Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 189, kokku 294 EsimeneEsimene ... 89139179187188189190191199239289 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 761 kuni 3 780, kokku 5869
  1. #3761
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Hakkasin juba viimase aja filmikunstis pettuma kuid õnneks sattus mulle ette kaks suurepärast meistriteost:

    Tyrannosaur

    Perfect Sense

    Soovitan

  2. #3762

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Või diary of the dead.
    See jah. Tänks.

  3. #3763

    Re: Filmid ja sarjad

    Käisin täna Vasaku jala reedet vaatamas... eestlaste kohta väga okei film. Sisu oli suht olematu, aga nalja oli nabani.
    Väga mõnus meelelahutusfilm.

  4. #3764
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Siin foorumis soovitati kellegi poolt Misfitsi vaadata, hea inglsie huumor jne. Peikale jäi kohe silma nimi - Tom Green, obv meenub zebras in america, tuli välja, et Tom Greene ei ole filmimaailmas üks, vaid vähemalt kaks. Vaatsin ühe osa ja mõtlesin, et mis inglise huumorist siin juttu saab olla. Veider ulmekas. Peika tahtis teist osa ka vaadata ja nüüd mõtlen, et pole ammu nii head sarja näinud. Nathan tegelane on nuts.
    Tänud, kes iganes, seda soovitas.

  5. #3765
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Siin foorumis soovitati kellegi poolt Misfitsi vaadata, hea inglsie huumor jne. Peikale jäi kohe silma nimi - Tom Green, obv meenub zebras in america, tuli välja, et Tom Greene ei ole filmimaailmas üks, vaid vähemalt kaks. Vaatsin ühe osa ja mõtlesin, et mis inglise huumorist siin juttu saab olla. Veider ulmekas. Peika tahtis teist osa ka vaadata ja nüüd mõtlen, et pole ammu nii head sarja näinud. Nathan tegelane on nuts.
    Tänud, kes iganes, seda soovitas.
    Esimesed 3 hooaega olid tõesti mõnus vaatamine. Kahjuks 4nda kohta seda öelda ei saa (Nathanit seal ka pole).

  6. #3766
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Filmid ja sarjad

    Tahaks "Päikese Poole" soovitada, kui kegei ei ole juba soovitanud.

    No see on ikka tase omaette. Viimane osa oli veel eriti klass omaette.

  7. #3767

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Tahaks "Päikese Poole" soovitada, kui kegei ei ole juba soovitanud.

    No see on ikka tase omaette. Viimane osa oli veel eriti klass omaette.
    Mul poeg fännab seda täiega ja Getterit muidugi ka. Ise avastasin just alles Grimm´i, natuke jabur on aga huvi pakub ikka. Warehouse 13 kohta kehtib pm sama ja Spartacus: Vengeance E05 oli ikka ülikõva.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Brüno on imo odav saast.
    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    +1 Ma ei saa aru kuidas midagi sellist on üldse võimalik vaadata
    Oma point on asjal olemas, kuid sellest ja minu vägivallavabast iseloomust hoolimata tahaks ma täiega nii Brüno´le kui Borat´ile kümpi sõita. Ali G niivõrd lolle nalju juba ei teinud.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 05.03.12 at 16:50

  8. #3768
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.

  9. #3769
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Filmid ja sarjad

    Largo Winch!!!

  10. #3770
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Käisin täna Vasaku jala reedet vaatamas... eestlaste kohta väga okei film. Sisu oli suht olematu, aga nalja oli nabani.
    Väga mõnus meelelahutusfilm.
    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.
    Olen siin rohkem käsnakallega ühes paadis, kuigi pigem nagu keskel. Eks ta maitse asi ole, ja oleneb, kes mida sellest nö ootas. Ilmselgelt see polegi sügava sisuline film, vaid puhtalt sürrealistlik põnevus noku laiaks istumise film. Tõsi, kohati süžee poolest mindi üle võlli küll.

    Oli ohtrasti vägivalda, seksi ja narkot. Üks paras sürr kompott. Piletirahast kahju ei hakanud ja huumorit sai ka. Häid näitlejaid nagu Teplenkov ja Võigemasti on alati tore vaadata.

  11. #3771

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.
    hea et siis tervet rida enda jaoks ei bronninud selle filmi rahulikuks nautimiseks nagu mõned siin nõu andsid. + muidugi lisaks kohustuslikud 3-5 kohta paarist eespoolsest reast, et mingi martin müürsepp vaadet ei segama ei satuks.

  12. #3772
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Olen siin rohkem käsnakallega ühes paadis, kuigi pigem nagu keskel. Eks ta maitse asi ole, ja oleneb, kes mida sellest nö ootas. Ilmselgelt see polegi sügava sisuline film, vaid puhtalt sürrealistlik põnevus noku laiaks istumise film. Tõsi, kohati süžee poolest mindi üle võlli küll.

    Oli ohtrasti vägivalda, seksi ja narkot. Üks paras sürr kompott. Piletirahast kahju ei hakanud ja huumorit sai ka. Häid näitlejaid nagu Teplenkov ja Võigemasti on alati tore vaadata.
    Üldiselt eesti filmid sitaks meeldivad... Punane elavhõbe nt oli väga normal vaatamine, paljudele ei istunud. Aga see oli ikka liiga rubbish :/

  13. #3773
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Üldiselt eesti filmid sitaks meeldivad... Punane elavhõbe nt oli väga normal vaatamine, paljudele ei istunud. Aga see oli ikka liiga rubbish :/
    Hankisingi just mõned Eesti filmid, mida veel näinud pole - Punane elavhõbe nende seas, kui sa nii kriitiline oled eelneva suhtes (mis pole üldse halb), siis loodetavasti tuleb sellest hea vaatamine :)

  14. #3774

    Re: Filmid ja sarjad

    lähen ka homme seda reede asja vaatama, tra mulle ei meeldi küll üldse kui filmidesse pannakse suvalisi tegelasi kes otseselt näidelda ei oska a la farmi-gabriel umbkottides ja nüüd siis selles bõuneri-ott, aga eks näis, samas seal palju häid näitlejaid kaa..
    Viimati muudetud harryahven poolt : 05.03.12 at 23:13

  15. #3775
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.
    Ma arutasin ka inwardiga just eile. Nii kriitiline, et täitsa null oleks, aga mingit ülistuslaulu ka ei tule. Mulle absoluutselt ei meeldinud, et asi oli nii üle võlli keeratud. Absoluutselt usutavust polnud kogu süsteemis, seda esiteks. Ning sealt tulenevalt algas ahelreaktsioon, sest mitte kellelegi tegelastest pole kaasa elada.
    See ongi enamike filmide viga, et lõpuks on lihtsalt täiesti ükskõik selles pudru ja kapsa hulgas, kes sureb, kes elab, mis omakorda kaotab filmist põnevuse, mis omakorda paneb mõtlema, et miks ma seda vaatan.
    Mul kahju polnd rahast, aga peale ülikenade rindade ka midagi muud meelde ei jäänud.
    Ahjaa parim kild:
    ( Click to show/hide )


    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    lähen ka homme seda reede asja vaatama, tra mulle ei meeldi küll üldse kui filmidesse pannakse suvalisi tegelasi kes otseselt näidelda ei oska a la farmi-gabriel umbkottides ja nüüd siis selles bõuneri-ott, aga eks näis, samas seal palju häid näitlejaid kaa..
    Selles mõttes ära karda, et mingid kuulsused iseennast mängivad. Näitlemine üldiselt silma ei riivand ja otil lihtsalt selline roll, mis paraku ülemängimist nõuabki. Nagu pedaja omagi.
    Viimati muudetud camu poolt : 05.03.12 at 23:19

  16. #3776
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Uuema aja eesti filmidest peale Sügisballi midagi väga head ei olegi olnud kahjuks.

  17. #3777

    Re: Filmid ja sarjad

    Siinkohal küsiks, et milline on Teie arust läbi aegade parim Eesti film ?

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 06.03.12 at 00:10

  18. #3778
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Läbi aegade parim eesti film on Hukkunud Alpinisti Hotell - ainus eesti ulmekas, ülihea soundtrackiga, kes ei tea, siis herr Grünberg on selle taga.

    Eesti filmiga on muidugi see, et mis on eesti film. Nõukogude okupatsiooni ajal vändatu sisaldab päris palju võõrkeelseid nimesid, nagu ka ülalmainitu, lisaks on Hukkunud Alpinisti Hotell hoopis Borissi ja Arkadi kirjutatud raamatu põhjal vändatud.

    muidugi on veel ulmekas - Navigaator Pirx, aga see pole, vähemalt vikpeedia andmetel, siiski eesti film, vaid koostö, avastasin veel lisaks, et selle filmi mussooni taga on Pärt :o
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 06.03.12 at 07:49 Põhjus: kirjavead

  19. #3779

    Re: Filmid ja sarjad

    Läbi aegade parim on kindlasti "Täna öösel me ei maga", millest ei saa aru ainult matsid. Eriti võimas oli rongistseen.

    Meenutagem: http://www.taska.ee/ei_maga/tana_oos..._maga_suur.mpg
    Viimati muudetud taipupole poolt : 06.03.12 at 08:43

  20. #3780
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Läbi aegade parim on kindlasti "Täna öösel me ei maga"
    Ma ei suuda valida, kas see või "Rutsi reis". Kontrollinud ei ole, aga autor ilmselt sama - väga sarnane käekiri.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES