Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 183, kokku 294 EsimeneEsimene ... 83133173181182183184185193233283 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 641 kuni 3 660, kokku 5869
  1. #3641
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    See kuidas ja mida näidati oli meisterlik.
    Väga õigesti öeldud. Suurlinna emotsiooni tabab ka film kenasti.

  2. #3642
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jup, ma ei saa ka aru kuidas keegi saab kurta sellise asja üle nagu aeglus. Tarantino filmid siis teie jaoks ulme crap, sest esimestel minutitel ei hakata täristama vaid peetakse dialooge?
    nt. Death Proof, kus on pardiga auto! ja ulmedialoogid

  3. #3643
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Tore et sa oskad ...
    kuule, obv ühendas ta käigukasti tagurpidi vahele

  4. #3644
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Drive´i puhul ongi kõige nauditavam see aeglus
    poleks ise osanud paremini öelda. ja eriti nauditavad on aegluupi lükatud kaadrid.

  5. #3645
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    ma ei võrdleks tarantino filme driveiga üldse, kaks eri asja.
    Aga jah minu jaoks jääb küll tavaliseks ajaviite filmiks ei midagi enamat. Tõesti ei mõista seda wow efekti mida te kõik kisate. Ja kui keegi plaanib selgitada siis palun mitte 1 lausega et nii täiuslikult tehtud vms. Ma ei väida et oleks halvasti tehtud. Oli küll kõik tip top ja väga hea näitlejatöö. Aga siiski kõigest tavaline ajaviide ja mitte midagi mida hiljem mäletada või rääkida

  6. #3646

    Re: Filmid ja sarjad

    Minu teada pole FAF ennast kunagi ka kunstiks nimetanud või Oscarile kandideerida soovinud, aga võimalik, et ma eksin.

  7. #3647
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Huvitav.
    Endale Drive üldse ei meeldinud. Suht actioni vaene ja igav imo. Tavaliselt muidu taolised filmid istuvad.

  8. #3648

    Re: Filmid ja sarjad

    Mõtlesin siin, et Drive on minu jaoks sama mõistetamatu nagu
    ( Click to show/hide )
    või siis
    ( Click to show/hide )


    Pole lihtsalt antud mulle annet tõelise kunsti mõistmiseks.

  9. #3649
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ma ei võrdleks tarantino filme driveiga üldse, kaks eri asja.
    Aga jah minu jaoks jääb küll tavaliseks ajaviite filmiks ei midagi enamat. Tõesti ei mõista seda wow efekti mida te kõik kisate. Ja kui keegi plaanib selgitada siis palun mitte 1 lausega et nii täiuslikult tehtud vms. Ma ei väida et oleks halvasti tehtud. Oli küll kõik tip top ja väga hea näitlejatöö. Aga siiski kõigest tavaline ajaviide ja mitte midagi mida hiljem mäletada või rääkida
    Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.

  10. #3650
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Pole lihtsalt antud mulle annet tõelise kunsti mõistmiseks.
    ütle veel, et need kõik ühed "purkis*ttujad" ka. igaks juhuks.

  11. #3651
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.
    tuleb igati nõustuda.

    ja siis tuleb msni leits taas ja ütleb: "ou anna filmisoovitusi, aga mitte mingeid 89nda aasta omi". film, mida siis soovitasin oli korra siitki läbi käinud:

    [YOUTUBE]BT2al2t2jnU[/YOUTUBE] .
    soovitan korra veel. äkki vähemalt üks inimene muudab oma võimsaid "enne 2009 oli ainult saast niikuinii" kriteeriume :D. minu poolt tätte garantii sellele filmile!

  12. #3652
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.
    2 tulevad pähe. Rohkem esialgu mitte.

  13. #3653

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.
    pole ise "drive"-i näinud, aga kui kurdad, et 2011 pole eriti häid filme tulnud, siis mine vaata sellist asja nagu "artist". ma arvan, et 99% inimestest, kes seda vaatama lähevad (k.a. need kes ette juba nina kirtsutavad, et mustvalge tummfilm saab olla ainult igav saast), tulevad saalist rahulolevana välja. "artist" ei ole mingi super kunstiteos, aga meelelahutusena on see väga hea lihtne film, mis toimib.

    EDIT: kino artises jookseb see veel vähemalt järgmise nädala esimesel poolel.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 03.02.12 at 21:43

  14. #3654

    Re: Filmid ja sarjad

    Tavaliselt need filmid, mis väga sügava jälje jätavad, on nähtud mingil eluhetkel, kui sai mõne karakteri või olukorraga hästi samastuda. Või võrdleme neid hiljuti nähtud teiste filmidega või oli kinos fantasiline surroundsound jne. Endale näiteks väga paljude lemmik "shawshank Redemption" esimesel vaatamisel eriti ei meeldinud, praegu kui näen, vaatan ikka uuesti läbi ja väga hea film on. Mõni teine jälle, mis kunagi hullult meeldis, ei huvita praegu enam üldse. Kunagi lapsena "Kevadet" vaatasin/lugesin, oli Arno raudselt lemmiktegelane, preagu vaatan, et valus jobu ja Toots on ikka lahe vend.
    "Drive" pole näinud, aga plaanin vaadata ja tänu siinloetud kommentaaridele vaatan kindlasti originaal DVD pealt, et heli puhas oleks, mul suht head kõlarid.

  15. #3655

    Re: Filmid ja sarjad

    25th hour oli küll väga kõva spike lee film ,aga seda do the righ thing polegi näind, checkin kindlalt

  16. #3656

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Kurja küll, seda ma arvasingi. Sõber enda autoga sõites teeb filmi trikke. Minu teada on neid autosid veel, kus automaatkastiga, saad ka ise käike lapata nii kuidas süda lustid ja kas mitee uued DSG kastid ei ole nagu poolautomaadid jne jne jne mitte filmitrikk, mitte ulme, vaid inimeste laiskus mis on lõpuks viinud progressini.

    Drive´i puhul ongi kõige nauditavam see aeglus. Alguses vaatasin, et krt läbinähtava sisuga actionpäktsion, aga võta näpust, väga meisterlikult tehtud film. See kuidas ja mida näidati oli meisterlik.
    Läheb ot-ks, aga need kastid on ammu olemas, mis on automaadid, aga saad ise käike lapata. Samas selle kiirendus on olemuselt ja helilt hoopis teine ikka mis tavalisel manuaalil.

    Siiski sooviks teada, et mida täpselt ja kuidas nüüd meisterlikult Drives näidati. Kui see film lihtsalt nii super on, siis peaks ju põhjendused lihtsalt utlema, mitte vaid, et film on meisterlik.

    Sest no tõesti see WOW effekt jääb sellel filmil ikka täiega ära ja läheb minust mööda. Seega sooviks teada millele tähelepanu pöörata filmi vaatamise ajal, et mis selle filmi nüüd nii heaks teeb.

    edit: olen seda viimast küsimust ka siin korduvalt küsinud.. keegi vastanud ei ole.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 04.02.12 at 00:38

  17. #3657
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tavaliselt need filmid, mis väga sügava jälje jätavad, on nähtud mingil eluhetkel, kui sai mõne karakteri või olukorraga hästi samastuda. Või võrdleme neid hiljuti nähtud teiste filmidega või oli kinos fantasiline surroundsound jne. Endale näiteks väga paljude lemmik "shawshank Redemption" esimesel vaatamisel eriti ei meeldinud, praegu kui näen, vaatan ikka uuesti läbi ja väga hea film on. Mõni teine jälle, mis kunagi hullult meeldis, ei huvita praegu enam üldse. Kunagi lapsena "Kevadet" vaatasin/lugesin, oli Arno raudselt lemmiktegelane, preagu vaatan, et valus jobu ja Toots on ikka lahe vend.
    ma arvan, et on olemas filmid, mis meeldivad olenemata vanusest, meeleseisundist, aastajast vms.
    samastumise teema on rohkem puberteetikute teema.
    mu absoluutne lemmik film on aastast 1971 - a clockwork orange - juba 9 aastat.

    käsnakallele:
    drive meeldis, aga loomulikult pole see mu all time top 10-s, vaid see on hea film. eriti kui oled nii palju jama näinud viimasel ajal ja siis tuleb drive, mis tundub siis kohe eriline maiuspala.

    suurepäraseid filme,meistriteoseid, kultusfilme ei ilmu iga aasta. küll aga häid. hinnangut antakse alati võrdluses millegagi. drive on hea film.

    alaska rääkis kevadest, siin on film, mida ma plikana korduvalt nägin ja siiani ajab naerma, nende ´arno ja tootsi ja teelega´ kasvasin ma üles.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 04.02.12 at 09:50

  18. #3658

    Re: Filmid ja sarjad

    ( Click to show/hide )



    U mad?

    Jah, mulle meeldib Drive. Sulle meeldib FAF. The End!

  19. #3659

    Re: Filmid ja sarjad

    Glen glenbury ross oli tõsiselt hea. Oskate äkki veel soovitada midagi, kus on teravaid mõttega dialooge?
    Vanakooli huumorit vaataks ka.
    Viimati muudetud con poolt : 06.02.12 at 01:06

  20. #3660
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    Glen glenbury ross oli tõsiselt hea. Oskate äkki veel soovitada midagi, kus on teravaid mõttega dialooge?
    Vanakooli huumorit vaataks ka.
    Kõik Woody Alleni filmid :)

    "Sleuth" meibi? http://www.imdb.com/title/tt0857265/

    Kuidas tappa naabri koera http://www.imdb.com/title/tt0207524/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES