Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 188, kokku 294 EsimeneEsimene ... 88138178186187188189190198238288 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 741 kuni 3 760, kokku 5869
  1. #3741
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Endale mõlemad hangoverid meeldisid. Brüno on imo odav saast.

  2. #3742
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Brüno on imo odav saast.
    +1 Ma ei saa aru kuidas midagi sellist on üldse võimalik vaadata

  3. #3743
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Endale mõlemad hangoverid meeldisid. Brüno on imo odav saast.
    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    +1 Ma ei saa aru kuidas midagi sellist on üldse võimalik vaadata
    Suhteliselt täpne ja hea arvustus Brüno kohta. Toob kenasti välja ka neile kes ei mõistnud, mis tegelikult asja iva on:

    http://www.reelviews.net/php_review_...dentifier=1708

  4. #3744

    Re: Filmid ja sarjad

    Pigem on naljakas, et inimestele on vaja selgitada. See on ju kunst, mille mõistmine ja hindamine on täiesti subjektiivne. Kellele on "Brüno" pask ja kellele "Drive". See, et keegi üritab mulle varem või hiljem selle väärtust selgitada, ei muuda seda kuidagi paremaks.

    "Hangover" oli väga hea. "Brüno" käis kah. "Drive" pole näinud.

  5. #3745
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Pigem on naljakas, et inimestele on vaja selgitada. See on ju kunst, mille mõistmine ja hindamine on täiesti subjektiivne. .
    Sellise loogika järgi tuleks üldse kunsti/filmi/teatri- jne kriitika ära kaotada ja peakski ainult "p*sk" või "hea" või tärne panema. Õnneks võib ikka arvustada, selgitada, kiita ja laita ka. Mulle meeldib nii.

  6. #3746

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sellise loogika järgi tuleks üldse kunsti/filmi/teatri- jne kriitika ära kaotada ja peakski ainult "p*sk" või "hea" või tärne panema. Õnneks võib ikka arvustada, selgitada, kiita ja laita ka. Mulle meeldib nii.
    Sisuliselt on need arvestused täpselt see tärnide panek või siis "pask"-"hea" skaalal tuiamine. Lihtsalt pikemalt plärisetud. Kuid kas sa oled kunagi leidnud mõne arvutuse, mis on sinu arvamusega risti teistpidi ja pärast selle lugemist oled täiesti nõus ja vaatad teost teise pilguga? Kui jah, siis mis ja kus.

  7. #3747
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Sisuliselt on need arvestused täpselt see tärnide panek või siis "pask"-"hea" skaalal tuiamine. Lihtsalt pikemalt plärisetud. Kuid kas sa oled kunagi leidnud mõne arvutuse, mis on sinu arvamusega risti teistpidi ja pärast selle lugemist oled täiesti nõus ja vaatad teost teise pilguga? Kui jah, siis mis ja kus.
    Aga palun - kohe meenus Mullholland Drive ja arvustus ilmus Sirbis tol hetkel kui film jooksis. Pärast vaatasin uuesti ja meeldis tõesti rohkem (mitte lugeda, et Lynchi maailmades oleks midagi lõpuni selgelt määratletavat).

  8. #3748

    Re: Filmid ja sarjad

    Kas siis põhimõtteliselt iga asi mis kriitikud kiidavad on sinuarust hea?

  9. #3749
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Kas siis põhimõtteliselt iga asi mis kriitikud kiidavad on sinuarust hea?
    Millest seda järeldad? Loomulikult mitte. Näiteid on väga erinevaid, kus kõrgesti hinnatud film üldse ei meeldi ja vastupidiselt, kus kehva arvustuse saanud film osutub üle ootuste heaks. AGA - on inimesi, kellega maitse osutub enda omaga suhteliselt sarnaseks. St kui ikka kümnest tema soovitatud filmist kaheksa meeldivad, siis kuulan ka meeleldi soovitusi edaspidi. Sellepärast ongi hea lugeda ka arvustusi - st miks kellelegi mingi asi meeldis, miks ei meeldinud. Tuim + ja - on ka midagi, aga õnneks on elu keerulisem ja argumenteeritud kriitika ei kao kuskile.

  10. #3750

    Re: Filmid ja sarjad

    Lars von trieri "Melanhoolia" oli selline, mis pärast arvutsuse lugemist muutus täielikult. Alguses istud vb kinosaali valede ootustega või ei tea autori päritolu/ajalugu vms.
    Filmid eeldavad mingil määral arusaamist või samastamist ehk vaja on infot. Tihti võib arvustusest tulla mõni killuke, mis paneb teise pilguga mõistma.

    Samas ei saa öelda, et see igasuguse kunsti juures õige oleks. Kõike ei tohikski vb analüüsida. Filmide puhul see alati ei kehti imo.
    Viimati muudetud con poolt : 21.02.12 at 17:28

  11. #3751

    Re: Filmid ja sarjad

    Mis selle nädala seriaalidega juhtus??

    Alustuseks walking dead.. mingi 20minti oli huvitav, siis vajus ära. Järgmiseks House.. booring
    Siis Alcatraz..even more boring. Ja siis nice... Two and a half men väljas....worst 2and0,5 men i have seen so far.

  12. #3752
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    esimest korda hooaja jooksul midagi uuemat juhtub walking deadis ja siis sul igav kohe? Suht terve hooaeg on minujaoks olnud igav kui aus olla, vaikselt viskab kopa ette juba. Alcatrac on üldse allapoole arvestust.

  13. #3753

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Alcatrac on üldse allapoole arvestust.
    Üllatuslikult on minu jaoks tegu hoopist üldse ülespoole arvestust oleva sarjaga. "The Walking Dead " on sama mõttetu, kui kõik seda laadi filmid ja sarjad, va. "Resident Evil" sari.

  14. #3754
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Üllatuslikult on minu jaoks tegu hoopist üldse ülespoole arvestust oleva sarjaga. "The Walking Dead " on sama mõttetu, kui kõik seda laadi filmid ja sarjad, va. "Resident Evil" sari.
    What you talkin about? Zombie-filmid just parimad fantaasia-filmidest - Zombieland, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Night of the Living Dead, Dod Sno.

  15. #3755

    Re: Filmid ja sarjad

    Sorry aga fantasy´l ja scy-fi´l ei ole midagi pistmist typo horror filmidega.

  16. #3756
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sorry aga fantasy´l ja scy-fi´l ei ole midagi pistmist typo horror filmidega.
    Ok, minu enda mis-tõlgendus - minu peas zombied kuuluvad väljamõeldud e. fantaasiamaailma, aga kui selline šanr tähendab midagi kindlat siis my bad

  17. #3757

    Re: Filmid ja sarjad

    Mis zombifilm see on, kus mingid noored videokaameraga ringi käivad? Algust nägin ja meeldis, vaataks heameelega lõpuni.

  18. #3758
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mis zombifilm see on, kus mingid noored videokaameraga ringi käivad? Algust nägin ja meeldis, vaataks heameelega lõpuni.
    Rec ilmselt.

  19. #3759

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin siin just Hugot http://www.imdb.com/title/tt0970179/
    Jookseb praegu meil kinodes 3D-na.

    Ma olen sõnatu, sest ma ei oska sellele lihtsalt hinnet anda. Keskpärane siis ilmselt?
    Ei olnud halb, aga samas ei olnud ka mingi masterpiece..samas keskpärane ka ei olnud :D

  20. #3760
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mis zombifilm see on, kus mingid noored videokaameraga ringi käivad? Algust nägin ja meeldis, vaataks heameelega lõpuni.
    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Rec ilmselt.
    Või diary of the dead.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES