Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 181, kokku 294 EsimeneEsimene ... 81131171179180181182183191231281 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 601 kuni 3 620, kokku 5869
  1. #3601

    Re: Filmid ja sarjad

    http://www.kinoclub.org/ ja hakka aga läbi kammima. Oskaks ma kirillitsat paremini lugeda, siis oleks seal navigeerimine muidugi lihtsam ehk vene filmid leiab ilusasti üles aga edasi on terasid sõkaldest eristada juba raskem.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 31.01.12 at 15:45

  2. #3602
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin ka Prestige ära, väga hea film ikka.
    ( Click to show/hide )

  3. #3603

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    The girl with the dragon tattoo
    Vaatasin ka ära ja nüüd plaanis ka kaks järgmist (originaal)osa ära vaadata.

  4. #3604

    Re: Filmid ja sarjad

    Gena sõber, kas oli hea ja selgelt arusaadav film? (kui pole originaal osi näinud)

  5. #3605

    Re: Filmid ja sarjad

    Hea oli film juba multikulti puudumise tõttu. Osatäitjad olid ka imo hästi valitud ja arusaadavusega probleeme polnud.

  6. #3606

    Re: Filmid ja sarjad

    Margin Call. Üsna huvitav. hea oleks teada siinses foorumis käivate börsil kauplevate inimeste arvamust, kas see võis ka nii olla.
    ( Click to show/hide )

  7. #3607
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Vaatasin ka ära ja nüüd plaanis ka kaks järgmist (originaal)osa ära vaadata.
    Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.

  8. #3608
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Filmid ja sarjad

    no esimesega võrreldes on teine ja kolmas osa ikka suht lahjad. Mu ootused olid vast liiga suured ka peale esimese osa wow efekti.

  9. #3609
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.
    Suht maitse asi. Minu arust oli USA oma kogu oma stiililt ja pingelt ikka kenasti Rootsi asjast üle. Raha oli neil rohkem ning see paistis suurepärast ekraanil ka välja.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    no esimesega võrreldes on teine ja kolmas osa ikka suht lahjad. Mu ootused olid vast liiga suured ka peale esimese osa wow efekti.
    Teine tundus eriti nõrk, peale esimest. Kolmas võttis suuna veidi paremuse poole jälle.

  10. #3610
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Suht maitse asi. Minu arust oli USA oma kogu oma stiililt ja pingelt ikka kenasti Rootsi asjast üle. Raha oli neil rohkem ning see paistis suurepärast ekraanil ka välja.


    Teine tundus eriti nõrk, peale esimest. Kolmas võttis suuna veidi paremuse poole jälle.
    need kolm osa on üks tervik, mida eraldi vaadata ei ole mõtet. see film ei ole shrek 1, shrek 2, shrek 3 ... puss in poots.
    see on nüüd eriti mitte oluline, aga rootsi keel on ilus keel ja see annab boonuspunkte.

    vaatasin, et imdb-s on originaal vs usa versioon pmt coiner

  11. #3611
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma tõmbasin Rootsi oma ja oli dubleeritud inglise keelde. :\

  12. #3612
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ma tõmbasin Rootsi oma ja oli dubleeritud inglise keelde. :\
    +1

  13. #3613
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.
    ma olen aint rootsi omasi vaadanud ja need meeldisid väga, US oma vaatan kunagi pohmas peaga. Aga kuna hollywood viimasel ajal teeb igast eoroopa filme järgi siis ma veel ei ole sattunud ühelegi mis oleks paremini tehtud.
    Näitena juba see http://www.imdb.com/title/tt1139797/

  14. #3614

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    need kolm osa on üks tervik, mida eraldi vaadata ei ole mõtet. see film ei ole shrek 1, shrek 2, shrek 3 ... puss in poots.
    maeitea, päris raske on seda nimetada ühtseks tervikuks kui (rootsi filmide põhjal) esimene on mõrvamüsteerium ja teine-kolmas on mingid organiseeritud kuritegevuse krimkad. ka minu arust oli esimene oli ikka palju parem teisest-kolmandast hoolimata sellest kas larsson kirjutas selle algusest peale planeeritud triloogiana, kirjutas järjed mingist jätkuvast süütundest võimisiganes.

  15. #3615
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ma olen aint rootsi omasi vaadanud ja need meeldisid väga, US oma vaatan kunagi pohmas peaga. Aga kuna hollywood viimasel ajal teeb igast eoroopa filme järgi siis ma veel ei ole sattunud ühelegi mis oleks paremini tehtud.
    Näitena juba see http://www.imdb.com/title/tt1139797/
    See veidi teine teema, aga vaata kui perse nad Skinsi keerasid. UK skoor imdb-s 8.2 ja US skoor 4.9. Btw just avastasin, et season 6 on jooksma hakkanud. :)

  16. #3616
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ma olen aint rootsi omasi vaadanud ja need meeldisid väga, US oma vaatan kunagi pohmas peaga. Aga kuna hollywood viimasel ajal teeb igast eoroopa filme järgi siis ma veel ei ole sattunud ühelegi mis oleks paremini tehtud.
    Näitena juba see http://www.imdb.com/title/tt1139797/
    Kamoon, see on küll sitt näide. Usa oma oli vägagi vaadatav remake. Mingist persekeeramisest ei saa antud näite põhjal mitte kuidagi rääkida. Jah, ma olen mõlemat näinud. Jah, Rootsi oma oli veidi parem. Aga mitte mäekõrguselt üle. Too näide siis kui Usa versiooni GWTDT ka ära vaatad.
    PS! Minu jaoks oli The Departed ka suht crap, võrreldes originaaliga, kus pinget rohkem, ometi pälvis film tohutuid kiidusõnu.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    maeitea, päris raske on seda nimetada ühtseks tervikuks kui (rootsi filmide põhjal) esimene on mõrvamüsteerium ja teine-kolmas on mingid organiseeritud kuritegevuse krimkad. ka minu arust oli esimene oli ikka palju parem teisest-kolmandast hoolimata sellest kas larsson kirjutas selle algusest peale planeeritud triloogiana, kirjutas järjed mingist jätkuvast süütundest võimisiganes.
    +1.
    Tahtsin hommikul sama asja kirjutada, aga kahjuks läks kooli minekuga kiireks. Et antud "triloogia" puhul on esimene film (raamatud pole lugenud) kindlasti kõvasti parem järgnevatest, kus asi lihtsalt veidi ulmeliseks keeratakse ning kogu peategelaste vaheline "keemia", mis esimese osa superheaks tegi, täiesti ära kaotatakse.

    LOTR on triloogia.

  17. #3617
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Filmid ja sarjad

    rootsi keelsete nimed, et keegi seda inglise keeles üleloetud paska ei peaks enam kunagi nägema:
    1.Män som hatar kvinnor
    2.Flickan som lekte med elden
    3.Luftslottet som sprängdes

    4.hetkel veel vaid raamatuna

    Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.
    Kui rootsi tüdruk teises või kolmandas osas mingi tüdruku tussut lakub, siis minu arvates tundub see suht tõetruu

  18. #3618
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    Kui rootsi tüdruk teises või kolmandas osas mingi tüdruku tussut lakub, siis minu arvates tundub see suht tõetruu
    Cunt wait.

  19. #3619

    Re: Filmid ja sarjad

    downloading.....

  20. #3620

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    maeitea, päris raske on seda nimetada ühtseks tervikuks kui (rootsi filmide põhjal) esimene on mõrvamüsteerium ja teine-kolmas on mingid organiseeritud kuritegevuse krimkad. ka minu arust oli esimene oli ikka palju parem teisest-kolmandast hoolimata sellest kas larsson kirjutas selle algusest peale planeeritud triloogiana, kirjutas järjed mingist jätkuvast süütundest võimisiganes.
    Larsson ei plaaninud trioloogiat, vaid vähemalt 10-osalist seeriat.


    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust

    4.hetkel veel vaid raamatuna
    Mingisugune tüvitekst peaks kusagil kellegi arvutis olemasolema jah, iseasi kas see kunagi trükki ka läheb.
    Viimati muudetud eluvend poolt : 02.02.12 at 18:51

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES