Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 170, kokku 294 EsimeneEsimene ... 70120160168169170171172180220270 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 381 kuni 3 400, kokku 5869
  1. #3381
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Andesta, K2snakalle, aga hetkel ei mõista sind ja olen Spewmonkeyga ühes paadis. Drive annaks 9/10, Kiired ja Vihased 2/10 (esimest osa ainult näinud - lõpuni päris vaadata ei suutnud, sest oli nii kohutav lihtsalt).

  2. #3382

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma vaatasin sellel nädalal nii FAF5 kui ka Drive ära.

    Maitse asi muidugi, aga filmimaailmast ei taju eriti ilmselt need kodanikud, kes FAFi eelistavad Drivele. Esimene on ikka täielik saast ja teine selle aasta üks parimaid filme.

    Soundtrack ka muidugi

    [YOUTUBE]MV_3Dpw-BRY[/YOUTUBE]

  3. #3383
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    WTF mis toimub? Miks keegi peaks Drive ´i FaF´iga võrdlema. Täiesti erinevad asjad ju.

  4. #3384

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Andesta, K2snakalle, aga hetkel ei mõista sind ja olen Spewmonkeyga ühes paadis. Drive annaks 9/10, Kiired ja Vihased 2/10 (esimest osa ainult näinud - lõpuni päris vaadata ei suutnud, sest oli nii kohutav lihtsalt).
    a bruno on 11/10 ?

  5. #3385
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    a bruno on 11/10 ?
    9/10

  6. #3386

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma ei saa ka aru miks nüüd hakatakse siin Drive ja FAF omavahel võrdlema? Minule meeldib FAF vaid naiste ja ilusate autode pärast. Sisu/mõte puudub täielikult sellel filmil.


    Kuulen igalt poolt vaid kiidusõnu Drive kohta, äkki peaks tõesti uuesti vaatama(mis plaanis polnud) ja vaatama, et ehk läks midagi olulist minust mööda selle filmi vaatamisel.
    Kuna mingit actionit filmis ei toimunud ja effektide film polnud, siis otsin filmist mõtet/sisu.. mis minu meelest oli Drive puhul täiesti tavaline ja igav. Algus oli veel lubav, aga siis hakkas asi allamäge minema...

    edit: Drive ja FAF omavaheline võrdemine on nagu Üksinda kodus ja Terminaatori võrdemine. Filmieelistused on erinevad ja olen 100% kindel, et kasvõi siit foorumist vaataks mõni vend Üksinda kodunt ennem kui Terminaatorit või vastupidi.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 03.12.11 at 19:18

  7. #3387
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Filmid ja sarjad

    Minu jaoks ei olnud Drive ka nii hea kui ootasin, probleem muidugi võiski kõrgetes ootustes olla.

  8. #3388
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma ei võrrelnud Drive'i ja F&F'i. Võib vabalt kokkusattumus olla, aga filmimaailmaga väga tuttavad isikud(F&F'i austajad obv) leiavad üsna tihti, et Drive on mõttetu film. Kokkusattumus või seaduspärasus, valik on sinu.

  9. #3389
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Võib ikka võrrelda. Kõlbab filmiajakirjanikel hindeid 10 palli (või nelja tärni) skaalal panna, tohime meiegi.

  10. #3390

    Re: Filmid ja sarjad

    See võib täiesti seaduspärasus olla, sest filminimi on selline, et ootan filmilt midagi rohkemat kui suhtekeerist. Mulle väga meeldivad sellised hea mõttega filmid, aga Drive ei kuulunud nende hulka.
    Ja selliste obv vigadega filmi nagu Drive ei saaks küll aasta parima filmi nomidendiks panna. Mustangil on 4tagurpidikäiku... yea right :D

    edit: soundtracki kohta ei saa tõesti ühtegi paha sõna öelda.

  11. #3391
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    See võib täiesti seaduspärasus olla, sest filminimi on selline, et ootan filmilt midagi rohkemat kui suhtekeerist. Mulle väga meeldivad sellised hea mõttega filmid, aga Drive ei kuulunud nende hulka.
    Ja selliste obv vigadega filmi nagu Drive ei saaks küll aasta parima filmi nomidendiks panna. Mustangil on 4tagurpidikäiku... yea right :D

    edit: soundtracki kohta ei saa tõesti ühtegi paha sõna öelda.
    Aa...ja autoga korraga üle omnibussi, elektrirongi ja järve teisele kaldale maanduva lennuki hüppamine juhtub tõesti iga teine nädal. Camoon, mees.

  12. #3392

    Re: Filmid ja sarjad

    Viimane FaF oli täielik nuts kinos vaadates. Visuaalselt ikka väga võimas. Sisu ei pannud tähele. Drive pole näinud.

  13. #3393

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Aa...ja autoga korraga üle omnibussi, elektrirongi ja järve teisele kaldale maanduva lennuki hüppamine juhtub tõesti iga teine nädal. Camoon, mees.
    Irw..pole sõnu :)
    Keegi pole väitnudki, et FAF peaks saama aasta parima filmi nominendiks

  14. #3394

    Re: Filmid ja sarjad

    Forrest Gump @ TV3

  15. #3395

    Re: Filmid ja sarjad

    Kust ma saan online vaadata enamvähem hea kvaliteediga OZ-i 2 hooaja viimast osa (S2E8)?

  16. #3396

    Re: Filmid ja sarjad

    www.watchseries.eu / daclips link.

  17. #3397

    Re: Filmid ja sarjad

    Teadmiseks, kes ei tea: http://etv2.err.ee/videod/mangufilm

    Ise võtsin esimeseba käsile "Tants aurukatla ümber", Omal aja esimesi kordi vaadates olid suht poisike veel. vaatab, mis mulje nüüd jääb.



    Ma loodan, et nimekiri täiendeb ka edaspidi.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 06.12.11 at 00:49

  18. #3398

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Teadmiseks, kes ei tea: http://etv2.err.ee/videod/mangufilm

    Ise võtsin esimeseba käsile "Tants aurukatla ümber", Omal aja esimesi kordi vaadates olid suht poisike veel. vaatab, mis mulje nüüd jääb.



    Ma loodan, et nimekiri täiendeb ka edaspidi.
    oskad midagi soovitada ka sealt ?

  19. #3399
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    oskad midagi soovitada ka sealt ?
    Õnnelind Flamingo on väga hea. Kaugveri raamatu ekraniseering. Nõuka aegsetest noortest pättidest :)

  20. #3400
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Agu Sihvka annab aru.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES