Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 294 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 5869
  1. #81
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas

    eks sa siis vaata oma 50ndate filme:)

    jummala mööda list on see:)
    Jumala mööda list kindlasti mitte, kui sa just 14 pole ja American Pie ning Kiirete ja Vihaste uusi osi pikisilmi ei oota. See list tekib ju nii, et inimesed ise hääletavad ja enamus hääletajad seal tõsised filmifanatid. Tõsi, kohati küll liiga fanatid (50-ndate filmid), aga kui tõmmata 1980+ filme, siis üldiselt pettuma ei pea, v.a. juhul kui filmi teema sulle ei istu (minu puhul nt. Lord of The Ringsid ja Matrixid), aga selles žanris (gei sõna) on need siiski tegijad filmid :P

  2. #82

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Jumala mööda list kindlasti mitte, kui sa just 14 pole ja American Pie ning Kiirete ja Vihaste uusi osi pikisilmi ei oota. See list tekib ju nii, et inimesed ise hääletavad ja enamus hääletajad seal tõsised filmifanatid. Tõsi, kohati küll liiga fanatid (50-ndate filmid), aga kui tõmmata 1980+ filme, siis üldiselt pettuma ei pea, v.a. juhul kui filmi teema sulle ei istu (minu puhul nt. Lord of The Ringsid ja Matrixid), aga selles žanris (gei sõna) on need siiski tegijad filmid :P
    jah olen mina olengi "14" aga suht naq endast vanemaid filme küll ei meeldi vaadata jah..pole mingi ajaloohuviline ja sealt listist ala 150 filmi on ...-1987a tehtud...ja vaevalt, et sealt mulle 1ki sealt meeldiks:)

  3. #83

    Re: Filmid ja sarjad

    Heh, mul on arvutis hetkel vanim film Ivanhoe (1952 a.) ja see on tõesti hea, kui viitsiks mõelda, siis võiks nii mõnegi veel nimetada. Samas ootan ma alati pikisilmi ka Fast and Furios uusi filme


    PS. Kellelgi venelaste ''Kolme musketäri'' torrenti linki on pakkuda ?

  4. #84

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma ka kaitseks seda imdb listi. või noh, mitte seda listi, vaid pigem vanemaid filme. Häid filme on tehtud kogu aeg, ainus asi mis filmide puhul arenenud on on trikkide kvaliteet, üldised võimalused filme teha. Kõiges muus on tase täpselt sama, häid filme tehakse jätkuvalt harva. Kui otsida häid filme kaameratöö, "jutuvestmisoskuse," ajaloolise tõepärasuse, sisu sügavuse jne kriteeriumide alusel siis ei saa üle ega ümber vanematest filmidest.

    Seriaalidest lisaksin omalt poolt Garth Marenghi's Darkplace, Youtubes on kõik selle osad olemas. Mõnede jaoks on see täielik kultusseriaal. Väike stiilinäide ka: http://www.youtube.com/watch?v=BH4_mZh-bj8

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    kui täispikkadest filmidest rääkida, siis Tarantino (Pulp Fiction!!, Marukoerad ?(Reservoir Dogs), Deathproof, Four Rooms) ja Ritchie (Snatch; Lock stock and two smoking barrels, RocknRolla) filmide vastu ei saa ikka mitte miski.. kui siis ehk Die Hardi neli osa, mis on second nuts :D

    EDIT : Inglise huumor on ka ikka vinge.. Run fatboy run, Hot Fuzz. Aga see on juba kõrgem pilotaaž

  6. #86
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    jah olen mina olengi "14" aga suht naq endast vanemaid filme küll ei meeldi vaadata jah..pole mingi ajaloohuviline ja sealt listist ala 150 filmi on ...-1987a tehtud...ja vaevalt, et sealt mulle 1ki sealt meeldiks:)
    The Godfather (1972)
    The Godfather: Part II (1974)
    Psycho (1960)
    Taxi Driver (1976)
    Alien (1979)
    Back to the Future (1985)
    Scarface (1983)
    The Terminator (1984)
    Rocky (1976)

    Neid filme olen näinud sealt listist mis on valminud enne aastat 1987... Ei ole ühtegi halba sõna ühegi filmi kohta öelda.
    Tahad öelda, et sulle ei meeldi nt Rocky või Scarface? :o

  7. #87

    Re: Filmid ja sarjad

    soovitage mingit swati üksuse moodi sarja vms

  8. #88
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits
    soovitage mingit swati üksuse moodi sarja vms
    The Shield

    Nad pole swati kostyymis ja neid kutsutakse Strike Teamiks, aga nad on need
    poisid, kes uksi sisse murravad.

  9. #89

    Re: Filmid ja sarjad

    Komöödia:
    "How I met your mother" väga imba sari, meeldib nendele kellele meeldisid sõbrad (vist üks parimaid komöödia sarju, mis ma näinud olen, vaatasin paari nädalaga seni ilmunud 4 hooaega ära)
    "Friends" ajatu klassika
    "Simpsons" kui oled kõik 20+ seasonit ära vaadanud, siis armastad seda
    "Family Guy" mõnusad inside joked jne
    "South Park" reibib kõike mida reipida saab
    "Black Adder" väga hea, eriti viimased seasonid
    "Office" briti versioon, USA oma pole näinud
    "That 70s show" kuld jällegi

    Tõsisemad:
    "Lost" üks parimaid
    "House" Gregory House in da house
    "Prison Break" päris hea

    Varia:
    "Top Gear" kindlasti parim
    "High Stakes Poker"
    "Mythbusters" purustasid viimati sõiduauto 900 miili tunnis lendava raud plaadiga

  10. #90

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Need lokilambad (s.h. ka mäkaiver) ajavad mind nii fking tilti. Alati need head võitsid, ükskõik kuidag aga nad võitsid. Miski aeg viskas see headuse võit nii siibrisse ja hakkasid pahade poolele ning sisimas lootsin, et see Mitch (või mis iganes Davidi nimi knight rideirs oli) kokstakse ühe korragi maha. Aga seda ei juhtunud, mitte kunagi...
    Knight Rideris oli ta Michael Knight (obv) ja Mitch oli ta oma järgmises geniaalses sarjas "baywatch", mis oli täitsa vaadatav, kui hääl maha keerata.

  11. #91

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Knight Rideris oli ta Michael Knight (obv) ja Mitch oli ta oma järgmises geniaalses sarjas "baywatch", mis oli täitsa vaadatav, kui hääl maha keerata.
    Taanis jooxeb see Baywatch mõnelt kanalilt hetkel ka, ei mõista, kuda keegi nii Geniaalset asja pole taas elustanud. Terve sari poolpaljaid ilusaid inimesi täis, mida veel tahta :D

  12. #92

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    The Godfather (1972)
    The Godfather: Part II (1974)
    Psycho (1960)
    Taxi Driver (1976)
    Alien (1979)
    Back to the Future (1985)
    Scarface (1983)
    The Terminator (1984)
    Rocky (1976)

    Neid filme olen näinud sealt listist mis on valminud enne aastat 1987... Ei ole ühtegi halba sõna ühegi filmi kohta öelda.
    Tahad öelda, et sulle ei meeldi nt Rocky või Scarface? :o
    vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
    on palju uusi ja paremaid filme:)

  13. #93

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
    on palju uusi ja paremaid filme:)
    Suu lahti loen ja imestan ???

  14. #94
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
    on palju uusi ja paremaid filme:)
    Vaata näiteks sellist filmi nagu "Das boot".

  15. #95
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
    on palju uusi ja paremaid filme:)
    Uuematest filmidest Tarantino omad on jube head ja mõned üksikud veel, nt. Hotel Rwanda ja No Country For Old Men, muidu viimase aja filmidest küll midagi väga head ei meenu... Soovitad ehk midagi? :P

  16. #96

    Re: Filmid ja sarjad

    fast and furious uus oli päris koom ... siis patriku lemmik film tra see brad pitt vms tohman mängis ... syndis vanana ja suri noorena ei mäleta nime. Crank 2 oli omamoodi koom, kui huumorile pihta saad :D

  17. #97

    Re: Filmid ja sarjad

    väga mõnus sari on weeds :D

  18. #98

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Uuematest filmidest Tarantino omad on jube head ja mõned üksikud veel, nt. Hotel Rwanda ja No Country For Old Men, muidu viimase aja filmidest küll midagi väga head ei meenu... Soovitad ehk midagi? :P
    hetkel grind, aga kui grind l2bi saab siis panen sulle midagi siia

    aga anna zanri vihje kh v6i k6ik sobib?

  19. #99

    Re: Filmid ja sarjad

    "My Name Is Earl"

    tundub, et ka see sari on liiga pikalt jäänud ekraanile nagu Prison Break. aga muidu on ta hea.

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Filmid ja sarjad

    Offis. Muidu pole üldse sarja fänn. Simpsonid obv ja Earl. Kunagi fännasi salatoimikuid :D

    Ei saa aru inimestest kes vaatavad losti jne jne - eks igalühel oma asi aga minuarust on need sarjad tühjad.

    Lemmikfilm

    Surplus - Terrorized into being consumers
    http://www.youtube.com/watch?v=5AEiwOM4fAY
    Vaadake seda supper!

    Aa ja zeitgeist ka obv

Lehekülg 5, kokku 294 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES