Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 182, kokku 294 EsimeneEsimene ... 82132172180181182183184192232282 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 621 kuni 3 640, kokku 5869
  1. #3621
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Filmid ja sarjad

    nop 6 osalist, vist

  2. #3622

    Re: Filmid ja sarjad

    When Larsson died, it was discovered that he had left behind manuscripts of three completed but unpublished novels written as a series.
    ...
    Larsson left about three quarters of a fourth novel on a notebook computer, now possessed by his partner, Eva Gabrielsson; synopses or manuscripts of the fifth and sixth in the series, which he intended to contain an eventual total of ten books, may also exist.


    http://en.wikipedia.org/wiki/Stieg_Larsson

  3. #3623
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    When Larsson died, it was discovered that he had left behind manuscripts of three completed but unpublished novels written as a series.
    ...
    Larsson left about three quarters of a fourth novel on a notebook computer, now possessed by his partner, Eva Gabrielsson; synopses or manuscripts of the fifth and sixth in the series, which he intended to contain an eventual total of ten books, may also exist.



    http://en.wikipedia.org/wiki/Stieg_Larsson
    gg

  4. #3624
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Drive - vaatasin ära, sest muud ei kuulegi kui hea, kui hea. Ja oi kui kui hea see film on.
    Ja mis muss. Pole ammu musooni alla laadinud, aga see soundtrack läheb kindlasti tõmbamisele.
    Peaosatäitja on varasemalt suht külmaks jätnud, aga see osatäitmine on super. Tavaliselt on ikka midagi, mis häirib filmi puhul, selle filmi puhul ei häiri isegi see, et enamus autod, mida näitab on kaalikad. Sobib. Vahet pole.

    See film on esimestest sekunditest.

  5. #3625
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    wtf? Ma ei mõista küll mis selles nii erilist on. Kõik räägivad sellest nagu oleks üks parimaid mis loodud ja kindlasti aasta film

  6. #3626

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    wtf? Ma ei mõista küll mis selles nii erilist on. Kõik räägivad sellest nagu oleks üks parimaid mis loodud ja kindlasti aasta film
    +1
    halb küll ei olnud, aga mingi täielik lagi kindlasti mitte (soundtrack oli küll hea)

  7. #3627

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    wtf? Ma ei mõista küll mis selles nii erilist on. Kõik räägivad sellest nagu oleks üks parimaid mis loodud ja kindlasti aasta film
    Läbi aegade parim kindlasti mitte, aasta 2011 kindlasti.

  8. #3628

    Re: Filmid ja sarjad

    Pean mõtte poolest/emotsioonide poolest ntx Helpi 3x paremaks 2011a filmiks kui Drive.
    Drive-l oli juba ammu läbi leierdatud mõte (et kõik asjad/teod ja nende tagajärjed võivad kokku joosta jne) ja üldine tempo aeglane+hulgim vigu.
    Soundtrack oli küll hea jah.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 03.02.12 at 12:50

  9. #3629
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    üldine tempo aeglane+hulgim vigu
    hulgim vigu? näiteks?

  10. #3630

    Re: Filmid ja sarjad

    Dirve 2011 parim film, mis nähtud ja lol@hulgim vigu filmis.

  11. #3631

    Re: Filmid ja sarjad

    no palun näita mulle mustangit millel on 4tagurpidi käiku :)
    kui suudad seda teha siis võtan sõnad tagasi ja ei lol-i sinu lol-i peale

  12. #3632
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    no palun näita mulle mustangit millel on 4tagurpidi käiku :)
    kui suudad seda teha siis võtan sõnad tagasi ja lol-i sinu öeldud väite peale
    see on hulgim vigu? et käik 1 on üks viga, käik kaks 2 teine viga käik kolm 3 viga ja käik neli 4 viga?

  13. #3633
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    kui see on põhjus, miks sulle drive ei meeldi, siis ei meeldi sulle vist päris paljud filmid.

    p.s. on plaanis ka täpselt kolm korda paremat helpi vaadata, aga sellega läheb aega, sest trailer ei tekita mingit isu.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 03.02.12 at 13:04 Põhjus: äsapäsa

  14. #3634

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    see on hulgim vigu? et käik 1 on üks viga, käik kaks 2 teine viga käik kolm 3 viga ja käik neli 4 viga?
    Paneme slickid alla ja sõidame! Rallimeeskond kahe päevaga kokku jms

  15. #3635

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    no palun näita mulle mustangit millel on 4tagurpidi käiku :)
    kui suudad seda teha siis võtan sõnad tagasi ja ei lol-i sinu lol-i peale
    Really?

    Mina naersin selle üle, et sa otsid filmist vigu. Too palun mõni näide filmi näol, kus pole ühtegi viga.
    Topelt naljakas on muidugi see, et Drives näed viga 4 tagumise käiguga Mustangiga, aga FAF5 oli tip-top film sinu jaoks ja eeldatavalt siis ilma ühegi veata.

    Nice!

  16. #3636
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Help oli minu meelest küll väga mage. Meeleheitel koduperenaised (mitte et ma seda sarja vaadanud oleks aga natuke silmanurgast olen näinud) konverditud kuuekümnendatesse.
    Mõned värvikad :) karakterid, natuke huumorit, paar pisarat, näpuotsaga pinget, tsipake intriige, natuke pseudoprobleeme - kõik komponendid püüdlikult tsenaariumisse sisse kirjutatud aga no ma ei tea...tulemuseks mittemidagiütlev koguperefilm nagu iga teinegi.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 03.02.12 at 14:16

  17. #3637

    Re: Filmid ja sarjad

    Maitse üe ei vaielda, vaid kakeldakse. Pokkeri puhul oleks ka HU4RLZ lahenduseks. Ise vaatasin just Prestige lõpuks algusest lõpuni ära ja mulje sama, mis Drive puhul ehk mõlema puhul on minu jaoks tegu keskpäraste filmidega.

  18. #3638

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Really?

    Mina naersin selle üle, et sa otsid filmist vigu. Too palun mõni näide filmi näol, kus pole ühtegi viga.
    Topelt naljakas on muidugi see, et Drives näed viga 4 tagumise käiguga Mustangiga, aga FAF5 oli tip-top film sinu jaoks ja eeldatavalt siis ilma ühegi veata.

    Nice!
    Tore et sa oskad ära kasutada vana leierdatud FAF teemat. Nagu ma tõesti ei viitsi oma postitusi üles otsida ja teha sellest uuesti copy paste siia. Loe postid läbi ja siis sa ilmselt ei tooks oma õigustuseks (ärapanemiseks) siia juba välja toodud teemat.
    Mina ei otsi filmist vigu, aga kui filmis on nii loll ja läbimõtlematu viga, mis tuleb filmi vaatamisel ajal kohe välja ja seda aastal 2011, siis no kuidas saab selline parim film ever olla??
    Ma tõesti ei viitsi kogu filmi jälle läbi vaadata, aga neid vigu oli veel.. Üks oli kui nad seal garaazis oli, siis mingi tekst ja tegevus ei läinud nagu päriselt kokku, siis veel oli alguse poole vist, et sõidab auto automaatkastiga ja kiirendab manuaalina. Ma ei ole mingi tähenärija, aga kui sa tegeled igapäevaselt sellega(edit: ja film on igav!) , siis jäävad sellised asjad silma.

    FAF5 oli vigade poolest aasta üks aasta 2011 halvimaid nähtud filme, seal eirati kõike võimalikku.. umbes nagu 1982a Knight Rideris. FAF5 ei kandideeri kuidagi 2011a parimale filmile. (lihtsalt minu vaatevinklist oli tegu hea filmiga, sest filmis oli midagi mis on mulle "südamelähedane") Ma ei saa aru, et kus sa loed välja, et ma hindan filmi vaid vigade järgi? Kui film on igav, siis jäävad vead silma/meelde.. kui on midagi kaasahaaravat/ mõtlema panevat filmis, siis ei olegi aega mingeid vigu leida. Minu nimetatud filmis Help on ka kindlasti vigu, aga filmi vaatamise ajal mina neid ei täheldanud, seega on põnevam kui vigade otsimine, mis äkki teebki filmi heaks??

    Kui tahad ilma vigadeta filmi, siis õpi kasutama googlet. Mitme lehe peale mõne filmi leidsin, aga kuna tegu pole usaldusväärsete allikatega, siis võid ise läbi vaadata kui sind see teema niiväga huvitab.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 03.02.12 at 15:08

  19. #3639
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: Filmid ja sarjad

    Kurja küll, seda ma arvasingi. Sõber enda autoga sõites teeb filmi trikke. Minu teada on neid autosid veel, kus automaatkastiga, saad ka ise käike lapata nii kuidas süda lustid ja kas mitee uued DSG kastid ei ole nagu poolautomaadid jne jne jne mitte filmitrikk, mitte ulme, vaid inimeste laiskus mis on lõpuks viinud progressini.

    Drive´i puhul ongi kõige nauditavam see aeglus. Alguses vaatasin, et krt läbinähtava sisuga actionpäktsion, aga võta näpust, väga meisterlikult tehtud film. See kuidas ja mida näidati oli meisterlik.

  20. #3640
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Jup, ma ei saa ka aru kuidas keegi saab kurta sellise asja üle nagu aeglus. Tarantino filmid siis teie jaoks ulme crap, sest esimestel minutitel ei hakata täristama vaid peetakse dialooge?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES