Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 222, kokku 294 EsimeneEsimene ... 122172212220221222223224232272 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 421 kuni 4 440, kokku 5869
  1. #4421
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    ärge spoilerdage m*nnid

  2. #4422
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Filmid ja sarjad

    Workaholics kaks esimest hooaega olid keskpärased, nüüd 3s on tõeline kvaliteet, areneb edasi.
    Adam Devine paneb küll hullu.

  3. #4423
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Kas IMDB-s oleks võimalik näha kuidagi rohkem, kui Top 250-t? Nt kõiki 7+ skooriga filme?

  4. #4424
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Filmid ja sarjad

    olen sama asja otsinud ja peale selle pole leidnud
    http://imdbtop250.thydzik.com/

  5. #4425

    Re: Filmid ja sarjad

    http://www.imdb.com/search/title siit saab nii reitingu kui ka paljude teiste kriteeriumite järgi otsida

  6. #4426
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Filmid ja sarjad

    kui ta osavalt jaluses ennast peidab, siis pole ime, et aastaid pole tähele pannud

  7. #4427
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Filmid ja sarjad

    Breaking Bad uus hooaeg on ilgelt hästi alanud peale nende Gus´i konto asjade.
    Aaron Paul teeb nii häid osasid, et oht on mu isiklikus tabelis Edward Nortonist mööda 1. kohale minna, kui edaspidi alla ei käi.

    Ilgelt hea ikka.

    Saranase feeli tõttu teeks meenutades kummarduse Ivo Uukivile ka, sest "Alpimaja" ronis ka all time toppi nähtud sarjade/filmidega, kuigi sample väike.

  8. #4428
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Filmid ja sarjad

    ma polnud varem Breaking Bad-i näinud, täna tõmbasin kõik osad ja hetkel alles esimesest 3 osa vaadatud ning tundub aeglane/veniv, ootan actionit.

    kas esimene hooaeg oligi nõrgem ja siis keerati volüümi või olen ma liiga vähe näinud omamaks sellist arvamust?

  9. #4429
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma polnud varem Breaking Bad-i näinud, täna tõmbasin kõik osad ja hetkel alles esimesest 3 osa vaadatud ning tundub aeglane/veniv, ootan actionit.

    kas esimene hooaeg oligi nõrgem ja siis keerati volüümi või olen ma liiga vähe näinud omamaks sellist arvamust?
    Ma jätsin peale teist või kolmandat mingiks ajaks vaatamise pooleli. Ei mäletagi, miks uuesti vaatama hakkasin, aga pärast seda, kui Jesse Gusiga Mexicos käis oli vaja edasi vaadata. Et vist jah, tahab vaikset ärakannatamist.

    Kui skyleri ka saaks stsenaariumiga ära killida, siis oleks eriti kulnde sari.

  10. #4430
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Parim sari imo mis kunagi olnud.
    Just see on kaiff, et nii palju peidetud asju on selles sarjas lihtsalt. 2+2 BB threadis ikka epic avastusi ja asju kokku viidud jne, sitaks huvitav lihtsalt.
    Skyleri teema on jamh debiilne, Walt võiks maha lasta selle eide.

  11. #4431
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma polnud varem Breaking Bad-i näinud, täna tõmbasin kõik osad ja hetkel alles esimesest 3 osa vaadatud ning tundub aeglane/veniv, ootan actionit.

    kas esimene hooaeg oligi nõrgem ja siis keerati volüümi või olen ma liiga vähe näinud omamaks sellist arvamust?
    Esimene hooaeg oli tõesti nõrk. Iseäranis esimesed seeriad. Aga vaikselt-vaikselt hakkab pinget kerima ja kui jõuad esimese hooaja lõppu, siis tahad juba kiiresti järgmist hooaega näha. Nii, et kannata ära :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 09.08.12 at 22:10

  12. #4432

    Re: Filmid ja sarjad

    Mitmed tuttavad on seda venimist alguses maininud, aga lõpuks ainult kiidusõnu tulnud, seega soovitaks kindlasti edasi vaadata.

  13. #4433

    Re: Filmid ja sarjad

    breaking bad on hea küll,aga parim läbiaegade kindlasti mitte.Parim sari läbiaegade on The Wire, uutest on Homeland parem kui breaking bad imo

  14. #4434
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    breaking bad on hea küll,aga parim läbiaegade kindlasti mitte.Parim sari läbiaegade on The Wire, uutest on Homeland parem kui breaking bad imo
    Word, man :)


  15. #4435
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Tõesti keegi "24" ei fännagi? Iga viimne kui episood 196st on olnud super.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud fyte poolt : 10.08.12 at 01:12

  16. #4436

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma soovitan Black Booksi serjaali. Väga lahe stand up comedy rootsidega vend mängib peaosa ja parim selline dark briti huumor.

  17. #4437

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas IMDB-s oleks võimalik näha kuidagi rohkem, kui Top 250-t? Nt kõiki 7+ skooriga filme?
    IMDB-s on sellest aastast päris lahe asi, et kui leiad mingi huvitava filmi, siis kõrval on mingid topid, kus vennad on reastanud filme erinevate kriteeriumite alusel oma top filme nt. parim doc, parim film jne. üks film võib kuuluda mitme tüübi listi, ja kui leiad sarnase maitsega tüübi, kes on nt. oma top 200 filmi koostanud, siis võib sealt väga häid pärle leida, mis just sinu vbl mitte nii mainstream maitsega sobivad.

  18. #4438

    Re: Filmid ja sarjad

    According to Jim esimesed hooajad ikka ka suht nutsid :P
    Mingeid häid filmisoovitusi pole mis hiljuti dvd ka ilmunud ?

  19. #4439

    Re: Filmid ja sarjad

    sarjasoovitus: Beaver Falls

    kolmest briti kutist, kes usa rikaste ja ilusate laagrisse epic suve ootuses kasvatajaks lähevad. 30 min esimest osa vaadanud, väga solid. väike weed, alko, ilusad naised, solid huumor. kogu komplekt.

  20. #4440
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    sarjasoovitus: Beaver Falls

    kolmest briti kutist, kes usa rikaste ja ilusate laagrisse epic suve ootuses kasvatajaks lähevad. 30 min esimest osa vaadanud, väga solid. väike weed, alko, ilusad naised, solid huumor. kogu komplekt.
    Tänud sisuka soovituse eest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 24 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 24 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES