Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 294 EsimeneEsimene ... 1927282930313979129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 5869
  1. #561
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Nõus. Alles hiljuti sattusin peale Fox Crimes ja hakkasin vaatama, jube kõva sari ikka :P

    Tra ükspäev sain 5 mindise krambi kui Paulie ja Christopher metsas mingi venelase kasti pidid panema, vend pani jooksu, lasti kuul pähe ja jooksis ikka edasi, "what the fuck?" koht ja kõvad lõustad olid :D
    ülihea sari ikka
    koduselt tehtud on vist õige kirjeldus, aga lõpeb juralt

  2. #562
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    head uued eesti filmid:

    1) Klass
    2) Mina olin siin
    3) Pangarööv
    4) Magnus

  3. #563
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Nõus. Alles hiljuti sattusin peale Fox Crimes ja hakkasin vaatama, jube kõva sari ikka :P

    Tra ükspäev sain 5 mindise krambi kui Paulie ja Christopher metsas mingi venelase kasti pidid panema, vend pani jooksu, lasti kuul pähe ja jooksis ikka edasi, "what the fuck?" koht ja kõvad lõustad olid :D
    ma tean. olen kõik sopranode osad kaks korda ära vaadanud. plaanin kolmandat juba.

  4. #564
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas bauss
    seda Magnust kuskil netiavarustes ka mingi reaalse ripina on?
    isohuntist kunagi sain kätte

  5. #565
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    ma tean. olen kõik sopranode osad kaks korda ära vaadanud. plaanin kolmandat juba.
    Telekast vaatad? Kui ei, siis eestikeelsed subtiitrid olemas?

  6. #566

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ülihea sari ikka
    koduselt tehtud on vist õige kirjeldus, aga lõpeb juralt
    +1

    viimane osa oli ikka epic fail.

    ( Click to show/hide )

  7. #567
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Telekast vaatad? Kui ei, siis eestikeelsed subtiitrid olemas?
    ei. ei.

  8. #568
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    head uued eesti filmid:

    1) Klass
    2) Mina olin siin
    3) Pangarööv
    4) Magnus
    lisaks "August1991", miski 4 aastat küll juba vana, aga kõlbab ka 5. korda vaadata, nii kõva lihtsalt :)

  9. #569

    Re: Filmid ja sarjad

    käisin reedel vaatamas filmi The Box
    http://www.forumcinemas.ee/movie/5216/

    suht sürr ja haige film. võibolla, kui puhanuna ja mõttega vaadata, siis leiaks miski sügava mõtte.
    paraku ma seda ei suutnud(4h und). jäin mitu korda magama ja ehmatasin end ülesse.
    kergema zanri austajatel ei soovita vaatama minna. vaatamata odavatest piletihindadest hakkaks rahast kahju.

    kino oli samas punnis täis 12-17a noori tüdrukuid(mõned poisid ka sekka).
    esimest päeva jooksis The Twilight Saga: New Moon
    kui naine küsis, et miks nii palju rahvast ja millest see film on, siis enne, kui sain suu lahti teha, tuli vastus mu selja tagant.
    miski 16-18a noormeest, kes oli õhinas, ütles(sõna-sõnalt), et film on vampiiridest, libahuntidest, eneseohverdusest ja lõõmavast armastusest. ja soovitas vaatama minna. tegi head reklaami(emotsioon oli ehe). lähen vaatan ära, kuigi mul pole õrna aimugi, millega tegu. pidi jube popp olema....

  10. #570
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Filmid ja sarjad

    Lähen neljapäeval seda vaatama -
    http://2009.poff.ee/est/filmid/progr...productID=2764

    tundub põnev.

  11. #571
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Filmid ja sarjad

    The Box on samalt autorilt mis Donnie Darko.. sellepärast lähengi seda vaatama vist
    aga Vsiu on aru ka saada et DD-ga kuidagi sarnane?

  12. #572
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    õtt
    on väääga igav. :(

  13. #573
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Filmid ja sarjad

    nõus. family guy sitaks etem ikka

  14. #574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    suht vana ja päris mitu korda vaadatud, väärt kraam. sellel pidi mingi järg ka olema, mis pidi pask olema, dno, pole näinud.
    samasse auku lähevad veel "rise of the footsoldier" ja "the firm" - inglise jalgpallihuligaanidest.
    tõmbasin the firmi aga ei saa aru kyll et see inglise jalgpallihuligaanidest oleks..2kki eksisid filmi nimega vmt ja annad 6ige(A), aga rise of the footsoldiers oli nuts!

  15. #575
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    American Pie Presents: The Book of Love
    ÄRGE JUMALA EEST VAADATKE SEDA! Just vaatasin õigemini kerisin läbi. Ja sellist sitta ei ole ma näinud kes teab kui kaua. Enne vaataks mingit paris hiltoni filmi kui seda. Näitlejad olid kah über crapid. Lisaks oli peategelasel selline lõust et kui teda näidati siis oli ta rõvedat nägu terve ekraan täis, terve film ainult mõtlesin et sellele peksaks lihtsalt nii kaua kannaga näkku kui tal poleks enam pead.
    Jube lihtsalt pean nüüd oma dvd hulgast ruttu miskit eriti hea filmi otsima ja vaatama et see crap oma mälust kustutada.


  16. #576
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    esimest päeva jooksis The Twilight Saga: New Moon
    lähen vaatan ära, kuigi mul pole õrna aimugi, millega tegu. pidi jube popp olema....
    Nii esimene kui ka teine Twilight on sisu poolest imo suhteliselt samad, vahepeal tekib raisatud aja / raha tunne, samas mingil hetkel tekib tunne, et midagi nagu toimuks ka.
    II osa vaatasin esimesed 1h suhteliselt tühja pilguga, 1h30 hakkasin pihta saama filmi mõttele, 2h peal tekkis lihtsalt loll tunne kui mõttes tegelastele juba kaasa elasin.


  17. #577

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    American Pie Presents: The Book of Love
    ÄRGE JUMALA EEST VAADATKE SEDA! Just vaatasin õigemini kerisin läbi. Ja sellist sitta ei ole ma näinud kes teab kui kaua. Enne vaataks mingit paris hiltoni filmi kui seda. Näitlejad olid kah über crapid. Lisaks oli peategelasel selline lõust et kui teda näidati siis oli ta rõvedat nägu terve ekraan täis, terve film ainult mõtlesin et sellele peksaks lihtsalt nii kaua kannaga näkku kui tal poleks enam pead.
    Jube lihtsalt pean nüüd oma dvd hulgast ruttu miskit eriti hea filmi otsima ja vaatama et see crap oma mälust kustutada.
    +1 vaatasin vähe algust

  18. #578

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    kino oli samas punnis täis 12-17a noori tüdrukuid(mõned poisid ka sekka).
    esimest päeva jooksis The Twilight Saga: New Moon
    kui naine küsis, et miks nii palju rahvast ja millest see film on, siis enne, kui sain suu lahti teha, tuli vastus mu selja tagant.
    miski 16-18a noormeest, kes oli õhinas, ütles(sõna-sõnalt), et film on vampiiridest, libahuntidest, eneseohverdusest ja lõõmavast armastusest. ja soovitas vaatama minna. tegi head reklaami(emotsioon oli ehe). lähen vaatan ära, kuigi mul pole õrna aimugi, millega tegu. pidi jube popp olema....
    NOOOOOOO!!! :)


    Säästa aega ja raha, kui sa just MTV generatsiooni inimene ei ole. See on tüüpiline teenage-romance-utopia movie.

    Ma esimest osa naisega koos vaadanud - I was not impressed at all.

  19. #579

    Re: Filmid ja sarjad

    Btw, kui keegi tahab vaadata ühte head dokumentaali, siis sai eile vaadatud "The Cove" ja soovitan.

    Räägib delfiinide ja vaalade küttimisest ja selle tõkestamisest. Palju head undercover filmitud materjali ja fakte, mis esmapilgul võivad nõrganärvilistel südame pahaks ajada.

    Siit saab treilerit näha - http://www.thecovemovie.com/

    PS: Pöffi raames peaks ka see film 5 dets olema CC Plazas.

  20. #580
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Kui esimene Twilight oli tegelt päris vaadatav, kui suudad ennast sellisesse teenage moodi viia ning peategelane omamoodi sexi (Into the wild´is jäi veel rohkem silma) siis teise osa imdb raiting on juba seal sittade komöödiate kandis. Ilmselt vaatan kunagi huvi pärast ära, vb pohmakaga nv kinos näiteks, et kui pask see ikka olla saab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES