Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 223, kokku 294 EsimeneEsimene ... 123173213221222223224225233273 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 441 kuni 4 460, kokku 5869
  1. #4441

    Re: Filmid ja sarjad

    aga palun.

    btw friends ja married with children ka suht norm. Seal olen näinud kõiki osasid. Loodan, et antud soovitus sobib härrale paremini.

    fyi tegemist suht uue sarjaga (beaver falls siis) ja ei ole varem kuulnud, et keegi seda maininud oleks. Järgmine kord hoian oma teada

  2. #4442

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    sarjasoovitus: Beaver Falls

    kolmest briti kutist, kes usa rikaste ja ilusate laagrisse epic suve ootuses kasvatajaks lähevad. 30 min esimest osa vaadanud, väga solid. väike weed, alko, ilusad naised, solid huumor. kogu komplekt.
    4 osa vaadatud ja täiesti hea kraam, tänud soovitamast.

  3. #4443
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma polnud varem Breaking Bad-i näinud, täna tõmbasin kõik osad ja hetkel alles esimesest 3 osa vaadatud ning tundub aeglane/veniv, ootan actionit.

    kas esimene hooaeg oligi nõrgem ja siis keerati volüümi või olen ma liiga vähe näinud omamaks sellist arvamust?
    venib jah, ma ütlesin seda sama asja paar aastat tagasi. Mõttetut möla on liiga palju. Aga vaadatav asi sellegipoolest.

    Wire 5 hooaega vaatasin ka ära, mitte ei saanud aru, kuidas saab paljudele "parim asi evar" olla. SoA-ga võrreldes ikka paras crap.

  4. #4444

    Re: Filmid ja sarjad

    maitse asi tõenäoliselt, aga minu jaoks on the wire samuti top3 evar. The Wire headus seisneb selle reaalsuses ja sügavamõttelisuses, pealiskaudseid karaktereid ei ole. SoA rohkem entertainment ja tüüpiliselt üles ehitatud USA seriaal.

  5. #4445
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Diktaator oli küll tõsine pettumus. Peale Boratit ja Brünot olid ootused kõrged, aga tulemus on kohutav.

  6. #4446
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Diktaator oli küll tõsine pettumus. Peale Boratit ja Brünot olid ootused kõrged, aga tulemus on kohutav.
    miks küll ? ma naersin ennast korralikult pooleks. just tõmbasin alla, lennuki peal vaatan veelkorra üle. tõmban kajakat, in your face, alla 6-aastaste tattidega reisijad.

  7. #4447
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Naljad olid seekord politseiakadeemia tasemel ja ei olnud midagi sellist, mida ta varasemalt poleks teinud. Kohati liiga selgelt turvalisem ja odavalt labasem, et paremini müüa ilmselt. Senine teravus, shokeerimine puudus.

  8. #4448

    Re: Filmid ja sarjad

    Diktaator on plaanis üsna pea ära vaadata. Vähemalt juhul, kui see on Brünost ja Boratist labasem, siis on imo tegu kõige labasema Cohen´i filmiga ning ta on iseennast ületanud.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 11.08.12 at 11:33

  9. #4449
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Käisin paar päeva tagasi Tedi vaatamas ja jäin rahule - family guyle iseloomulik huumor kohati ning muidu ka originaalne film. Wahlberg omas mahlas.

  10. #4450

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Käisin paar päeva tagasi Tedi vaatamas ja jäin rahule - family guyle iseloomulik huumor kohati ning muidu ka originaalne film. Wahlberg omas mahlas.
    Vaatasin ka Ted'i, minuarust polnud just kõige naljakam film. Ootasin kõvasti paremat ja segasemat. Tavapärane romantiline komöödia, lihtsalt rääkiva karuga seekord.

  11. #4451

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Vaatasin ka Ted'i, minuarust polnud just kõige naljakam film. Ootasin kõvasti paremat ja segasemat. Tavapärane romantiline komöödia, lihtsalt rääkiva karuga seekord.
    Nimeta mõni Sinujaoks naljakas film.

  12. #4452

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    Nimeta mõni Sinujaoks naljakas film.
    Intouchables, The Big Lebowski, I Love You Philip Morris. Hetkel rohkem pähe ei tule, kuigi kindlasti on neid veel.

  13. #4453
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Mõnda head õudukat? Pole viimasel ajal üldse vaadand, aga mis "1408" oli good stuff.

  14. #4454
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Vaatasin ka Ted'i, minuarust polnud just kõige naljakam film. Ootasin kõvasti paremat ja segasemat. Tavapärane romantiline komöödia, lihtsalt rääkiva karuga seekord.
    +1
    Ma täitsa nõus. Kuigi nalja oli, siis mina isiklikult ootasin paremat ploti.

  15. #4455
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tõusen püsti ja plaksutan...

    ( Click to show/hide )

  16. #4456
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Tänane BB osa oli tõeliselt brutal, kahju et 5. hooaeg viimane on..

  17. #4457
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Filmid ja sarjad

    ma olen 2. hooaja poole peal ja ikka venib ja venib, need peredraamad õgivad kogu aja ära.
    ootan actionit, pole veel lootust kaotanud.

  18. #4458

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma olen 2. hooaja poole peal ja ikka venib ja venib, need peredraamad õgivad kogu aja ära.
    ootan actionit, pole veel lootust kaotanud.
    kui oled juba nii kaugel ning ikka veel ei meeldi, siis võib juba olla asi selles, et Sulle see sari ei istu.

  19. #4459

    Re: Filmid ja sarjad

    Kui vesternid üldiselt meeldivad aga "Deadwood" tundus natuke igavavõitu, siis just algas "Hell on Wheels" teine hooaeg.

  20. #4460

    Re: Filmid ja sarjad

    Breaking badi s05ep05 oli ikka totaalselt sick. Pole ikka ammu niimoodi filmi/sarja sisse elanud ja pinge oli ikka meeldivalt mõnus :D (loe: pinge oli täiega laes)
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 14.08.12 at 01:27

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES