Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 294 EsimeneEsimene ... 40484950515260100150 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 5869
  1. #981

    Re: Filmid ja sarjad

    Eile sai lõpuks The Hurt Locker vaadatud. Meeldis.

  2. #982
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas bob Vaata postitust
    Vaatasin Its Always Sunny in Philly 1. seasoni ära ja ootasin rohkemat ning asusin JÄLLE uut sarja otsima. How I Met Your Mom ei jaksa ju oodata kogu aeg. Või läheb season 2 paremaks Danny sissetulekuga Phillysse?

    Shutter Island polnud midagi nuts, aga samas tänu heale näitlejatööle ikka mõnus film. Seni 2010 parim.
    imo võiksid küll lõpuni vaadata.

  3. #983

    Re: Filmid ja sarjad

    Viimasest 10 vaadatud filmist meeldis kõige rohkem "Law abiding citizen". Soovitan julgelt.

  4. #984
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Viimasest 10 vaadatud filmist meeldis kõige rohkem "Law abiding citizen". Soovitan julgelt.
    Film oli vaadatav, kui täielikult ajuvaba twist ja lõpp välja arvata.
    See rikkus aga filmi nii täielikult ära, et minu jaoks on tegemist halenaljaka läbikukkumisega.

  5. #985

    Re: Filmid ja sarjad

    Keegi otsib huumoriga sarja siis julgen soovitada The Big Bang Theory, esimene season vajab harjumist aga 2,3 juba nuts. Jim Parsons (Sheldon Cooper sarjas ) on väga hea näitleja ja minu teada kandideeris ka Emmyle.

  6. #986

    Re: Filmid ja sarjad

    soovitage sarja.. dexter tuleb alles sygisel, house k2ib .. the unit yldse otsas vist
    mitte emmigi vaadata pole, mingi sisuga v2rk võiks olla .. pigem action .. ala 24 oli 2ge aga see nii pikaks kiskus ja vahepealt vaatamta .. põnevus moment on märksõnaks

  7. #987

    Re: Filmid ja sarjad

    ma hakkasin the jeffersonsi vaatama

  8. #988
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Kõigile komöödiasõpradele soovitan soojalt sellist seriaali, nagu "Chuck".
    Sari räägib arvutinohikust, kelle kolledžiaegne sõber saadab enne oma surma talle e-mailiga USA luureagentuuride andmebaasi. Sellele saadakse jälile ja luureagentuurid saadavad Chucki jälgima NSA agendi John Casey ja CIA agendi Sarah Walkeri. Enne kui Chuck ise arugi saab on ta juba kistud põnevasse spioonimaailma.

    Üks parima stooriga komöödiasarju, mida ma näinud olen :).

    Rohkem infot (inglise keeles):
    http://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_(TV_series)
    http://www.imdb.com/title/tt0934814/

    IMDb hinne: 8.3/10
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 22.03.10 at 17:46

  9. #989

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    soovitage sarja.. dexter tuleb alles sygisel, house k2ib .. the unit yldse otsas vist
    mitte emmigi vaadata pole, mingi sisuga v2rk võiks olla .. pigem action .. ala 24 oli 2ge aga see nii pikaks kiskus ja vahepealt vaatamta .. põnevus moment on märksõnaks
    Pole küll action, aga nuts seriaal

    Rescue Me
    9.2/10
    http://www.imdb.com/title/tt0381798/

  10. #990

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas bob Vaata postitust
    Vaatasin Its Always Sunny in Philly 1. seasoni ära ja ootasin rohkemat ning asusin JÄLLE uut sarja otsima. How I Met Your Mom ei jaksa ju oodata kogu aeg. Või läheb season 2 paremaks Danny sissetulekuga Phillysse?
    Soovitan kindlalt edasi vaadata. Endale ka season1 väga ei istunud, aga edasi oli küll ülikõva, "100 dollar baby" oli nuts osa. Tõstaks HIMYM´ga ühele pulgale

  11. #991
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Pole küll action, aga nuts seriaal

    Rescue Me
    9.2/10
    http://www.imdb.com/title/tt0381798/
    +1 see on ÜLI nuts asi.

    Ainuke asi millest aru ei saa miks kõik seda The Big Bang Theory nii väga kiidavad endale see ei meeldinud

  12. #992

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    soovitage sarja.. dexter tuleb alles sygisel, house k2ib .. the unit yldse otsas vist
    mitte emmigi vaadata pole, mingi sisuga v2rk võiks olla .. pigem action .. ala 24 oli 2ge aga see nii pikaks kiskus ja vahepealt vaatamta .. põnevus moment on märksõnaks
    Breaking Bad

    Täna tuli siis kolmanda hooaja esimene osa ka

  13. #993

    Re: Filmid ja sarjad

    Tänud siit saadud vihjete eest. Philly 2. season tirimas ja Breaking Bad 1. osa oli küll vägagi paljulubav.

    Jagan oma filmilisti ka, osad hinded peaks vb muutma, kuna ammu vaadatud, ja võib vaielda, kas jagan 10 liiga kergelt, aga need, mis 10 hinnatud on mul absoluutsed lemmikud. Eesti filme pole sinna hinnanud ja ilmselt paljud vanemad puudu sealt, aga top on väga paigas. Kui kellelgi jääb silma midagi, mis ma pole vaadanud, aga sobiks mu maitsega, võite tulistada.
    http://www.imdb.com/mymovies/list?l=33852103

  14. #994

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas bob Vaata postitust
    Jagan oma filmilisti ka
    Võrdlemisi soliidne, kuid kahjuks ei saa tõsiselt võtta nimekirju, mis väidavad, et "Lucky number Slevin" on parem ja "RocknRolla" võrdne "Pulp Fictioni", "The Shawshank Redemptioni" jms filmidega.

    Kuid seriaalidest.

    Taaskord soovitaks sarja "The Wire", millel on viis hooaega ja probleemiks, et seda ei saa muuda tegemiste kõrvale väga hästi vaadata ehk nõuab natuke keskendumist. Võrdlemisi üllatav, et ETV ega teised kanalid pole seda endale sisse ostnud.

    Uutest sarjadest jättis "Justified" külmaks, liiga palju tapmist ühe mehe kohta. "How To Make It In America" omab potentsiaali, kuid see on seni ka suht kõik. "Trauma" on samas võrdlemisi vaadatav, kuigi ei midagi uskumatult head.

  15. #995

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    Kõik Band of Brothers fännid - kohe tulemas samadelt tegijatelt uus mini-series The Pacific. 14 märts esimene osa eetrisse

    ise ei jõua ära oodata
    Ma tõesti ei tea, kas oodata kui kõik osad netti tulevad, või hakata ükshaaval vaatama. Järjest oleks vast parem.

  16. #996
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: Filmid ja sarjad

    Shutter islandi ajal jäin magama.

  17. #997

    Re: Filmid ja sarjad

    Alles oli TV3? päris hea film, "kriminaalne minevik" tõlgituna või midagi sellist, Viggo Mortenseniga, mulle väga meeldis.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud lenC poolt : 25.03.10 at 13:31 Põhjus: siit edasi "Shutter Island-i" spoilerid

  18. #998

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )

  19. #999

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Kas sul mõistus on peas?

  20. #1000

    Re: Filmid ja sarjad

    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES