Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 193, kokku 294 EsimeneEsimene ... 93143183191192193194195203243293 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 841 kuni 3 860, kokku 5869
  1. #3841
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Seda oled vaadanud või? The Boy in the Striped Pajamas. Pole kaugeltki nii eepiline kui schinlderi nimekiri aga...nojah, selline lihtne vaatamine ja mitte halb film.

    Aga nö. nazi filmidest soovitaksin kindlasti Das Booti
    ja Stalingradi . Väga võimsad filmid. Näidatud sõda just sakslaste vaatenurgast. Aga noh, natsismiga pole nende filmide tegelastel mingit pistmist.
    See Striped Pajamas oli väga hea film. Das booti vaatan täna vast.

    Aga see Stalingrad... vaatasin 2h kõik filmi ära aga vahepeal oli tunne, et kas tegemist on mingi komöödiaga. Ei suutnud filmi lihtsalt kuidagi tõsiselt võtta. Ma ei saa tegelt üldse filmi eriti tõsiselt võtta kui inimesed filmis saksa armees või vene omas räägivad omavahel inglisekeeles nagu antud filmis, tundub nii fake lihtsalt. Võiks selles keeles ikka olla nagu õige on.
    Ja näitlejad olid kohutavad imo, ma vahepeal tõsiste kohtade peal naersin lihtsalt täiega, sest suht palju näitlemist oli nii halb lihtsalt, et õudne.
    Ma ei kujuta ette kui ntx Schindler's Listis mingid lapsed kuskil juudilaagrites räägiksid ladusat inglise keelt, ei suudaks vist filmi tõsiselt võtta.

    The Grey vaatasin ka ära ja oli ka hea film.
    http://www.imdb.com/title/tt1601913/
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 19.03.12 at 18:30

  2. #3842
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    See Striped Pajamas oli väga hea film. Das booti vaatan täna vast.

    Aga see Stalingrad... vaatasin 2h kõik filmi ära aga vahepeal oli tunne, et kas tegemist on mingi komöödiaga. Ei suutnud filmi lihtsalt kuidagi tõsiselt võtta. Ma ei saa tegelt üldse filmi eriti tõsiselt võtta kui inimesed filmis saksa armees või vene omas räägivad omavahel inglisekeeles nagu antud filmis, tundub nii fake lihtsalt. Võiks selles keeles ikka olla nagu õige on.
    Ja näitlejad olid kohutavad imo, ma vahepeal tõsiste kohtade peal naersin lihtsalt täiega, sest suht palju näitlemist oli nii halb lihtsalt, et õudne.
    Ma ei kujuta ette kui ntx Schindler's Listis mingid lapsed kuskil juudilaagrites räägiksid ladusat inglise keelt, ei suudaks vist filmi tõsiselt võtta.

    The Grey vaatasin ka ära ja oli ka hea film.
    http://www.imdb.com/title/tt1601913/
    Pagan, sa vaatasid mingit valet Stalingradi siis, mees :) See versioon mida mina näinud olen, on küll saksakeelne :D. Vaata kasvõi IMDB-s trailerit - on ikka sama film? http://www.imdb.com/title/tt0108211/
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 19.03.12 at 22:19

  3. #3843
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Fail :/. Ma ei tea ma piraadimerest tõmbasin selle varjandi mida kõige rohkem alla on tõmmatud. rofl mul loeti siis peale vist ja ma ei jaganud matsu välja, selleks nii naljakas oligi.

  4. #3844
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Kurat, kahju, et hea filmielamus ära rikuti sinu jaoks siis :S
    Uuesti vast pole kah mõtet vaadata.

    Igaks juhuks ütlen, et Das Boat on kah saksakeelne film originaalis. Kui keegi hakkab inglise või saksa keeles peale rääkima, siis ei ole õige asi.
    See torrent, mis sa tõmbasid, seal on vist mitu helifaili kaasas, pead õige valima, kui ei tule saksakeeles kohe.

  5. #3845
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin selle jack and jilli ikka lõpuni mis eelminekord ära ravisin. Päris naljakas oli isegi, tglt see tegi asja naljakaks, et Al Pacino komöödia filmis näitles rofl :D. See oli liiga hea.

  6. #3846
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Uhh...4 hooaega Breaking Badi sai vaadatud.
    Hea meel, et esimese hooaja, mis mulle üldse ei istunud, vastu pidasin. Ülejäänud kraam oli nuts.

    A mis ma nüüd vaatan, niikaua kui Game of Thrones teine hooaeg linastub.
    Ehk oskate soovitada midagi. Noh, lisaks nimetatud GoT-le ja BB-le on mulle meeldinud sellised sarjad nagu OZ(absoluutne lemmik), The Wire, Homeland ja Band of Brothers. Rohkem nagu ei meenugi. Ahsoo Boardwalk Empire muidugi kah.
    Lights Out jäi kunagi poolikuks...äkki peaks edasi vaatama.
    Samuti Deadwood, aga see väga ei istunud. Eriti raske oli vaadata esimest hooaeg, mis oli nagu Väike maja Preerias hardcore variant.
    Walking Dead jäi kah pooleni aga see oli paras cräpp sari kah. Välja arvatud esimese hooaja esimene osa.

    Aga veel soovitusi...palun :)

    P.S
    Komöödiasarjadesse suhtun kah umbusklikult. Ok, "Little Britain" ja "Come Fly with me" on hüsteeriliselt mõnusad aga...Hollywoodi toodang, niipalju kui ma naise kõrvalt näinud olen, ei ole küll minu tassike teed.

  7. #3847
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    The Sopranos, The League (ei ole mingi kvaliteetsari ja tõmmata ei viitsiks, aga telekast jookseb ja suht solid vaatamine imo).

  8. #3848
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    The Sopranos, The League (ei ole mingi kvaliteetsari ja tõmmata ei viitsiks, aga telekast jookseb ja suht solid vaatamine imo).
    Ahsoo, muidugi, vabandust. Sopranosid olen vist kokku kaks tiiru läbi vaadanud. Väga meeldib.
    Aga the Leaguest pole kuulnudki, tsekin järgi. Tänan.

    EDIT: Sons of Anarcy on kah nähtud. See ei tulnud eismese hetkega meelde. Aga sobis küll mulle see sari. Eriti kaks viimast hooaega, kui asjad karmimaks läksid ja polnud enam A-Team kahel rattal.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 20.03.12 at 23:04

  9. #3849
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Aga veel soovitusi...palun :)
    Enda sarjade TOP10 (puder ja kapsad žanriliselt. kõikidest allnimetatutest kõik seniilmunud osad vaadatud):

    1. Game of Thrones
    2. Parks and Recreation
    3. Eastbound and Down
    4. Curb Your Enthusiasm
    5. Homeland
    6. Louie
    7. Breaking Bad
    8. Boardwalk Empire
    9. Office
    10. Dexter

  10. #3850

    Re: Filmid ja sarjad

    Homeland'i soovitaks ka.

  11. #3851
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ahsoo, muidugi, vabandust. Sopranosid olen vist kokku kaks tiiru läbi vaadanud. Väga meeldib.
    Aga the Leaguest pole kuulnudki, tsekin järgi. Tänan.

    EDIT: Sons of Anarcy on kah nähtud. See ei tulnud eismese hetkega meelde. Aga sobis küll mulle see sari. Eriti kaks viimast hooaega, kui asjad karmimaks läksid ja polnud enam A-Team kahel rattal.
    Sons of Anarchy läks endal ka meelest, seda ka telekast jälgin, päris hea

  12. #3852
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Nozzu, usun et Spartacus meeldiks sulle. Väga Bad Ass, eriti kui esimese hooaja alguse 5-6 osa ära kannatada, siis läheb väga väga väga heaks.

  13. #3853
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Ahjaa, tänan meelde tuletamas. Spartacuse peaks tõesti uuesti ette võtma.
    Sellega jäi endale paar aastat tagasi kuidagi paha seos mällu, kui esimest hooaega vaadates juhtusin jääma rämedalt haigeks, mingi kopsupõletik või asi ja palju ei puudunud, et otsad oleks vist andnud :) Igatahes kuu aega palavikku. Esimene nädal 40+, teine 39+ kolmas 38+.
    Sarjal ja haigestumisel muidugi mingit seost pole aga siis ta mul pooleni jäi..ja..hiljem jäi kuidagi kõrvale. Selle võtangi. Tänan.
    Ja teistele soovitajatele kah kummardus ja kraapsjalg.

  14. #3854

    Re: Filmid ja sarjad

    Spartacus on jep kõvv
    keegi Blue Mountain State-i ka vaatand on?

  15. #3855
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Matu Vaata postitust
    Spartacus on jep kõvv
    keegi Blue Mountain State-i ka vaatand on?
    Olen. Kolmandat hooaega ei alustanud omadega. Teine läks juba väga juraks ära imo. Esimene oli väga hea.

  16. #3856

    Re: Filmid ja sarjad

    kolmas on ka ikka suht kehvapoolne

  17. #3857

    Re: Filmid ja sarjad

    kas spartacusel 3. hooaeg väljas ?

  18. #3858
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    kas spartacusel 3. hooaeg väljas ?
    See nii öelda kolmas jah pooleldi väljas.

  19. #3859

    Re: Filmid ja sarjad

    k2ib hetkel, vengeance

  20. #3860
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Enda sarjade TOP10 (puder ja kapsad žanriliselt. kõikidest allnimetatutest kõik seniilmunud osad vaadatud):

    1. Game of Thrones
    2. Parks and Recreation
    3. Eastbound and Down
    4. Curb Your Enthusiasm
    5. Homeland
    6. Louie
    7. Breaking Bad
    8. Boardwalk Empire
    9. Office
    10. Dexter
    Eastbound and Down sul ju uus leid, mille ta tabelist välja lükkas?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES