Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 220, kokku 294 EsimeneEsimene ... 120170210218219220221222230270 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 381 kuni 4 400, kokku 5869
  1. #4381

    Re: Filmid ja sarjad

    Alphas algas ja btw, kas keegi veel eelkõige tiinekatele mõeldud Teen Wolfi vaatab? Teine hooaeg on sellel igatahes kõvasti parem kui esimene.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Uus breaking bad-i osa üks paremaid osasid üldse mis olnud.
    Oli hea tõesti aga iial ei usu ma, et sellisel alal elatist teenides rahadega majandamise osas nii rumalad ollakse.

  2. #4382
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Küsimus dark knight rises vaatajatele ....Kas on parem kui dark knight?.
    reviwedest olen saand aru ,et ei ole.(Nolani fännidele soovitan man of steeli trailer ka ära vaadata ja ehk keegi viskab arvamuse k ).
    Ilmselt pole jah parem. Mul endal tekkisid imelikud tunded selle triloogiga. Pikka aega ja peale mitut vaatamist pidasin Dark Knighti parimaks, aga järjest vaadates, tekkisid veidi teised tunded. Iseseisva filmina on Dark Knight kindlasti parem. Lugu on sügavam ja mitmetasandilisem ning Jokkerit lihtsalt nii super vaadata... Samas subjektiivse arvamusega, meelis mulle võibolla Batman Begins isegi rohkem, sest see defineeris peategelase kenasti ära ning mulle isiklikult meeldis vaadata seda kasvamist.
    Dark Knight rises häiris mind paaris väikeses mõttes. Enne peaksin ära mainima, paar kildu on seotud eelnevate osadega, aga töötavad ka iseseisvalt, niiet mõneti soovitan meelde tuletada mis toimus varem. Aga mind häirivad asjad. Esiteks jubedalt klišeeline lõpuvärk. Rohkemat ei tahaks spoilerdada. Ning teiseks vägisi topitud "one-linerid" mida eelnevates filmides tähele ei pannud. See teine punkt võib olla minu viga, aga ma paraku võtan Nolani Batmani triloogiat kui tõsist filmi ning minu jaoks polnud sellised "killud" teemasse.
    Nolani Batmanidega ongi selline huvitav asi, et kuna filmid on kõik suhteliselt pikad (esimene 2:20, teine 2:30, kolmas 2:45) siis paraku toimivad need filmid samadel alustel. Algus on halb, siis läheb heaks, siis jälle pikalt halb ja siis jälle hea) ehk mõni lihtsam lavastaja suudaks neist 3st filmist välja võluda 8 erinevat filmi. Mulle isiklikult meeldib, et filmis on kõvasti stoorit ning pöördeid ja karaktereid keda näidata, aga ma üldse ei imesta kui mõnede jaoks võib film liiga pikk ja lohisev tunduda.
    Ka koomiksiga tuttavatel on Nolani Batmanist palju oodata. Võetakse tuttavad tegelased, villainid ja erinevad koomiksistoorid ning muudetakse need reaalseks ning selliseks, et mitte kunagi ei tea mida neist oodata. Ka vastased on tehtud reaalseteks või vähemalt usutavateks.
    Ühesõnaga, mulle meeldis Mark Kermode review selles kohta, (http://www.youtube.com/watch?v=58FU_yQYqhc) kus ta ütles, et Dark Knight Rises on ilmselt Nolani kõige nõrgem teos, aga see on siiski mitmeid kordi parem, kui ükskõik milline Transformers.

  3. #4383
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust



    Oli hea tõesti aga iial ei usu ma, et sellisel alal elatist teenides rahadega majandamise osas nii rumalad ollakse.
    Ma ei tea mis asja sa mõtled, aga midagi taolist seal küll ei olnud, et siukest lauset üldse öelda.
    2+2 BB threadi jälgid?

  4. #4384

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Samas subjektiivse arvamusega, meelis mulle võibolla Batman Begins isegi rohkem, sest see defineeris peategelase kenasti ära ning mulle isiklikult meeldis vaadata seda kasvamist.
    bbegins on minu arust ka parem. võib-olla isegi parim koomiksifilm üldse mida näinud (sry, scott pilgrim).

  5. #4385
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Filmid ja sarjad

    Soovitan soojalt Opie and anthony (raadio) kuulata.
    Youtubes on olemas 3-4 tunnised full uploadid.
    See Usa-NY hommiku programm mis jookseb 6-10ni.
    Sobib hästi siis kui one tabeldad või surfid foorumites.

    Neil on väga head sõbrad kes aeg ajalt külastavad koomikud nagu Louis CK,Bill burr,Jim jeffreis ,Kevin Hart ,Chris rock, jne.
    Palju staarid k david ducony,christian bale,sasha baron cohen,50 cent, jne.
    Kuna kuttid on pool raadiost XM siis võivad öelda peaaegu 100% mida tahavad.
    Teemasid on seinast seina alustades kooli aja prankides kuni teise maailma sõjani välja.


    Programm koosneb 3st vennast Anthony Cumia,Jim norton(stand up koomik), Gregg hughes aka Opie.
    http://www.youtube.com/watch?v=LaoPyKpemJU Siin väike klip PS nad ple mingi ANTI BRITSH või midagi (Nad on usa ka maha teind .). See bid või tunduda osadele labane aga kuttid ple mingid idioodid ajavad palju tarka juttu k....Endale meeldib see bid mudu :D.

    PS nad on poliitiliselt väga ebakorrektsed.

    Camu ty vastuse eest. vaatasin sama reviewd ükspäev ..ja nõustun sinuga nii palju kui saab ilma ,et olen dark knight rises näind.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 24.07.12 at 21:47

  6. #4386
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Filmid ja sarjad

    sai kah TDKR käidud vaatamas. ootused olid kõrged ja Nolan ei vedanud alt. kindlasti soovitan vaatama minna.


    @ camu (filmispoiler)
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 26.07.12 at 03:56

  7. #4387
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Wow, Clint Eastwood oli Gran Torino tegemise ajal 78a ja peale peaosa oli veel filmi director ja producer. Hetkel mees 82a ja see aasta tuleb tal uus film kus ta peaosas. How the f*ck see voimalik on? :D

  8. #4388
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Wow, Clint Eastwood oli Gran Torino tegemise ajal 78a ja peale peaosa oli veel filmi director ja producer. Hetkel mees 82a ja see aasta tuleb tal uus film kus ta peaosas. How the f*ck see voimalik on? :D
    Loomealadel töötavad inimesed saavad kõrge eani, pmt surmani töötada. Filminduses on see muidugi pigem harv nähe, eriti naiste puhul, kes vaataks 78 aastast Bardot? Eastwood see eest on näeb väga hea välja. Kindlasti on oluline tahe teha midagi.


    Inimesed ise matavad ennast maha kui nad maagilise pensioniea piiri ületavad.

    Picasso näiteks maalis kuni surmani ehk 91. eluaastani. Gunnar Aarmaa viimane raamat ilmus aasta ennem tema surma ehk 84 aastaselt.

  9. #4389

    Re: Filmid ja sarjad

    [QUOTE=Potsataja;444183]Alphas algas ja btw, kas keegi veel eelkõige tiinekatele mõeldud Teen Wolfi vaatab? Teine hooaeg on sellel igatahes kõvasti parem kui esimene.

    Lugesin just selle kohta ,et vaatajaid pidi jube vähe olema sel sarjal,aga mtv veel ei tahtnud canceldada,kuna nad tahavad,et oleks rohkem tava sarju ka,mitte aint päriselu sarjad, ise pole vaadand seda ja ei usu et hakkan ka, kui sa just mind ümber ei suuda veenda,ma arvan et see suht samasugune jama nagu the vampire diaries.Ise vaatan mtv sarjadest aint awkwardi, päris palju nalja saab, muidugi kohati on suht igav ka

  10. #4390
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Wow, Clint Eastwood oli Gran Torino tegemise ajal 78a ja peale peaosa oli veel filmi director ja producer. Hetkel mees 82a ja see aasta tuleb tal uus film kus ta peaosas. How the f*ck see voimalik on? :D
    Müstiline mees tõesti. Just vanemas eas on hakanud ridamisi häid filme vorpima - alates 2003. aasta "Mystic Riverist".

  11. #4391

    Re: Filmid ja sarjad

    kas keegi musateadlane oskaks öelda mis lugu seeon,mis hakkab 2.50 .soundtracki peal sedapolnd,jube nut lugu, tänud ette
    http://www.youtube.com/watch?v=IE9-JL3X1d0

  12. #4392
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin 70s show esimesed 3 episoodi ära, siiani eriti muljet ei avalda - kas sari läheb paremaks?

  13. #4393
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Filmid ja sarjad

    nope

  14. #4394
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    nope
    +1

  15. #4395
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Filmid ja sarjad

    Suitsi kohta:
    ( Click to show/hide )

  16. #4396
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Coraline oli väga hea multika soovitus. Tegemist õudukas-thriller nukufilmiga, mis on kohati väga 3d-lik, sest selle tegemiseks kasutati 3d printereid.

    Meenus üks hea nukufilm - Panique au village - lõpp oli kerge pettumus, aga multikas üldiselt visuaalselt väga nauditav.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 27.07.12 at 17:57

  17. #4397

    Re: Filmid ja sarjad

    Dark Knight - ei olnud päris minu maitse aga võis vaadata. häiris batmani hääl - nagu nina oleks kinni.
    maks vast oli too tight...........

  18. #4398
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Filmid ja sarjad

    müstika, et Chloe (2009) rating 6.4 on, teistkordsel vaatamisel sain veel parema elamuse, imo 7.7 väärt

    http://www.imdb.com/title/tt1352824/

  19. #4399
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    müstika, et Chloe (2009) rating 6.4 on, teistkordsel vaatamisel sain veel parema elamuse, imo 7.7 väärt

    Ma suur Julianne Moore´i fänn, aga hoopis Amanda Seyfried lõi pahviks selles filmis.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 28.07.12 at 11:42

  20. #4400

    Re: Filmid ja sarjad

    batman oli super, ei tundunud kordagi venitatud ning igav ei hakanud .. in b4 robin

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES