Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 294 EsimeneEsimene ... 2666747576777886126176 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 5869
  1. #1501
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Kõikidest filmidest ei peagi kõik inimesed aru saama. Sõber teatas täna rõduuksel suitsu tehes "have you seen Fountain btw? watched it 15 minutes, god how awful" Samas ta plaadihunnikust leiab ka pärle nagu Hellboy 2, nii et go figure.

    Sattusin vahetult peale teema lugemist Law Abiding Citizeni peale. Kohati päris asjalik, vahepeal veits lampi ja lõpp oli kohutav. 6/10
    Edit: olen nüüd paar päeva taastunud ja mõtlesin järgi, 7 on selgelt ülehinnatud toonase seisundi põhjal.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 01.08.10 at 10:07

  2. #1502

    Re: Filmid ja sarjad

    viimasel ajal nähtutest filmidest parim on 3:10 to yuma. on küll 2007 aasta film aga oli kuidagi kahe silma vahele jäänud. kuigi ei ole eriti sellise teema austaja (vestern pmst), siis see film meeldis väga.

  3. #1503
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma olen siin teemas korduvalt juba öelnud et Law lõpp oli täiesti ajuvaba. Pole nii paska ja totaalselt ajuvaba lõppu näinud. (ala laseme vangla õhku, et pahale poisile ikka püant visata) Mida veel?

  4. #1504
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin ka Law Abiding Citizeni ära... Paar ägedat asja oli, aga ei midagi erilist. Kui ta vanglafilmina kvalifitseerub, siis see ja Big Stan on 2 kõige halvemat vanglafilmi mida ma tean.

  5. #1505

    Re: Filmid ja sarjad

    Sain Dexteriga ühele poole siis, niikauaks kui uued osad ilmuma hakkavad. Ülinuts sari ikka, uue hooaja spoiler on ka sick.

  6. #1506

    Re: Filmid ja sarjad

    Weeds S6 Ep 1 Preair reliis väljas. Kes seda sarja vaatab siis otsige.

  7. #1507
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Viimane Entourage oli päris hea minu arust!

  8. #1508
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Filmid ja sarjad

    Hakkasin lõpuks How not to live your life vaatama, haige kino ikka:d

  9. #1509

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Weeds S6 Ep 1 Preair reliis väljas. Kes seda sarja vaatab siis otsige.
    Oh! Kunagi oli üks lemmikutest, 5nda lõpp kiskus ära juba. Huvi pärast streamin selle 6nda seasoni piloodi ka ära.

  10. #1510

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Viimane Entourage oli päris hea minu arust!
    Indeed. Tahtsin küsida, ega keegi selle loo nime ei tea, mis So7e2 lõpus käima hakkas kui lennukist hüpati?

  11. #1511
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Filmid ja sarjad

    Mis lood selle IMDb reitinguga on?
    Näiteks Inception on saanud hindeks 9.2 (112k votes), peaosas Lonardo DiCaprio
    http://www.imdb.com/title/tt1375666/
    Samas näiteks Avataril on 8.3

    Vaatasin Inceptioni ära, ma küll ei saa aru, et mille poolest see film super on?
    Vaadatav, aga suht mõttetu tundus.

  12. #1512
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Äkki sellepärast, et Avataril oli kõik peale visuaalse külje kohutav. Hiljemalt 5a pärast seda filmi uuesti vaadates on selle filmi aus rating 4/10(siis on juba rohkem filme, mille visuaalne pool on sama hea ja see ei ole kohustuslikult eriline). Plot oli labane ja üpris ebaoriginaalne, näitlejatöö oli kohutav. Kogu filmi saab kokku võtta paari-kolme lausega nagu ühe juustuse romantilise komöödia(vale žanr, aga sama tase) ja lisada sinna, et visuaalne pool oli amazing.

    Inceptioni kohta ideaalne kirjeldus, mida eile lugesin: "Inception is just such a big movie that I don’t seem to be able to hold in my brain every bit of it, even after spending ten hours of my life watching it."
    Lähen lähipäevil uuesti vaatama, sest mind häirib kui hea Nolan on ja tahaks lihtsalt natukenegi vigu leida sellest filmist.

  13. #1513

    Re: Filmid ja sarjad

    Lühike hinnang uutele seriaalidele, ei ole jaksu pikemalt kirjutada:
    Head
    Louie
    Memphis Beat
    Rookie Blue
    The Good Guys

    Vaadatav
    Rizzoli and Isles
    Covert Affairs

    (Tõenäoliselt) pask
    Haven
    Huge
    Identity
    Scoundrels
    The Glades
    Unnatural History
    Pretty Little Liars
    Persons Unknown
    The Gates

  14. #1514
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Äkki sellepärast, et Avataril oli kõik peale visuaalse külje kohutav. Hiljemalt 5a pärast seda filmi uuesti vaadates on selle filmi aus rating 4/10(siis on juba rohkem filme, mille visuaalne pool on sama hea ja see ei ole kohustuslikult eriline). Plot oli labane ja üpris ebaoriginaalne, näitlejatöö oli kohutav. Kogu filmi saab kokku võtta paari-kolme lausega nagu ühe juustuse romantilise komöödia(vale žanr, aga sama tase) ja lisada sinna, et visuaalne pool oli amazing.

    Inceptioni kohta ideaalne kirjeldus, mida eile lugesin: "Inception is just such a big movie that I don’t seem to be able to hold in my brain every bit of it, even after spending ten hours of my life watching it."
    Lähen lähipäevil uuesti vaatama, sest mind häirib kui hea Nolan on ja tahaks lihtsalt natukenegi vigu leida sellest filmist.
    Mulle jubedalt meeldib su argumenteerimisoskus. Avatari koha pealt nõus, aga maha ma seda ei teeks, sest minu arvates oli tegemist siiski kõvasti üle keskmise asjaga ja vähemasti ajahetkel võrratu visuaalse pildiiluga.

    Ma tahan ka inceptioni uuesti ära vaadata. Minu jaoks jäi Dark Knight siiski hetkel inceptionist ette, kuigi filmide stiilid vägagi sarnased (actionile/põnevusele taustaks käiv kaasahaarav muusika jne)
    Nolan pole hetkel küll ühegi sita filmiga maha saanud, mis on juba iseenesest klass omaette.

  15. #1515
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma tahaksin eelkõige sellest filmist võimalikult palju pisivigu leida. Hetkel tundub kogu kompott nii perfektsena kui ühe filmi puhul võimalik ja see on lihtsalt häiriv. Võib-olla korduval vaatamisel suudan ka mingeid kommentaare juba genereerida. Praegu tundub see piisavalt võimatu ja oskan ainult öelda, et Inception on shokeerivalt hea. Seda ei ole varem kunagi ette tulnud, et ma millegi kommenteerimisel sõnatu oleks.

  16. #1516
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    imo Inceptionis oli väga palju plot hole.

    hea film tho

  17. #1517
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Spewmonkey, loe 2+2 's HSNL-i kui Inceptioni vead huvitavad :D

  18. #1518
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma leidsin juba vigu esimesel katsel, aga kui ma ülejäänud ette ära loen, siis ma hakkan ainult nendele mõtlema kogu uue vaatamise aja. Eks ma siis võtan ette kui mul endal üle korratud on.

  19. #1519
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Filmid ja sarjad

    inceptionis jäid karakterid minu jaoks kaugeks, ei tekkinud tahtmist mõlele tegelasele kaasa elada.

  20. #1520
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Filmid ja sarjad

    Olen Inceptionit kõigest ühe korra näinud, kuid mulle tundub, et sealt vigade otsimine on lihtsalt oma vaimu närimine. Nolan on olnud piisavalt kaval, et on jätnud vaatajale piisavalt tõlgendamisruumi - on suuresti üle libisenud tehnilisest poolest ja rohkem lahti seletanud psühholoogilisi ja filosoofilisi aspekte. Viimased ei ole teadupärast erilised täppisteadused.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES