Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 94, kokku 294 EsimeneEsimene ... 44849293949596104144194 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 861 kuni 1 880, kokku 5869
  1. #1861
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kuidas see overrated kraam on ?....
    Inception on Imdb's neljandal kohal (nüüd juba 2-3 koht):
    9.1/10
    http://www.imdb.com/title/tt1375666/
    http://www.imdb.com/chart/top

    Mind jättis see film küll külmaks ja ma ei saa aru sellest fenomenist, et miks ta mõned inimesed nii pöördesse ajab.

  2. #1862
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma nõustun Levisega. IMO peaks näiteks Pulp Fiction sellel kohal olema edetabelis.

  3. #1863

    Re: Filmid ja sarjad

    Imo jättis Inception suhteliselt külmaks tõsisemad sci-fi fännid, kuid puudutas kuidagi neid, keda sci-fi reeglina suhteliselt külmaks jätab.

    Mina näiteks olen tõeliselt rahul siis, kui mulle meeldib mõni film, mille rating on max 5.0/10

    http://www.imdb.com/title/tt1419950/
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 02.11.10 at 20:22

  4. #1864

    Re: Filmid ja sarjad

    Käisin "The Towni" vaatamas. Suhteliselt hea pangaröövikas.

  5. #1865
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Filmid ja sarjad

    Just tulin Inceptionit vaatamast...

    peale selle, et see mõttetult pikk film on .. ah ma ei viitsi kirjutada..ehk täielik pettumus ei soovita kellegile ja mingi 9/10 ei vääri see ever

    gl

  6. #1866
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    IMO paljude filmidega on selline efekt, et kui ootused on kõrged siis pettud... Ma Inceptionit vaatama minnes palju ei teadnud sellest ja ei pettunud ka. 9/10 ta minu silmis ei ole, aga väärt film küll.

  7. #1867

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma nõustun Levisega. IMO peaks näiteks Pulp Fiction sellel kohal olema edetabelis.
    imo on pulp fiction paras kräpp, üks kõige imelikumaid filme mis ma vaadanud olen ja ei leidnud seal küll nüüd midagi sitaks head. aga see on ainult minu arvamus, tarantino stiilis filmid pole kunagi peale läinud.

  8. #1868

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    IMO paljude filmidega on selline efekt, et kui ootused on kõrged siis pettud... Ma Inceptionit vaatama minnes palju ei teadnud sellest ja ei pettunud ka. 9/10 ta minu silmis ei ole, aga väärt film küll.
    täpselt nii ongi, ei teadnud mdiagi sellest, kui vaatama läksin ja meeldis. otherhand..Money never sleeps on Wall Street oli film millest teadsin ja oli räägitud et sügise üks suurimaid/parimaid filme jne, aga ära vaadates tundus eriline crap ikka.

  9. #1869
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    See, kes ütleb, et Inception on täielik crap on ise paras retard.
    Ok, see, et film külmaks jätab või mõne silmis 9/10 väärt pole (minu silmis ka pole), sellest saan ma veel aru. Aga see, kes ütleb kogu selle kompoti kohta (alates muusikast muu ninnunännuni) cräp, peaks oma liistude juurde jääma ja transformersit edasi kaifima.
    Öelge mulle üks Inceptionist parem thriller?

  10. #1870
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    crap ta tõesti ei olnud kindlasti üle keskmise ajaviide kuid 9/10 on ikka pisut overrated.

    Huvi pärast küsiks siis KristjanRawk mis filmid on sinuarvates jube head top5 vms

  11. #1871
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    imo on pulp fiction paras kräpp, üks kõige imelikumaid filme mis ma vaadanud olen ja ei leidnud seal küll nüüd midagi sitaks head. aga see on ainult minu arvamus, tarantino stiilis filmid pole kunagi peale läinud.
    Nagu öeldakse siis maitse asi täiesti. Näiteks mind köidavad selle filmi juures dialoogid ja ebalineaarsus.

  12. #1872
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    Mõnda tõsiselt head uuemat komäädiat oskab keegi soovitada? aastast 2008-2010?

  13. #1873

    Re: Filmid ja sarjad

    öelge nüüd, et teie meelest on 2,5 meest sitt?
    see lihtsalt nii nuts sari. võtan suvalt mingi osa ja lihtsalt naeran. savi, et kõiki juba 3x näinud. sama on south parki ja vanemate family guy'dega

  14. #1874
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Mõnda tõsiselt head uuemat komäädiat oskab keegi soovitada? aastast 2008-2010?
    Other guys oli päris mõnus

  15. #1875
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Other guys oli päris mõnus
    Jep, seda käisin isegi kinos vaatamas:) mõtlsin just midagi praegu voodis vaatamiseks mida ei ole näinud varem, ise vaataks heameelega mõnda head actioni. aga naine käib peale, et ika komöödiat tahaks:) seega ootaks mõnda head ideed

  16. #1876
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Mõnda tõsiselt head uuemat komäädiat oskab keegi soovitada? aastast 2008-2010?
    community.

  17. #1877

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    IMO paljude filmidega on selline efekt, et kui ootused on kõrged siis pettud... Ma Inceptionit vaatama minnes palju ei teadnud sellest ja ei pettunud ka. 9/10 ta minu silmis ei ole, aga väärt film küll.
    Mina kuulsin enne vaatama minekut, et tegu on VÄGA hea filmiga. Läksin vaatama, ning selgus, et tegemist oligi VÄGA hea filmiga. Seda ikka tavaliselt ei juhtu.

    Ei taha küll kedagi lolliks sõimata, aga kahtlustan, et paljud, kellele see film ei meeldinud, ei saanud sellest lõpuni aru:P

    Ise tulin kinost välja mõttega, et norm film oli, kuid kui sõber hakkas järjest küsimusi esitama, siis sain alles kogu filmi "headusest" aru:)

    Imo võib isegi arvata, et see film on tehtud nii, et ta on iga vaataja jaoks erinev.

    Edit: teisel teemal, kas Walking dead'i teine osa on juba väljas?

  18. #1878
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    öelge nüüd, et teie meelest on 2,5 meest sitt?
    see lihtsalt nii nuts sari. võtan suvalt mingi osa ja lihtsalt naeran. savi, et kõiki juba 3x näinud. sama on south parki ja vanemate family guy'dega
    South Park on kõige nutsim asi üldse, eriti uuemad osad peebupöial.jpg

    Family Guy ja 2,5 meest on ka decent vaatamine.

  19. #1879
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust

    Edit: teisel teemal, kas Walking dead'i teine osa on juba väljas?
    Esmaspäeva hommikul tuleb!

  20. #1880
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Filmid ja sarjad

    mendi pakutud community läks loosi ja päris hea sari:) kohe mõneks ajaks komöödia olemas. Mõtlesin veel uurida kas kas keegi teab mõnda head pokkeri filmi peale Rounders-i ja Lucky You? samalaadne žanr võiks olla

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES