Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 176, kokku 294 EsimeneEsimene ... 76126166174175176177178186226276 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 501 kuni 3 520, kokku 5869
  1. #3501
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Filmid ja sarjad

    vägev, et sellist klassikut nagu sherlock holmes suudetakse jätkuvalt väga hästi toota, nii filmi kui seriaali mõtlen

  2. #3502

    Re: Filmid ja sarjad

    Selline tunne, et varsti ei ole enam midagi vaadata. :(

    Bollywoodi filmid nagu eriti ei kisu aga vaatamisväärseid Aasia filme peaks ikka omajagu olema. On keegi nende filmidega põhjalikumalt tutvunud ja oskab midagi soovitada ?

  3. #3503

  4. #3504

    Re: Filmid ja sarjad

    50% neist vaadatud ja 50% seega vaja vaadata.

  5. #3505
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Midagi ikka!

  6. #3506
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    parem kui esimene osa?
    vähemalt sama hea halvem kindlasti mitte.

    to camu tänan linkide eest viimasel ajal olen ise kah mitmeid aasia filme vaadanud ja pole pettunud. hiljem viskan pilgu peale mis sa pakkusid vast leian midagi

  7. #3507

    Re: Filmid ja sarjad

    "Bunraku", minul lõi kohe alguses millegipärast ette seose Sin City´ga, kuigi tegu on siiski hoopis teistsuguse ja hinnete põhjal ka oluliselt viletsama filmiga.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Midagi ikka!
    Jep, kui nüüd "Oldboy" välja arvata, siis olen ma enamjaolt vaadanud ajaloolisi või fantasy filme, kaasaega kajastavate filmide osas on üsna tühi maa. Muruntau ühte lemmikut "Battle Royale" olen ka vaadanud, suht sicko vaatamine.

    Btw, nii 20 aastat tagasi nägin ma American Ninja´t ja mõnda aega oli see parim võitluskunstide film, mida ma näinud olin. Ajad läksid edasi ja tulid tiigrid, draakonid ja lendavad pistodad ning maitse muutus. Hetkel on aga minu arust parim selle žanri film "Ong Bak", sellist powerit pole ma kusagil mujal näinud.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 05.01.12 at 21:54

  8. #3508
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Käisin ka uut Sherlock Holmes'i vaatamas. Muidu kurta ei saa, aga see efekt mida flashbackides ja võitlusstseenides kasutati, muutus pika peale mingil määral häirivaks.

  9. #3509
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    The Girl with the Dragon Tattoo - oli lihtsalt wow. Mõned kuud tagasi vaatasin ära Rootslaste enda versiooni ning mõned nädalad tagasi ka kaks järge. Seega olin stooriga ja tegelastega 3 filmi jooksul piisavalt tutvunud. Teadsin mida oodata ja teadsin ka, et see on lihtsalt remake. Olin isegi veidi skeptiline, sest mitmetes arvustustes (pea kõigis) väideti, et usa versiooni näol on tegemist isegi parema filmiga, kui originaal. Skeptitsismiks polnud põhjust.
    Tegemist minu jaoks aasta (võtan siis et eelmine aasta kuna film tegelt linastus usas aasta lõpus ning selle aasta asjadega pole mahti võrrelda) parima thrilleriga. Top3 minu jaoks thrilleritest kindlasti. David Fincher on sellest suhtes andekas inimene, et kõik mida ta teeb, on paratamatult väga hea või kohati suurepärane. Nii ka sel korral. Kogu filmi stiil on mõnusalt tume, nagu Fincherile kombeks. Lisaks jäi kõrva kogu heliline taust. Muusika kandideerib küll gloobusele, kuid vahepealsetes rusuvates stseenides kostuvaid kriipivad helisid ei saa päriseselt muusikaks nimetada. Aga need andsid atmosfäärile palju juurde.
    Ma ei viitsi stoorit spoilata, sest kuigi tegemist veidi mõrvamüsteeriumiga, on filmi peaosaline siiski Rooney Mara kehastatav Lisbeth - eraklik psühholike kalduvustega noor naine. Ja oi kui badass ta on. Daniel Craig saab ka igati hästi hakkama, meenutades välimuselt veidi originaal osatäitjat.
    Rootsi versioon oli mõeldudki algselt triloogiana ning sealne esimese filmi lõpp jäi veidi nagu lahtiseks, siis siin võeti asjad kokku. Filmi pikkus võib veidi ehmatada, aga ma ei vaadanud kordagi kella ning kordagi ei hakanud igav. Ausalt öeldes oleksin tahtnud, et kahe peategelase sõbrunemise ja usalduse lugu isegi veidi rohkem oleks näidatud.
    Kellele meeldivad korralikult vändatud thrillerid, kus lisaks korralikule loole ka karakteritele rõhku pannakse, siis soovitan igati. Üldse rangelt soovitan. Võite ka naise kaasa võtta, sest võin pea 100% väita, et naispeategelane ei jäta ühtegi õrnema soo esindajat külmaks. Kõik naised ju ihkavad girlpowerit.

  10. #3510
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Filmid ja sarjad

    täna peaks etv-lt rootslaste oma olema

  11. #3511
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    täna peaks etv-lt rootslaste oma olema
    On jah, soovitan vaadata. Kuigi euroolaste filmidel tempo veidi aeglasem ning stseenid pikemad. Ma ei teagi, kas vahe stsenaariumis või lihtsalt oskavad usakad parema ja kiirema montaažiga rohkem tempot hoida. Lihtsalt hoiatan, et ei tasu ära ehmuda, kui alatasa paugutamist pole. Hea asjaga on tegemist ikkagi.

  12. #3512
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Filmid ja sarjad

    Kui keegi veel näinud ei ole, siis mõnus action on District 13. Peaosades maailmakuulsad parkouri asutajad Davib Belle ja Cyril Raffaelli. Constant action, no slow motion bs.
    trailerid spoileris
    ( Click to show/hide )

  13. #3513

    Re: Filmid ja sarjad

    Sherlocki s2e2 väljas. Jällegi väga super vaatamine.

  14. #3514

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Kui keegi veel näinud ei ole, siis mõnus action on District 13. Peaosades maailmakuulsad parkouri asutajad Davib Belle ja Cyril Raffaelli. Constant action, no slow motion bs.
    trailerid spoileris
    ( Click to show/hide )
    Kas just filmigurmaanide "must see" film(id) aga keskmise regulari puhul tõesti "must see" film(id). Peabki mõlemad lähiaja playlisti kordusvaatamiste alla lisama.

    Btw, nostalgia mõttes kavatsen ka "The Tall Blond Man with One Black Shoe" uuesti ära vaadata.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 10.01.12 at 20:29

  15. #3515

  16. #3516
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Filmid ja sarjad

    keegi ajaloolisi filme oskab soovitada (midagi sarnast nagu "300", "Kingdom of Heaven", "Spartacus", "Gladiator" vms)? võib olla ka müütiline.

  17. #3517

    Re: Filmid ja sarjad

    bravehart, robroy.

  18. #3518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    bravehart, robroy.
    Teisest emast sündinud kaksik oled või ?

    Käsnakalle ma vägagi kahtlen, et "Spartacus" puhul mõtlesid sa tõesti "Spartacus"

  19. #3519

  20. #3520
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Teisest emast sündinud kaksik oled või ?

    Käsnakalle ma vägagi kahtlen, et "Spartacus" puhul mõtlesid sa tõesti "Spartacus"
    kui sa kogemata ajasid minu nime Käsnakallega sassi, siis jah, ma mõtlesin seda sama 1960a. filmi.

    @ vapsik: Trooja on nähtud ja Aasia filmid väga ei tõmba (samurai ja ninja teema). tänud pakkumast, siiski.

    kui kellelgi veel midagi soovitada, siis andke tuld.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 26 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 26 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES