Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 143, kokku 294 EsimeneEsimene ... 4393133141142143144145153193243 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 841 kuni 2 860, kokku 5869
  1. #2841

    Re: Filmid ja sarjad

    The IT crowd ikka muhedalt humoorikas sari:D

    http://www.imdb.com/title/tt0487831/

  2. #2842
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Sain just Brigada vaadatud DVD-de pealt. Üsna ok sari (muidu ei oleks 15 väga pikka episoodi vaadanud), aga kohati üsna ridic - sarjal on ainult 3 erinevat taustamuusikat, iga kord kui omad poisid S-klassi Mersudega kuskile sõitsid pandi Brigada muusika taha jne. 2002a sari, aga kohati on tõsiseltvõetavuselt juba A-Rühma tasemel.

  3. #2843

    Re: Filmid ja sarjad

    Kas mulle tundub ert breaking badi uue hooaja osad on kuidagi haiglaselt "venitatud" .. kohutavalt igav on ka imo .. siuke tunne et tahaks quittida sarja

  4. #2844

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas mulle tundub ert breaking badi uue hooaja osad on kuidagi haiglaselt "venitatud" .. kohutavalt igav on ka imo .. siuke tunne et tahaks quittida sarja
    + leitstriljon

  5. #2845

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sain just Brigada vaadatud DVD-de pealt. Üsna ok sari (muidu ei oleks 15 väga pikka episoodi vaadanud), aga kohati üsna ridic - sarjal on ainult 3 erinevat taustamuusikat, iga kord kui omad poisid S-klassi Mersudega kuskile sõitsid pandi Brigada muusika taha jne. 2002a sari, aga kohati on tõsiseltvõetavuselt juba A-Rühma tasemel.
    Imo on "Brigada" oluliselt tõsiselt võetavam, kui näiteks "Sopranod" ja S-klassi Mersude asemel jäi mulle sellest sarjast meelde hoopis Lamborghini LM002.

  6. #2846

    Re: Filmid ja sarjad

    No way .. Sopranod on imo Maailma parim sari mis ever toodetud ... nad võikski järje peale mõelda :D

  7. #2847
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas mulle tundub ert breaking badi uue hooaja osad on kuidagi haiglaselt "venitatud" .. kohutavalt igav on ka imo .. siuke tunne et tahaks quittida sarja
    Ei maksa muretseda. Mu meelest sigahea sari ja just meeldib see tempovahetus. Iial ei tea, kas järgmine osa on nagu mõne Tarantino filmi actionstseen või üliheade näitlejate ja tekstiga etendus laval (episood "Fly").

  8. #2848
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Tänane BB oli suhteliselt 'meh' minu arvates. Kogu Marie sub-plot oleks võinud üldse näiteks olemata olla.

    Entourage oli aga palju parem kui eelmisel nädalal.

  9. #2849

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    No way .. Sopranod on imo Maailma parim sari mis ever toodetud ... nad võikski järje peale mõelda :D
    +1

  10. #2850
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    The IT crowd ikka muhedalt humoorikas sari:D

    http://www.imdb.com/title/tt0487831/
    tõesti päris hea.
    tänud.

  11. #2851

    Re: Filmid ja sarjad

    Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.

  12. #2852
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Hakkasin enne mõtlema ja kas HBO's on kunagi midagi sellist ka jooksnud, mis kriitikutelt enamasti negatiivseid kommentaare on saanud?
    Kõik mida mina vaadanud olen (Game of Thrones, Entourage, Boardwalk Empire, The Pacific, Deadwood, The Wire, The Sopranos, Oz ) on ülinutsid olnud ja kriitikute heakskiidu ka pälvinud.

  13. #2853
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.
    Edasi kerinud? Wat? :D Kuidas nii üldse sarja võimalik jälgida on?
    Aga jah, eks BB olegi siuke diipim ja teistsugusem seriaal. Mul pole uute osade kohta küll midagi halba öelda olnud.

    ja spoilereid veits..
    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

  14. #2854
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Edasi kerinud? Wat? :D Kuidas nii üldse sarja võimalik jälgida on?
    +1 Imestasin isegi. Ja noh Walti ema võib tunduda küll ebameeldivana, aga kui sa hindad ta olukorda tema vaatevinklist on täiesti mõistetav tema käitumine. Ei ole lihtne ka temal. Kuigi no kohati ta paneb ka lampi.
    Viimati muudetud inward poolt : 02.08.11 at 00:22

  15. #2855
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Hakkasin enne mõtlema ja kas HBO's on kunagi midagi sellist ka jooksnud, mis kriitikutelt enamasti negatiivseid kommentaare on saanud?
    Kõik mida mina vaadanud olen (Game of Thrones, Entourage, Boardwalk Empire, The Pacific, Deadwood, The Wire, The Sopranos, Oz ) on ülinutsid olnud ja kriitikute heakskiidu ka pälvinud.
    Kuidas sa curbi välja jätad :( Kui pole näinud, siis link on siin, soovitan kõigile, kellele naerda meeldib.

  16. #2856

    Re: Filmid ja sarjad

    "Captain America: The First Avenger" - WTF is this shit? Superkangelastest on tehtud halvemaid ja paremaid filme aga sellist varianti poleks küll oodanud.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.
    Enamuste sarjade puhul kasutan ka ise aeg-ajalt sellist varianti. Lihtsalt vahel punnitatakse liialt palju, et vajalikud minutid täis saada.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 02.08.11 at 00:57

  17. #2857
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kuidas sa curbi välja jätad :( Kui pole näinud, siis link on siin, soovitan kõigile, kellele naerda meeldib.
    Kuna pole seda ( veel ) vaadanud.

  18. #2858
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    minumeelest on BB viimased 2 osa väga head olnud.

  19. #2859

    Re: Filmid ja sarjad



    Kiiduväärt film.

  20. #2860

    Re: Filmid ja sarjad

    Aristotepi link tuletas mulle hoopis meelde, et peab üritama "V Poiskah Kapitana Granta" ära vaadata, kui õnnestub.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 02.08.11 at 02:15

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES