Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 92, kokku 294 EsimeneEsimene ... 42829091929394102142192 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 821 kuni 1 840, kokku 5869
  1. #1821
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Filmid ja sarjad

    cancelled

  2. #1822

    Re: Filmid ja sarjad

    soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms

  3. #1823
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
    Hotel Rwanda

  4. #1824
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
    Band of Brothers kindlasti, kui näind pole. Mu arust ikka oluliselt parem kui pacific.

  5. #1825
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
    Platoon

  6. #1826

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Undercovers – pole kõige hullem just, kuigi millestki säravast ollakse kilomeetrite kaugusel. Idee on muidugi tore, et salaagendid on abielus ja mõlemad tumedanahalised, kuid aega raisatakse mõttetute „ooo, kallis, teeme ühe tantsu“ ja perekondlike vaidluste peale, mis tegevusele midagi juurde ei anna. Tõesti on loogiline, et kui nad oma sihtmärgi vabastavad, et järgmine minut räägitakse, et kes kellega ja kui kaua keberniiti pani. EI HUVITA. Väga kaheldav, kas paremaks ka muutub, J. J. Abramsilt (Felicity, Alias, Lost, Fringe) oleks midagi paremat oodatnud ning ei soovita.

    The Defenders – omamoodi seriaal, mis püüab olla komöödia ja draama ning pole väga kumbagi ja on seega rohkem selline vilets „Raising Bar“ mugavversioon. Kohtusarju on üldse kuidagi liiga palju tekkinud sügishooajaks. Tore, et Jim Belushi muidugi endiselt tööd saab. No thanks.

    Hellcats – kui paljas ihu tsipa rohkem meeldib ja „Greek“ tore oli, siis see sobib tekkinud auku täitma küll. Jutt siis ergutustiimist ja tüdrukust, kes on raskustes ja peab ühinema ehk erilist mõttetööd pole sarja muidugi pandud. „Greek“ on parem. Ei taha. Samas tantsiv ja end painutav Alyson Michalka, nämma. Mulle lihtsalt sellised noortekad meeldivad, muidu ei soovita.

    Terriers – kriitik, keda ma ainsana lugeda viitsin, Alan Sepinwall peab seda sügishooaja üheks paremaks uueks sarjaks. Ei oska nõustuda, täitsa vahva on, kuid samas potentsiaali on teistes sarjades ehk rohkem (eriti „Running Wilde“ ja „The Event“), kuid kui muud pole, siis peaks töötama küll. Igatahes on tegemist kahe sõbrast eradetektiivi elu ja tegemistega.

    Nikita – nimi peaks juba ütlema, et millega on tegemist. Naissoost palgamõrvar ja salajased organisatsioonid ja muu taoline. Kaks tegevusliini: vana ja uus Nikita, mõlemad sellised ilusakesed, millised palgamõrvarid just olema peavad, eksole. Ei soovita.

    The Whole Truth – vot see on täitsa ägeda ideega sari, kuid eks näis, et mis välja tuleb. Nimelt kohtudraama, kus tegevusi näidatakse nii kaitse kui ka prokuratuuri vaatenurgast. Põhimõtteliselt vaheldumisi ja siis päris-päris lõpus paljastub vaatajatele kogu tõde. Esimene osa polnud üldse paha.

    Outlaw – kõige absurdsem uus sari üldse. Nimelt sureb USA ülemkohtuniku isa ja too mõistab, et on kogu oma elu valesti elanud. Nii loobub ta oma ametist ja hakkab üle riigi inimesi esindama. Ehk idee on juba täiesti totakas, kuid tänu sellele naljakas ka, kuigi nalja nad äkki teha ei soovinud. Samas pilgu võib peale heita.

    OLULINE!
    Kui te pole veel näinud sarja nimega «Louie», siis vaadake. Ma kirjeldama ei hakka, kuid siin on üks klipp: http://www.youtube.com/watch?v=8qOaZ4CQqKI.


    OLULINE!

    Kes pole veel vaadanud Lucky Louiet - vaadake!!!
    Jim Norton ja Louis CK kombo on mega, põlegu HBO selle sarja lõpetamise eest!

    http://www.youtube.com/watch?v=9bGWXOKVBW0

  7. #1827

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Herr-Buttermilch Vaata postitust
    põlegu HBO selle sarja lõpetamise eest!
    Ma teen näo, nagu ma poleks seda just lugenud. IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE!

  8. #1828

    Re: Filmid ja sarjad

    Haha, ilmselgelt oled sellest häiritud, aga ega ma seda tõsiselt ei mõelnud, niisama väiksemapoolne hetke viha. HBO on siiski koos FX-iga minu jaoks ainukesed arvestatavad networkid.
    Seega ära ignore, ela üle

  9. #1829

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Herr-Buttermilch Vaata postitust
    Haha, ilmselgelt oled sellest häiritud, aga ega ma seda tõsiselt ei mõelnud, niisama väiksemapoolne hetke viha. HBO on siiski koos FX-iga minu jaoks ainukesed arvestatavad networkid.
    Seega ära ignore, ela üle
    Kanalit. Mitte sind. Vihkan. Värdjad.

    Umbes sama umbluu otsus nagu kunagi Freaks and Geeksiga tehti.

  10. #1830
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kanalit. Mitte sind. Vihkan. Värdjad.

    Umbes sama umbluu otsus nagu kunagi Freaks and Geeksiga tehti.
    vb ma saan su mõttest valesti aru, aga "Lucky Louie" ja "Louie" on erinevad sarjad. Lucky Louie tuli HBO pealt mõned aastad tagasi ja sai ainult 1 hooaja, Louie on see mis see suvi FXi peal jooksis ja on juba uuendatud teiseks 13-osaliseks hooajaks.

  11. #1831

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    vb ma saan su mõttest valesti aru, aga "Lucky Louie" ja "Louie" on erinevad sarjad. Lucky Louie tuli HBO pealt mõned aastad tagasi ja sai ainult 1 hooaja, Louie on see mis see suvi FXi peal jooksis ja on juba uuendatud teiseks 13-osaliseks hooajaks.
    Ma vihastan ka vanade asjade peale nt seesama Freaks And Geeks, mis on veel vanem. Telefirmade (vaatajate) lollusel pole piire.

  12. #1832
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ma vihastan ka vanade asjade peale nt seesama Freaks And Geeks, mis on veel vanem. Telefirmade (vaatajate) lollusel pole piire.
    Tänasest päevast piibli 11. käsk. Sina ei tõsta kätt ega häält HBO vastu!

  13. #1833

    Re: Filmid ja sarjad

    arusaadav :D

  14. #1834

    Re: Filmid ja sarjad

    The good guys

    politseikomöödia seriaal

  15. #1835

    Re: Filmid ja sarjad

    Uue supernaturali algus on suht twilight. Vampiir on natuke kurjem ainult.

  16. #1836
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Muusik Vaata postitust
    The Walking Dead - bljäää :D vot see on nuts. The Walking Dead S01E01 PREAiR x264-P2P tuli välja. Ei oskagi muud öelda, kui peate ise vaatama.
    Nõus igati! Kuigi esimene osa oli kohati veidi aeglane, aga siiski väga hea!
    Isegi nii hea, et võtsin peale selle vaatamist koomiksi ette, et asjadest veidi ette rutata ning teada saada, mis meid selle seriaali ees ootama hakkab. Olen 35 osa läbi lugenud (veidi üle poole veel minna) ning juba see, mida siiani silmitsenud on väga vinge! Ilmselt seriaaliga ei jõuata esimesel hooajal väga kaugele, aga kui esimesest osast järeldusi teha, võetakse koomiksi tõlgendust suhteliselt vabalt ning seega võidakse paljudest koomiksis kajastatud tegelastest ja suhteprobleemidest suht kiirelt üle liikuda. Igatahes meid on ootamas kõvasti põnevust, surma, verd ning twiste!
    Jääge ootele 30.ndat oktoobrit, kui seriaal maailmas esilinastub ning 4ndat novembrit, mil seda võib Fox Crime´ pealt nautima hakata!

    Edit: nüüdseks kõik 78 osa läbi!
    Viimati muudetud camu poolt : 26.10.10 at 09:23

  17. #1837

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
    http://www.imdb.com/title/tt0417397/ meenus praegu, sest ise hakkasin just http://www.imdb.com/title/tt0824328/ (Gulagi teemadel) vaatama.

  18. #1838
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Filmid ja sarjad

    The Social Network DVDSCR XviD-NoSCR
    piraatidele

  19. #1839
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Inception.DVDRiP.XviD-ARROW (Y)

  20. #1840
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Inception.DVDRiP.XviD-ARROW (Y)
    ty

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES