Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 209, kokku 294 EsimeneEsimene ... 109159199207208209210211219259 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 161 kuni 4 180, kokku 5869
  1. #4161
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Jep, GoT selleks korraks siis läbi. Tõesti kahju, et rohkem episoode ühes hooajas pole, kuid imestada ei saa ka, kuna eelarve neil meeletu.. Keegi kes raamatuid lugenud, oskab kommenteerida (ilma spoileriteta), et kui palju tegevusliine jms raamatust selle seasoniga kajastamata jäid?

  2. #4162
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Seletage keegi mulle konkreetselt ära, miks GoT vaatamist väärt on, ning nii palju haipi saab? Ma pole mitte kunagi ühtegi episoodi näinud ega raamatut lugenud (mitte, et ma kivi all elaks ja sellest kuulnud poleks, aga ma olen vahetevahel üsna hipster sääraste asjade suhtes) ning "vaakumis" küll mingi fantasy-teema ei tõmba.

  3. #4163
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Seletage keegi mulle konkreetselt ära, miks GoT vaatamist väärt on, ning nii palju haipi saab? Ma pole mitte kunagi ühtegi episoodi näinud ega raamatut lugenud (mitte, et ma kivi all elaks ja sellest kuulnud poleks, aga ma olen vahetevahel üsna hipster sääraste asjade suhtes) ning "vaakumis" küll mingi fantasy-teema ei tõmba.
    Mulle meeldib GoT põhiliselt kahe asja pärast. Esiteks ülisuur ja võimad production value - võttepaigad, kohad, stseenid, näitlejad - kõik on nii tasemel kui võimalik. Teiseks on sari (või siis algmaterjal, mida ma uurinud pole) näidanud ennast alati üllatavana ning kunagi ei tea, kuhu otsustatakse edasi minna. Ka on palju suurepärast dialoogi, erinevaid karaktereid, kelledel igalühel omad põhjused tegevuseks ning seega pole ka otseselt nö. halbu tegelasi. (mõned üksikud lipsavad sisse, aga need üldiselt kaua ei ela)
    Fantasy element antud hetkel seal ikka suhteliselt olematu. Mina samas ei saa neid fantasy´t vältivatest inimestest ka aru, sest seriaali või filmi teevad heaks muud elemendid, olenemata sellest kas toimumiskohaks 200 aastat tulevik, 500 aastat minevik või mõni väljamõeldud maailm.

  4. #4164
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    Inimestelt, kes seda vaadanud on ei ole ma saanud ühtegi negatiivset vastustukaja selle sarja kohta. va mu naine, kes vihkab vägivaldseid filme, kuid isegi tema kuulas dialooge ja vahel isegi piilus, sest see on tõesti huvitav ja kvaliteetne sari.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 05.06.12 at 01:09 Põhjus: sari

  5. #4165
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Keegi kes raamatuid lugenud, oskab kommenteerida (ilma spoileriteta), et kui palju tegevusliine jms raamatust selle seasoniga kajastamata jäid?
    sari on kiirülevaade. Sama nagu põhikoolis et lugesid 100lk raamatu ja siis kirjutasid 4 lk kokkuvõtte.

  6. #4166
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Filmid ja sarjad

    Longmire

    wtf meeldib

  7. #4167

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Jep, GoT selleks korraks siis läbi. Tõesti kahju, et rohkem episoode ühes hooajas pole, kuid imestada ei saa ka, kuna eelarve neil meeletu.. Keegi kes raamatuid lugenud, oskab kommenteerida (ilma spoileriteta), et kui palju tegevusliine jms raamatust selle seasoniga kajastamata jäid?
    Kõrvalekaldeid leidub, osad huvitavad/tähtsad tegelased (Jorjen, Meera) on täiesti välja jäetud jne. Seriaal annab ainult kerge ülevaate sellest, mida raamatus kirjutatud on.

    Üldiselt kipubki olema, et raamatu põhjal tehtud filmid/seriaalid kahjuks ei küündi raamatu tasemele.

  8. #4168
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kõrvalekaldeid leidub, osad huvitavad/tähtsad tegelased (Jorjen, Meera) on täiesti välja jäetud jne. Seriaal annab ainult kerge ülevaate sellest, mida raamatus kirjutatud on.

    Üldiselt kipubki olema, et raamatu põhjal tehtud filmid/seriaalid kahjuks ei küündi raamatu tasemele.
    see on vast sel põhjusel, et film ja raamat on oma struktuurilt erinevad ning tihtipeale tuleb raamatust palju välja visata, et ekraanile jõuaks oluliseim - seetõttu on lollus fännide hala, kes raamatut 1:1-le võrdlevad selle põhjal tehtud filmiga

  9. #4169

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    see on vast sel põhjusel, et film ja raamat on oma struktuurilt erinevad ning tihtipeale tuleb raamatust palju välja visata, et ekraanile jõuaks oluliseim - seetõttu on lollus fännide hala, kes raamatut 1:1-le võrdlevad selle põhjal tehtud filmiga
    Võetaksegi osa sisust välja ning seetõttu ongi raamatud paremad. DUCY?

  10. #4170

    Re: Filmid ja sarjad

    tra nyyd pole vapsjee enam midgai vaadtaa, BB tuleb vist alles suvel .. too teine sari ka vist hakkab sygisel kus mereväelased oldi pommi mehed vms?

  11. #4171
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    tra nyyd pole vapsjee enam midgai vaadtaa, BB tuleb vist alles suvel .. too teine sari ka vist hakkab sygisel kus mereväelased oldi pommi mehed vms?
    vaata castle. veits häbi tunnistada, aga ise olen hakanud foxi pealt seda vaatama.

  12. #4172

    Re: Filmid ja sarjad

    suits'i teine hooaeg hakkab poole kuu pealt

  13. #4173
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Võetaksegi osa sisust välja ning seetõttu ongi raamatud paremad. DUCY?
    noja, nahhui siis nende filmidega :)

  14. #4174

    Re: Filmid ja sarjad

    Suitsu algamine on nuts .. see castle tundub veits wierdo

  15. #4175

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kõrvalekaldeid leidub, osad huvitavad/tähtsad tegelased (Jorjen, Meera) on täiesti välja jäetud jne. Seriaal annab ainult kerge ülevaate sellest, mida raamatus kirjutatud on.
    Ilma spoilimata, siis Jorjeni ja Meera jaoks on aega küll ehk S3 või S4 siis. Üldiselt on võrdlemisi normaalselt seda raamatut järgitud, mingid lahendused on natuke küsitavad olnud (eriti juhtus seda muidugi viimastes osades - a'la Joni ja Halfhandi probleemid või siis Ironbornide otsus või ka viimane stseen üldse sellel hooajal) ja jäävad lihtsalt vaatajale ehk arusaamatuks, kuid meeletus koguses vinguda ei saa, sest raamatud on ilgelt paksud ja pole võimalik üks-ühele üle kanda.

    Selles mõttes on pigem oluline, et kas need, kes pole lugenud, suudavad jälgida ja nautida.

  16. #4176

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kõrvalekaldeid leidub, osad huvitavad/tähtsad tegelased (Jorjen, Meera) on täiesti välja jäetud jne. Seriaal annab ainult kerge ülevaate sellest, mida raamatus kirjutatud on.
    Ilma spoilimata, siis Jorjeni ja Meera jaoks on aega küll ehk S3 (confirmed, muide) või S4 siis. Üldiselt on võrdlemisi normaalselt seda raamatut järgitud, mingid lahendused on natuke küsitavad olnud (eriti juhtus seda muidugi viimastes osades - a'la Joni ja Halfhandi probleemid või siis Ironbornide otsus või ka viimane stseen üldse sellel hooajal) ja jäävad lihtsalt vaatajale ehk arusaamatuks, kuid meeletus koguses vinguda ei saa, sest raamatud on ilgelt paksud ja pole võimalik üks-ühele üle kanda.

    Selles mõttes on pigem oluline, et kas need, kes pole lugenud, suudavad jälgida ja nautida.

  17. #4177
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Seletage keegi mulle konkreetselt ära, miks GoT vaatamist väärt on, ning nii palju haipi saab? Ma pole mitte kunagi ühtegi episoodi näinud ega raamatut lugenud (mitte, et ma kivi all elaks ja sellest kuulnud poleks, aga ma olen vahetevahel üsna hipster sääraste asjade suhtes) ning "vaakumis" küll mingi fantasy-teema ei tõmba.
    Palju erinevaid ja huvitavaid ´peategelasi´ (kogu tegevus ei koondu ühe geroi ümber). Suht etteaimamatute keerdkäikudega tegevusliinid. Head dialoogid, eriti mõnusa jutuga on - Faceless man, Half man, Snow pruta, Enuhh, Dancing Master, kindlasti veel neid tegelasi, aga hetkel kohe ei meenu).

  18. #4178
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Person of interesti suureks plussiks on lihtsus. Igasugune suhtedraama on minimaalselt lahendatud. Tempokas ja kohati ootamatute lõpplahendustega. Kindlasti üks lemmikutest.

    Suhtehulknurgad ja muu mõtetu jama oli põhjus miks ei suutnud Walking Deadi rohkem kui pool hooaega vaadata. Peategalse naine ajas oma jutu ja olekuga juhtme kokku. Oleks tahtnud näha zombide killimist, geniaalseid põgenemisi, viise, kuidas surnuid massilislet hävitada jne.

  19. #4179

    Re: Filmid ja sarjad

    Järele mõeldes on Person of Interesti suurim võlu minu jaoks väga tugev emotsionaalne side karakteritega, sama kehtis ka The Wire puhul. Näiteks GoT´i puhul sellist sidet pole, kuid tegu on siiski hea sarjaga.

  20. #4180

    Re: Filmid ja sarjad

    Soovitage mingit head vähem tuntud komöödiasarja st. siis mitte pakkuda TBBT, How i met your mother, 2.5 meest, sõbrad jne.
    Või siis midagi SOA sarnast :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES