Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 172, kokku 294 EsimeneEsimene ... 72122162170171172173174182222272 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 421 kuni 3 440, kokku 5869
  1. #3421
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    vaatasin Covert Affairs nii palju kui seda oli (2hooaega) Keegi teab mingit sarnast soovitada, mitte väga vana. / va. wire
    Kõik http://www.usanetwork.com/ sarjad suht sarnase valemiga imo. Burn notice ja white collar vist sarnaseimad covert affairsile, aga vaatasin hiljuti ka psychi läbi mõne nädalaga ja meeletult vaimukas oli.

  2. #3422

    Re: Filmid ja sarjad

    The Help
    http://www.imdb.com/title/tt1454029/

    Aasta üllataja! Suhtusin alguses eelarvamusega,aga kuna imdb-s oli suht kõrge skoor, siis mõtlesin, et why not.
    Üks parimaid filme mida see aasta näinud olen. (actioni ja komöödia otsijatel mitte vaadata...samas film pani mind naerma + võin ausalt tunnistada, et mõni koht tahtis ka silma märjaks teha)
    9.5/10-st. 10-t ei saa seepärast, mõne üksiku koha peal film tsipake venis, maybe olin lihtsalt unine.
    Lihtsalt ärge suhtuge eelarvamusega... tasub vaadata!

  3. #3423

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
    Päris lahe sari imo, suht tihti vaatanud. Kuigi alguses oli räme eelarvamus Margna ja Jõekalda pärast, sest nad pole vist kunagi ühtegi vaadatavat asja teinud.

  4. #3424

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
    yep, super kooslus meelelahutusest ja harivast saatest. Üks väheseid eesti kanalite sarju, mida vaatan. Väga lahe:D

  5. #3425
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Filmid ja sarjad

    The Inbetweeners sari oli hea laugh, aga just vaatasin filmi ära ja see ikka proper shitbrix

  6. #3426

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    The Help
    http://www.imdb.com/title/tt1454029/

    Aasta üllataja! Suhtusin alguses eelarvamusega,aga kuna imdb-s oli suht kõrge skoor, siis mõtlesin, et why not.
    Üks parimaid filme mida see aasta näinud olen. (actioni ja komöödia otsijatel mitte vaadata...samas film pani mind naerma + võin ausalt tunnistada, et mõni koht tahtis ka silma märjaks teha)
    9.5/10-st. 10-t ei saa seepärast, mõne üksiku koha peal film tsipake venis, maybe olin lihtsalt unine.
    Lihtsalt ärge suhtuge eelarvamusega... tasub vaadata!
    Jep, täitsa hea film. Kõige muu kõrval, mis kinos jookseb, on küll 9,5.

  7. #3427
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
    Otseselt vaadanud küll pole, kuid paar korda olen peale sattunud ja pisut jälginud, täitsa huvitav on.

  8. #3428

    Re: Filmid ja sarjad

    13 - Vahel leian ka uuemaid minu jaoks seni tundmatuid norm filme.

    E: Oleks ma filmigurmaan, siis vaataks originaali.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 12.12.11 at 12:31

  9. #3429
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
    Kõiki osasid vaadanud, super sari!

  10. #3430

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    alaska 4 hooaeg on taas korralik kraam minu arvates. Soovitan usun et ei pettu.
    Nii oligi, vaatasin ära ja oli jälle õigel rajal tagasi.
    Sons of Anarchy siis.

  11. #3431
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Filmid ja sarjad

    Keda huvitab, siis Fear Factor hakkas jälle jooksma...
    http://epguides.com/FearFactor/

  12. #3432

    Re: Filmid ja sarjad

    Ütlen uuesti. Homeland (love)

  13. #3433

    Re: Filmid ja sarjad

    p2ris soliidne on yup .. nad võiks usas migni 2x nädalas sarju näidata ja seasonid 2x pikemaks teha .. :/

  14. #3434

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ütlen uuesti. Homeland (love)
    Ma pean tunnistama, et minul on sarnased emotsioonid "Person of Interest" osas. SoA neljas hooaeg oli ka muidugi päris hea.

  15. #3435
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Filmid ja sarjad

    Huvitav, et keegi ei räägi Boardwalk Empire-st, kui ühest kvaliteetsarjast, millel lõppes just taaskord väga väärikas teine hooaeg. Minu jaoks mahub top3 sarjade hulka kindlasti. Väga dramaatilised sündmuste keerdkäigud viimastes osades. Süžee, karakterid ning neid suurepäraselt välja mängivad osatäitjad, inimeste omavaheliste suhete rägastikud ja dialoogid. Mis ma oskan öelda, le fantastique

  16. #3436

    Re: Filmid ja sarjad

    Minu lihtsa maitse jaoks on tegu liiga keerulise sarjaga. Hetkel on endiselt ootel alates S02E03-st, ära vaatan muidugi, kuid kerimist tuleb tõenäoliselt omajagu.

  17. #3437

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kes näinud pole, siis "Laanetaguse suvi" on minu meelest üks paremaid Eesti filme üldse läbi aegade. Poisikesena juba jättis sügava mulje - eriti mis puudutab suhtumist loodusesse. Sel aastal vaatasin uuesti ja endiselt arvan sama.
    Kas "Arabella, Mereröövli Tütar" ei tekita mingeid emotsioone ? Ma ikka aegajalt kuulan selle muusikat ja vaatan enda jaoks põhilisi lõike.

  18. #3438
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Indiana Jones 4 on vaatamist väärt? Kas see on sama halb või veel halvem kui IJ 2?

  19. #3439
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Minu mäletamist mööda oli halb. Halvim neist kohe kindlasti.

  20. #3440

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES