Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 203, kokku 294 EsimeneEsimene ... 103153193201202203204205213253 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 041 kuni 4 060, kokku 5869
  1. #4041
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    täna etv2

    21:05 Laanetaguse suvi
    Üks lemmikuid Eestist. Siin ka vaadatav:

    http://etv.err.ee/arhiiv.php?kullafond_id=34

  2. #4042

    Re: Filmid ja sarjad

    keegi mingit head dokumentaali/real life kraami high rolleritest, gamblimisest .. suuremates vaaladest LV's ei tea?

  3. #4043

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    keegi mingit head dokumentaali/real life kraami high rolleritest, gamblimisest .. suuremates vaaladest LV's ei tea?
    http://www.youtube.com/watch?v=UneYciGf84I

  4. #4044

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    see on nähtud. . suht suckis imo

  5. #4045
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Käisin siukest filmi vaatamas, http://www.imdb.com/title/tt1656190/
    Nagu filmid Jason Stathamiga ikka, awesome.

  6. #4046

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin just, et tal ei ole kahjuks isegi ühtegi nominatsiooni aga omamoodi awesome on ta nkn.

    "Magic city" - uus maffiatemaatikaga sari. Mulle igatahes meeldib.

  7. #4047
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Filmid ja sarjad

    hakkasin underbellyt vaatama ja võin julgelt öelda, et ikka sitaks kõva asjaga tegemist, võibolla minule sobib ta ka sellepärast, et kogu see austraalia släng ja muud asjad pole võõrad ja muidugi ka see kuidas üks töökaaslane räägib mulle igast ekstraid juurde, kes oli ise noorena seal ringis sees ja tegi väiksemaid otsi neile samadele tüüpidele kes sarjast läbi käivad. Kõik sündmused on pmst 1:1-le päriseluga ja vist ühtegi nime pole isegi muudetud, carl williams peaks siiani elama ja käis ka veel mõned aastad tagasi tihedalt kohtu vahelt

  8. #4048
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    Ta tapeti 2010 aastal vanglas, aga muidu väga nutssssss sari.

  9. #4049
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Filmid ja sarjad

    Mingi norm koht veel eksisteerib ja töötab ka kust otse onlinest saaks vaadata sarju?(underbellyt tahan näha)

  10. #4050
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    hakkasin underbellyt vaatama ja võin julgelt öelda, et ikka sitaks kõva asjaga tegemist, võibolla minule sobib ta ka sellepärast, et kogu see austraalia släng ja muud asjad pole võõrad ja muidugi ka see kuidas üks töökaaslane räägib mulle igast ekstraid juurde, kes oli ise noorena seal ringis sees ja tegi väiksemaid otsi neile samadele tüüpidele kes sarjast läbi käivad. Kõik sündmused on pmst 1:1-le päriseluga ja vist ühtegi nime pole isegi muudetud, carl williams peaks siiani elama ja käis ka veel mõned aastad tagasi tihedalt kohtu vahelt
    Ei tea, kas tehakse ka kunagi, aga sel ajal kui see välja tuli, tahtsid teha kohe otsa põlvkond varasemat sarja ka real life põhjal, mis jõuaks otsaga Lygon streeti ja Carl Williamsi asjadeni välja.

    See võiks isegi sitaks kõvem tulla, kui chopper ja muu painters and dockers jama sisse tuua.

    Mis oli päris mahe, et kui sari välja tuli, siis mingi raadiosaate juht, a´la ühiskonnakriitiline kohalik Kalle Muuli sõimas saates, et miks sellist sarja heroiseeritakse, et puha pätid kõik ja sõimas Mick Gattot. Ja Gatto helistas otse raadiosse, sai eetrisse ja ütles saatejuhile, et vaadaku et õnnetusi ei juhtu taga.

  11. #4051

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Mingi norm koht veel eksisteerib ja töötab ka kust otse onlinest saaks vaadata sarju?(underbellyt tahan näha)
    ise kasutan seda ja olen väga rahul,pole juba mingi aasta aega ühtegi sarja all trind http://www.tv-links.eu/
    linkides soovitan kasutada gorrillavid, putlocker või shockshare, kui neid ei leidu,siis võid mingeid teisi jurasi ka kasutada,aga need suht aeglased

  12. #4052

    Re: Filmid ja sarjad

    üle pika aja suht solid house osa ..

  13. #4053
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Muutub ja palju. Vajab kerget sisseelamist ja kui hoo sisse saad, siis pidama ei saa. Soovitan - hea trenn kõhulihastele.
    Esimesed 4 osa on ära vaadatud ja tõesti hakkab iga osaga järjest rohkem meeldima. Dialoog on kohati ikka üks parimaid, mis ma seriaalides näinud olen. Mis ainult natukene häirib on see, et sari on ülesehituselt sit-com formaadis. Iga episood on eraldi lugu ja sellist hooaja peale ära jaotatud stoorit olevat ei paista.

  14. #4054

    Re: Filmid ja sarjad

    Hiljem tulevad pikemad stoorid ka

  15. #4055
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Mingi norm koht veel eksisteerib ja töötab ka kust otse onlinest saaks vaadata sarju?(underbellyt tahan näha)
    Ise vaatan filme ja sarju siit http://www.1channel.ch/ ,et tv sarju vaatada siis klikki esmalt sinna TV shows ja viska otsingusse, vali omale sobiv link ja gl

  16. #4056
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Käisin vaatasin Avengersi ära. Võimalik, et olen veidi erapoolik, kuna superhero filmid ning ka kogu see maailm on eelnevalt ka meeldinud ning Joss Whedoni suur suur austaja olen samuti peale Fireflyd olnud, aga võib siiski suhteliselt julgelt öelda, et tegemist viimase aja parima superhero filmiga pärast 2004 aastat, kuigi eelmise aasta X-men ei jää ka väga kaugele - just selle poolest, et mingi enamvähem lugu on ka jutustada. Efektid ning 2 väga head nalja ja ülivinge meelelahutus on neile, kes seda otsivad kindlast garanteeritud.

  17. #4057
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    aga võib siiski suhteliselt julgelt öelda, et tegemist viimase aja parima superhero filmiga pärast 2004 aastat
    Nolani Batmani filmid jäävad minu puhul esimesteks, aga muidu su arvustusega täiesti nõus.

  18. #4058
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Nolani Batmani filmid jäävad minu puhul esimesteks, aga muidu su arvustusega täiesti nõus.
    Kurat, batmani unustasin, aga paraku ei pea teda ka superheroks. Selles suhtes on Dark Knight mu alltime top10-s sees niikuinii.

  19. #4059
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Võrratu film... soovitan soojalt:
    ( Click to show/hide )

  20. #4060
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Sacha Baron Cohen'i pool on mai kuus uus film välja tulemas - "The Dictator"

    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES