Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 294 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 5869
  1. #141

    Re: Filmid ja sarjad

    Actionit saab seal ning hoiab mingil määral pinget üleval, aga selline sügavam sisu, mida filmilt otsida, puudub. Soovitan selle ära vaadata küll, aga ise samuti kinno vaatama ei läheks.

  2. #142

    Re: Filmid ja sarjad

    Mis Eesti sarjadest arvate?
    Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)

  3. #143
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Mis Eesti sarjadest arvate?
    Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)
    "Saladused" vist ei kvalifitseeru sarjana, aga lemmiksaade on

  4. #144

    Re: Filmid ja sarjad

    DONNIE DARKOOOO FOR THE WINNNNNN

  5. #145
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Filmid ja sarjad

    Mr Bean sarjana

    ja

    Monty Python



  6. #146

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    "Saladused" vist ei kvalifitseeru sarjana, aga lemmiksaade on
    LÖL

    aga kinos filmide vaatamise kohta.....krt, hinnad on ajuvabad. 2kesi kinno:
    2x120.- pilet
    ca 100-150.- jook ja nänn
    60-100.- parkimine
    ootan juba Solarise valmimist sügisel, vast paneb konkurents asjad liikuma.

  7. #147
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
    olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
    koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
    oma postitus ära.

    Nii, toome näited, kuidas vaatad filmi kodus ja kuidas asi kinos käib:

    1. Kodu. Oled kutsunud sõbrad enda poole, ostnud nänni, mida kinos
    ei müüda, limpsate õlli. Igaüks on sellises asendis nagu ta tahab, kellele meeldib
    rohkem horisontaalses asendis vaadata, kes vaatab silge serjaga toolil istudes.
    Naerate, kommenteerite, peeretate, no teete mida iganes tahate.
    Vahepeal panete filmi pausile, kui kellelgi mingi suurem häda tekib, teised vennad
    saavad samal ajal suitsul ära käia. Avada uusi õllesid. Jälle see Eastwood uriseb kuidagi
    imelikult, seda peab kommenteerima, sa pole sunnitud vait olema, sa oled oma sõprade
    keskel.

    2. Kino. . Lähete sõpradega kinno, sest seal on suur ekraan ja hea helisüsteem
    (ainukesed plussid, mis kino juures leian, kuigi hea tehnikaga kodus on ka võimalik väga
    häid kogemusi saada). Alguses bronnite netis mingeid pileteid, tuleb välja, et seal on head
    kohad juba ära võetud, no miks kurat me varem ära ei bronninud.
    Jõuate kinno viiekesi, ukse peal sisse astudes ütlete põhimõtteliselt head aega üksteisele,
    sest kinos pole ju viisakas rääkida. Istute maha. Haha, päris naljakas, kuidas just sinu
    lühikest kasvu sõbra ette sattus Müürsepp istuma, ebareaalne. Ja oot, mis siin haiseb...
    sulle tuleb meelde, et sa pole kunagi sallinud popcorni haisu, nahui nad krõbistavad
    neid, so sick. Persse, ma pidin ju siin maksimaalset filmielamust saama, mida ma kodus ei saa.
    Kaks rida eespool mingid 9 aastased plikad kihistavad naerda, tule taevas appi, jääge vait. Täpselt
    sinu selja taga istub 8 aastane poiss oma isaga, poiss on viimased 45 minutit toginud jalaga vastu
    su tooli, huvitav, miks tal isa midagi ette ei võta? Sõbral tuleb kuse häda...no kas sa tõesti varem
    ei saanud ära käia? Ei ma ei tea, kus WC on, eks ta seal sissekäigu juures äkki,mine otsi. Nüüd ta kõnnib sinu eest mööda, siis häirib ta teiste inimeste vaadet ka, uhh ohh. See ongi maksimaalne filmielamus, mida
    ma kodus ei saa? Selle pärast me pidimegi siia viiekesi tulema, et siis viiekesi kõrvuti vaikselt istuda
    nagu tuped??
    See on lollus. Kinod on O-V-E-R-R-A-T-E-D. Ja mis kõige naljakam, selle "elamuse" jaoks
    pidid sa veel oma rahakotti kergendama. Täiesti ebaloogiline.

  8. #148

    Re: Filmid ja sarjad

    Kodus ja sõpradega vaatamise puhul on jälle see puudus, et kui sulle endale läheb film väga peale ja tahad süveneda, siis kindlasti on keegi, kes pole filmist nii väga huvitatud ja tahab teistega juttu ajada vms teha. Võib-olla seepärast kõlbavadki suurema hulga sõpradega koos vaatamiseks vaid noortekomöödiad, sest seal pole suurt vahet kui osa stseenist maha magad, sest filmi edasine kulg on nii kui nii obvious.
    Kinos see-eest reeglina inimesed on vait ja saad oma filmi nautida. Seega võib-olla olekski kõige targem neid filme, mida sa tõesti tahad sisu pärast näha, käia kinos vaatamas ja ülejäänud jätta sõpradega koos kodustes tingimustes uurimiseks.

  9. #149
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    Kui kellelgi on mingi pikem iva, millest ta tahab kindlasti kohe r22kida, siis ongi see eelis, et saab
    filmi pausile panna.

    Viimase filmi vaatasime seltskonnaga ära ja see oli "Gran Torino" väga hästi saime hakkama ja hea film
    oli.

    Ning kui täissyvenemist tahad, siis yksi-kaksi saab väga hästi filmi ära vaadatud, ilma kino saja miinuseta.

  10. #150

    Re: Filmid ja sarjad

    Lebovenna kinokülastuse näitega täitsa päri. Endal kodus korralik 5.1 süsteem olemas, millega saab vajadusel naabritel krohvi seina pealt maha kukutada. Filmi vaatamise ajal ei näri mingid tatid kõrval popkorni, ei kuule mingit rõvedat hobusenaeru aso... Puhas chill :)

    Pealegi pole kinos midagi vaatamiskõlbulikku. Enamik kraami jõuab ka Eestisse jõhkra hilinemisega ja siis ka ei suudeta kinolinale väärtfilme tuua. Seesama Neesoni film oli juba pool aastat varem saadaval.

  11. #151
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Filmid ja sarjad

    mulle ka ei meeldi kino, mõni **** naerab väga vale koha peal ja rikub mu filmi vaatamist

  12. #152
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
    olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
    koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
    oma postitus ära.
    vaatasid 8 mile eile ja üritad Eminemi taktikat kasutada, et ravi ei saaks?

  13. #153
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    rohvel? misasi? EMINEMI TAKTIKA? :D SEENI SÕID?

  14. #154

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Mis Eesti sarjadest arvate?
    Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)
    "Ohtlik lend" ETV pealt oli parim.

  15. #155
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    LÖL

    aga kinos filmide vaatamise kohta.....krt, hinnad on ajuvabad. 2kesi kinno:
    2x120.- pilet
    ca 100-150.- jook ja nänn
    60-100.- parkimine
    ootan juba Solarise valmimist sügisel, vast paneb konkurents asjad liikuma.
    tartus sitaks odav. tipptunnil vist 80 pilet, kuna sooduskaardid ja asjad olemas siis üldjuhul miski 55 õhtul näkku tuleb maksta. nänn sitaks odav. 30 õlu ja popkorn mõlemad vist, parkimine 1h tasuta, edasi 10 eeki vist.

    kokku : Vähe

  16. #156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
    olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
    koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
    oma postitus ära.

    Nii, toome näited, kuidas vaatad filmi kodus ja kuidas asi kinos käib:

    1. Kodu. Oled kutsunud sõbrad enda poole, ostnud nänni, mida kinos
    ei müüda, limpsate õlli. Igaüks on sellises asendis nagu ta tahab, kellele meeldib
    rohkem horisontaalses asendis vaadata, kes vaatab silge serjaga toolil istudes.
    Naerate, kommenteerite, peeretate, no teete mida iganes tahate.
    Vahepeal panete filmi pausile, kui kellelgi mingi suurem häda tekib, teised vennad
    saavad samal ajal suitsul ära käia. Avada uusi õllesid. Jälle see Eastwood uriseb kuidagi
    imelikult, seda peab kommenteerima, sa pole sunnitud vait olema, sa oled oma sõprade
    keskel.

    2. Kino. . Lähete sõpradega kinno, sest seal on suur ekraan ja hea helisüsteem
    (ainukesed plussid, mis kino juures leian, kuigi hea tehnikaga kodus on ka võimalik väga
    häid kogemusi saada). Alguses bronnite netis mingeid pileteid, tuleb välja, et seal on head
    kohad juba ära võetud, no miks kurat me varem ära ei bronninud.
    Jõuate kinno viiekesi, ukse peal sisse astudes ütlete põhimõtteliselt head aega üksteisele,
    sest kinos pole ju viisakas rääkida. Istute maha. Haha, päris naljakas, kuidas just sinu
    lühikest kasvu sõbra ette sattus Müürsepp istuma, ebareaalne. Ja oot, mis siin haiseb...
    sulle tuleb meelde, et sa pole kunagi sallinud popcorni haisu, nahui nad krõbistavad
    neid, so sick. Persse, ma pidin ju siin maksimaalset filmielamust saama, mida ma kodus ei saa.
    Kaks rida eespool mingid 9 aastased plikad kihistavad naerda, tule taevas appi, jääge vait. Täpselt
    sinu selja taga istub 8 aastane poiss oma isaga, poiss on viimased 45 minutit toginud jalaga vastu
    su tooli, huvitav, miks tal isa midagi ette ei võta? Sõbral tuleb kuse häda...no kas sa tõesti varem
    ei saanud ära käia? Ei ma ei tea, kus WC on, eks ta seal sissekäigu juures äkki,mine otsi. Nüüd ta kõnnib sinu eest mööda, siis häirib ta teiste inimeste vaadet ka, uhh ohh. See ongi maksimaalne filmielamus, mida
    ma kodus ei saa? Selle pärast me pidimegi siia viiekesi tulema, et siis viiekesi kõrvuti vaikselt istuda
    nagu tuped??
    See on lollus. Kinod on O-V-E-R-R-A-T-E-D. Ja mis kõige naljakam, selle "elamuse" jaoks
    pidid sa veel oma rahakotti kergendama. Täiesti ebaloogiline.
    Hahahah, tõsi aga kuld!

  17. #157
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Filmid ja sarjad

    Eks see ole taaskord inimestel erinevalt. Mulle näiteks istub filmide vaatamine nii üksi, sõprade seltsis kodudes kui ka kinos. Kõik oleneb tujust, filmist ja soovist. Kino puhul minu isiksust pigem just paelub esilinastusele minemine ja see, et terve suur saal on rahvast täis, ümberringi käib melu jne. Samas nagu tõi lebovend palju välja, siis sõpradega õhtul koos filme vahtida, kommenteerida, õlut juua jne on ka muidugi väga hea ja ka seda saab tehtud.

  18. #158
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    nägin telkust selle sarja reklaami, tõmbasin pilootosa, tundus suht ok. http://www.fox.com/lietome/
    äkki saab mõnda tähelepanekut lives kunagi ära kasutada :D

  19. #159
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    nägin telkust selle sarja reklaami, tõmbasin pilootosa, tundus suht ok. http://www.fox.com/lietome/
    äkki saab mõnda tähelepanekut lives kunagi ära kasutada :D
    päris mõnus sari!

  20. #160

    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin just Quarantine, karm film rsk jama lõpp ainult, oleks tahtnud teada, et mis seal edasi oleks saanud vmt:)

Lehekülg 8, kokku 294 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES