Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 294 EsimeneEsimene ... 2331323334354383133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 5869
  1. #641
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    yldiselt ma arvan, et mul on keskmisest koduperenaisest ja tema 12 aastasest
    pojast k6rgemad filmin6uded, et seda heaks nimetada...aga siiski leidsin mina,
    et 2012 oli ypris hea ajaviide ja samamoodi suutis yllatada mind ka "Funny People".

  2. #642
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    funny people oli väga hea film minuarust. Ei olnud selline tüüpiline adam sandleri ajuvaba komöödia

  3. #643

    Re: Filmid ja sarjad

    mulle 2012 meeldis, sain täpselt seda, mida kinno vaatama läksin.

  4. #644

    Re: Filmid ja sarjad

    mulle tundus selleks pask, kuna ootused olid palju suuremad. sisu kehva, näitlejatöö kehva. kinos vaadatuna olid efektid kohati vaadatavad.......
    samasse kategooriasse pandava Armageddoniga ei kannata 2012 ikka mitte mingisugust võrdlust välja.
    aga eks ta maitse asi ole.

  5. #645

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma ei pannud armagedoniga samasse kategooriasse, ma panin selle Emerchi filmiga, No tomorrow või midagi, see, kus hästi külmaks lähem. Sellest oli isegi üle kohati.

  6. #646
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Filmid ja sarjad

    the day after tomorrow vist?

  7. #647

    Re: Filmid ja sarjad

    seesama jah.

  8. #648
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma vaatasin sellist asja ka varem "Gossip Girl" http://www.imdb.com/title/tt0397442/
    jaa ma tean, rohkem naiste seebikas või whatever, vaatasin kuna oli naise lemmiksari, aga enam pole me koos ja enam ei vaata ka, aga polnud paha. Feel free to call me pussy know :P

  9. #649

    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin paar filmi kinos ära.

    Old Dogs - alla keskmise komöödia imo. ei ülltata millegagi, naljad pigem kehvad.

    The Men Who Stare at Goats - järjekordne halb komöödia. nagu ka Boxi ajal, suutsin ka siin 20min magada vahepeal.
    pasa % näib aina kasvavat uute filmide seas.

  10. #650
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    vaatasin paar filmi kinos ära.

    Old Dogs - alla keskmise komöödia imo. ei ülltata millegagi, naljad pigem kehvad.

    The Men Who Stare at Goats - järjekordne halb komöödia. nagu ka Boxi ajal, suutsin ka siin 20min magada vahepeal.
    pasa % näib aina kasvavat uute filmide seas.
    käid valedel eesmärkidel kinos
    Mina suutsin terve twilghti vampiirifilmi saalis pysida oodates kuni läheb actioniks libahuntide ja vampiiride vahel aga sittagi - ainult mingi armu draama pask.
    Aga kokkuvõttes jäin ikkagi täiega rahule tänu heale seltskonnale ja sisse smuugeldatud õllele. Ehk siis kui mõnusa grupiga kinno minna siis ei saa magama jääda.

  11. #651

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas forell
    käid valedel eesmärkidel kinos
    Mina suutsin terve twilghti vampiirifilmi saalis pysida oodates kuni läheb actioniks libahuntide ja vampiiride vahel aga sittagi - ainult mingi armu draama pask.
    Aga kokkuvõttes jäin ikkagi täiega rahule tänu heale seltskonnale ja sisse smuugeldatud õllele. Ehk siis kui mõnusa grupiga kinno minna siis ei saa magama jääda.

    lol samahästi võid minna rahvusooper estoniasse ning sinna õlled sisse smuugeldada . Mis sest et ooper sinu jaoks pask on aga vähemalt oled mõnusa grupiga ja jood õlut . Kinos käiakse ikka filmi nautimise eesmärgil , baaris seltskonna + muude asjade nautimise eesmärgil .Kokkuvõtteks - kellel nüüd need valed eesmärgid on ikka ?

  12. #652

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    The Men Who Stare at Goats - järjekordne halb komöödia.

    rly? treiler oli kyll palju tõotav.

  13. #653

    Re: Filmid ja sarjad

    btw "Moon" on päris nuts film http://www.imdb.com/title/tt1182345/

    hetkel jookseb kinodes ka

  14. #654

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ

    rly? treiler oli kyll palju tõotav.
    treiler oli jah naljakas, aga mulle tundus film väga igav. ei olnud häid nalju. kuidagi lihtsalt tehakse filme, ei panda pingutust sisse. naine ka võitles unega :)
    kui nüüd järele mõelda, siis ongi twilght viimasel ajal nähtud filmidest parim film, lol.
    kinos käin naisega ja filme vaatamas. ses mõttes et tahaks filmielamust saada ja kuna 100%autoga(eriti sellise ilmaga), siis naps on ka välistatud :)

    loodan, et Avataris pettuma ei peaks.....

  15. #655
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k1ly

    lol samahästi võid minna rahvusooper estoniasse ning sinna õlled sisse smuugeldada . Mis sest et ooper sinu jaoks pask on aga vähemalt oled mõnusa grupiga ja jood õlut . Kinos käiakse ikka filmi nautimise eesmärgil , baaris seltskonna + muude asjade nautimise eesmärgil .Kokkuvõtteks - kellel nüüd need valed eesmärgid on ikka ?
    lihtsalt räägin, et kui tõesti on oht kinos magama jääda siis tuleb ettenägelikult selleks valmis olla ja pead kellegi kaasa võtma kellega igav ei hakka.

    Btw. sellised filmid nagu the man who stare at goats etc. ongi enamasti sellised kus kõik parimad/naljakamad kohad on treileris olemas niiet selle vaatamisest täiesti piisab. (ma ei ole näinud seda filmi veel, lihtsalt võtan sõna)

  16. #656
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas forell
    käid valedel eesmärkidel kinos
    Mina suutsin terve twilghti vampiirifilmi saalis pysida oodates kuni läheb actioniks libahuntide ja vampiiride vahel aga sittagi - ainult mingi armu draama pask.
    Aga kokkuvõttes jäin ikkagi täiega rahule tänu heale seltskonnale ja sisse smuugeldatud õllele. Ehk siis kui mõnusa grupiga kinno minna siis ei saa magama jääda.
    sa oledgi see tont kes tuleb kinno lakub seltskonnaga ja siis möliseb terve filmi ja rikub teiste filmi elamust?

  17. #657
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    sa oledgi see tont kes tuleb kinno lakub seltskonnaga ja siis möliseb terve filmi ja rikub teiste filmi elamust?
    mkmm :D
    see kukkus veits valesti välja. Mitte et tuled kinno kõva häälega mölisema ja popkorne loopima vaid et isegi igava filmi saab niimodi lõpuni vaadata et silm kinni ei vaju kui on hea seltskond.

  18. #658
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k1ly
    btw "Moon" on päris nuts film http://www.imdb.com/title/tt1182345/

    hetkel jookseb kinodes ka
    NOT!

    mingi kuu tagasi vaatasin seda, ja lõpuni ei suutnudki vaadata, kuna asi lihtsalt liiga igav imo.

  19. #659

    Re: Filmid ja sarjad

    NOT!

    mingi kuu tagasi vaatasin seda, ja lõpuni ei suutnudki vaadata, kuna asi lihtsalt liiga igav imo.
    asi ilmselt selles ongi, et sa lõpuni ei vaadanud... Minule ka film väga meeldis

  20. #660
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas savioja
    asi ilmselt selles ongi, et sa lõpuni ei vaadanud... Minule ka film väga meeldis
    +1

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES