------------------------------------------------
    "2001: A Space Odyssey" (1968)
    "The Graduate" (1967) (katusekinos eelmine suvi jooksis - tõeline üllatus mulle)
    "The Godfather" (1972)
    "Taxi Driver" (1976)
    "Pulp Fiction" (1994)
    "Psycho" (1960)
    "The Shawshank Redemption" (1994)
    "A Clockwork Orange" (1971)

    Värskematest kindlasti:

    "Lost in Translation" (2003)
    "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" (2004)
    "Little Miss Sunshine" (2006)
    "Letters from Iwo Jima" (2006)
    "No Country for Old Men" (2007)

    Mu enda üks lemmikuid (ca 5 korda vaadatud) on "Ed Wood" (1994), aga selle filmiajalooline väärtus pole vast kuigi kõrge. Lihtsalt sigalahe film.

    P.S. Avatar ja Inception olid ka täitsa head filmid, aga need vist enamikel nähtud :).
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 29.05.11 at 18:05

  18. #2618
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Mul on küll mõned lapsepõlvefilmid, ala Home Alone ja sellised, mida antud hetkel tõsiselt võetavaks tunnistada ei saa. Aga need loomulikult ka vanusega seotud, sest mida sa ikka u. 10 aastaselt poisiklutilt tahad.
    Pastilaa nimekirjast nägemata aind The Graduate. Lisaks ei saa ma kahjuks aru 2001: Space Odyssey fenomenist. Tean, et filmi efektid olid antud aja mõistes fenomenaalsed ning tehtud enne inimese kuul käimist jne. Aga poolteist tundi klassikalise muusika saatel kosmost vaadata viskas isegi minul, kui keskmisest veidi suuremal filminautlejal üle. Teine pool filmist oli kõvasti parem tho. Seepärast minu arvates ongi 2001: SO selline filmifriikide lemmikfilm, mis omal ajal linastudes kindlasti laineid lõi, aga mille loo sügavus minuni jõudnud pole. Kui keegi suudab selle filmi võlu mulle ära seletada, võiksin uue ja värske pilguga asja ülegi vaadata.
    Teised Kubricku filmid on muidugi väga head. Ka Dr. Strangelove üllatas oma äärmiselt andeka huumoriga, arvestades filmi valmimisaastat.
    Muidu on pastilaa list klassika loomulikult.
    Omalt poolt lisaks sinna veel Casablanca (1942), minu enda üks kõigi aegade lemmikutest "12 Angry Men" ning uuematest "Se7en" ja "American Beauty"

  19. #2619
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    no miks me peaksime hindame filme selle järgi kui head nad 5-20a pärast on?
    kas sa kuulad laule mis sulle 10a pärast meeldib? EI! ja samamoodi ja vaatad ning hindad filme selle järgi kui palju nad sulle hetkel meeldivad.

    (kui sa arvad et peaksime filme hindame selle järgi kui head nad 20a pärast on siis miks mitte hinnata selle järgi kui head nad 500a pärast on?)
    Mina hindan filme kvaliteedi järgi, mitte puhtalt meeldivuse. Kvaliteet on ka 5-20a pärast kvaliteet. Kui ma vaatan mingit filmi, milles on olulised puudujäägid, aga mulle see mingil põhjusel teatud ajahetkel tohutult meeldib, siis ma ei pane sellele ikkagi väga kõrget hinnet.

  20. #2620
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin Geordie Shore ( Jersey Shore spin-off ) esimese episoodi ära. Labasel moel entertaining, aga muidu üsna igav.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES