Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 185, kokku 294 EsimeneEsimene ... 85135175183184185186187195235285 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 681 kuni 3 700, kokku 5869
  1. #3681
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas trippin567 Vaata postitust
    The Brothers Bloom äkki meeldib.
    Kusjuures jäin täna mõtlema selle filmi peale. Oligi plaan mingiaeg siia teemasse küsima tulla mis selle filmi nimi on. Tänud .

  2. #3682
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Cube on ilge pask.
    Alaska - anun andestust - aga ülejäänud?

    või panen diipimalt
    Viimati muudetud dabljuu poolt : 07.02.12 at 23:26

  3. #3683
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    Alaska - anun andestust - aga ülejäänud?

    või panen diipimalt
    Pi on umbes samasugune film nagu Drive - Hea, aga mitte kellelegi ei soovitaks, sest kellelegi nagunii ei meeldi :D

  4. #3684

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    Alaska - anun andestust - aga ülejäänud?

    või panen diipimalt
    Ülejäänud on head, the game ja 6sense on need, mis millegipärast alati ära vaatan, kui telekast tuleb.

    Aga kuubist niipalju, et mulle tundus terve filmi, nagu kõik võtted oleks tehtud erinevatel nädalatel, keegi ei mäletanud, millal ta pidi nüüd närvis olema ja millal rahulik. Keskkooli muusikali tasemel näitetöö. Sisu ja idee ok.
    Viimati muudetud alaska poolt : 08.02.12 at 00:45

  5. #3685
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Filmid ja sarjad

    brainteaser teemasse vb ka

    Triangle
    http://www.youtube.com/watch?v=65JP4wVVCOQ

  6. #3686
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    Kui ma nüüd õigesti hablasin "brainteaseri" mõtte välja siis...
    sama siin, kas brainteaser on see, mida minusugused vanainimesed nimetavad thrilleriteks?

    kui jah, siis pole siiani näinud ühtegi, mille lõpplahendus poleks täielikult või osaliselt etteaimatav - lahendatav. viimase aja totaalsed pettumused: vertigo, the tourist, shutter island ning the machinist.
    viimaste filmide kandva ideega meenub adaption, kus ühe peategelase (vähem andeka kaksikvenna) kirjutatav screenplay on pmt keskmise thrilleri selgroog.

    kuigi mulle uueaja depp ei meeldi (vanaaja depp see eest viis pluss - edward scissorhands, platoon, don juan de marco, dead man, fear and loathing in las vegas), oli meeldivaks üllatuseks secret window, kuigi lõpp oli ette teada.kes aga telku ees niisama pikutab ja ilusaid - põnevaid liikuvaid pilte vaadata tahab, peaks secret window suurepärane ajaviide suurepärase püandiga olema.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 08.02.12 at 09:17

  7. #3687

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
    brainteaser teemasse vb ka

    Triangle
    http://www.youtube.com/watch?v=65JP4wVVCOQ
    "saw the movie before i saw the trailer and i thought it was AMAZING! i looked up the trailer afterwards and realized how much it showed. so glad i saw the movie first!"

  8. #3688
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Miks Shutter Island totaalne pettumus? Aimasid lõpplahendust totaalselt ette? :o
    Väga hea film imo, teisi pole näinud su pettumuste listist.

  9. #3689
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Shutter Island mul üks lemmikutest. Ma ei tea kas ma olen loll aga mulle oli küll suht mindfuck otsast lõpuni ja see just tegigi ta minujaoks huvitavaks ja heaks.

  10. #3690

    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin eile In Time 2x .. nad võiks mingi järje ka teha .. nuts idee filmil imo

  11. #3691

    Re: Filmid ja sarjad

    pokkeristseen epic seal

  12. #3692
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Shutter Island mul üks lemmikutest. Ma ei tea kas ma olen loll aga mulle oli küll suht mindfuck otsast lõpuni ja see just tegigi ta minujaoks huvitavaks ja heaks.
    mhh. iroonia on jälle omal kohal. mitut moodi saab öelda inimesele, et ta on loll, ilma, et peaks ütlema: ´sa oled loll´

    kui ma väidaks, et tean täpselt, mis juhtub filmis, peaksin olema nostradamus, jeesus või valevorst. kuna kaks esimest on mehed ja ma olen naine, siis olen ma obv valevorst, kui ma just pole antikristus. mhmhmhmh.

    kõige klassikalisemad trillerite ideed: 1. näiliselt kõige vähem tõenäoline inimene on kurjam 2. see kõik on peategelase peas/ta ise on kurjam

  13. #3693
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    saan aru, et mu postid antud teemas ajavad kulmu kortsu, kuna väga egopalli jutt. asi selles, ma ei ole eriti tark ning medalid ei ripu voodipeatsis, aga ma suudan paljud (obv mitte kõik) krimakd ja trillerid ära lahendada. kindloasti on seal huupi panemist ja luckboximist, aga nii on iga asjaga siin elus.

  14. #3694
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    vaatasin eile In Time 2x .. nad võiks mingi järje ka teha .. nuts idee filmil imo
    vaatsin just trailerit ja läheb vaatamsiseks, ulmekaid on viimastel aastatel ikka hulgim tootma hakatud ja suht vaadatavad ka.
    kas keegi teab, mis raketis timberlake koos babunchikuga põgenemistseenis istub?

  15. #3695

    Re: Filmid ja sarjad

    Shutter Island minu jaoks väga hea, aga In Time oli ikka mõnus pettumus. Mõte hea, aga teostus jama.

  16. #3696

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    saan aru, et mu postid antud teemas ajavad kulmu kortsu, kuna väga egopalli jutt. asi selles, ma ei ole eriti tark ning medalid ei ripu voodipeatsis, aga ma suudan paljud (obv mitte kõik) krimakd ja trillerid ära lahendada. kindloasti on seal huupi panemist ja luckboximist, aga nii on iga asjaga siin elus.

  17. #3697

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    saan aru, et mu postid antud teemas ajavad kulmu kortsu, kuna väga egopalli jutt. asi selles, ma ei ole eriti tark ning medalid ei ripu voodipeatsis, aga ma suudan paljud (obv mitte kõik) krimakd ja trillerid ära lahendada. kindloasti on seal huupi panemist ja luckboximist, aga nii on iga asjaga siin elus.

    Lugesid lapsepõlves (liiga) palju raamatuid ? Samas Shutter Island´i ei saanud imo ära lahendada, vaid lõpplahendus pidi vähemalt minu jaoks mingil määral õhku jääma.


    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    ma arvan, et on olemas filmid, mis meeldivad olenemata vanusest, meeleseisundist, aastajast vms.
    samastumise teema on rohkem puberteetikute teema.
    mu absoluutne lemmik film on aastast 1971 - a clockwork orange - juba 9 aastat
    Meenus, et see on üks haigemaid filme, mida ma olen vaadata üritanud.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 09.02.12 at 17:19

  18. #3698
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Hakkasin hommikul (või keskpäeval kuidas kellelegi) tänu ühe tuttava facebooki kiitmisele seriaali Revenge vaatama. Hetkel läheb 6s osa ning peab ütlema, et täitsa vaadatav asi. Asi noorest naisest, kes kolib väikesesse linna, et maksta kätte inimestele, kes süüdi tema isa valesüüdistustes seoses terrorismiga. Igast skeemid, palju intriige, suhte värki, üpriski normaalsed karakterid jne. Tuletas mulle meelde, miks mulle kunagi The O.C. meeldis, meenutab kõige rohkem seda.

  19. #3699
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    2+2 Pooteri teemas sain vihje heale dokile mille ka ära vaatasin.

    "The Great Happyness Space"

    Räägib Jaapanis olevast ühest baarist/klubist mida noored kutid peavad ja kus naised raha eest saavad nendega seal chillida.
    Pmst nagu hostid on vms. Tüübid teenivad up to 50k USD/month per kauss.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 10.02.12 at 04:55 Põhjus: need jaapani eided on kõik ikka sick mustikad seal :(

  20. #3700
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    shutter islandist ja muust

    kas te teete kiirlugemist mu postide puhul. näete sõnu shutter island-täielikult etteaimatav-pettumus.

    esiteks on see film päris mitmeti tõlgendatav. kuna vussimist ja hämamaist oli päris palju.

    ( Click to show/hide )


    mul on sõber , kes vaatab metsikutes kogustes filme ja tema maitset ma usaldan. Irreversible oli nt tema soovitus. ta soovitas ka elephant mani ja usaldades tema maitset läks ka vaatamiseks. 15 minutit pärast algust vajutasin stop nuppu ja pole isegi üritanud seda filmi uuesti vaadata. enamus ajast aga meeldib tema poolt ette söödetav kraam.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 10.02.12 at 09:29

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES