Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 142, kokku 294 EsimeneEsimene ... 4292132140141142143144152192242 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 821 kuni 2 840, kokku 5869
  1. #2821
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: Filmid ja sarjad

    Kui keegi soovib vaadata midagi eriti halba, siis sobib selleks hästi "Hobo with a Shotgun" (2011)

    ( Click to show/hide )

  2. #2822

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
    Võta kergelt neid tabeleid, igaühel on oma TOP ja ongi elu lill.

    Muidu Shawshanki kohta ise arvan, et Stephen King eriti usutavaid asju ei ole kirjutanud nagunii AGA lood kui sellised on tal mõned ikka kuradi head. Vbla pole filmikunst sinu jaoks, või siis katsu rohkem dokumentaalfilme vaadata, seal zhanris ka väga häid asju tehtud ja siis jääb see usutavuse ja mitteusutavuse üle diskuteerimine ära enamus juhul. Vangladokke nagunii ka kõvasti tehtud, häid ma usun.

    The Good, The Bad and The Ugly kohta jälle arvan, et suurelt ekraanilt ja hea soundiga peaks mõjuma küll. Mismoodi sa üldse filme vaatad - .avi ja arvutiekraanilt? Need top filmid seal imdb-s väärivad ka õiget setupi siiski.
    Minu jaoks oli täielik üllatus, et King midagi sellist on kirjutanud. "The Stand", "The Shining", "Carrie", "Children of the Corn", "The Langoliers" jt. on minu jaoks huvitavamad. "The Running Man" on ka omamoodi hea, kuid selle filmi puhul ma tunnen, et midagi jääb nagu puudu. Kusjuures mina arvan, et "The Green Mile" on parem, kui "The Shawshank Redemption".

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Godfatherid võiks ikks järjest vaadata:) kas tõesti leidub veel keegi kes ei ole neid kahte filmi näinud :) üllatav. kui sa järjest neid top filme vaatad siis võiksid siia oma hinnangu anda nende kohta. nagu esimese puhl juba tegid :) gl.
    Ristiisa vaatan ma muidugi ikka järjest ära, seda olen varemgi vaadanud. Tegu on ühega vähestest filmidest, mida iga paari aasta tagant võib vaadata peaaegu samade emotsioonidega, mis esimesel korral.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 23.07.11 at 16:05

  3. #2823

    Re: Filmid ja sarjad

    boardwalk empire uut hooaega ootan vast kõige rohkem, teaser kah väljas krt poleks pidanud vaatama, nüüd ootan veel rohkem


  4. #2824
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: Filmid ja sarjad

    "Source Code"
    Julgen soovitada, kes pole näinud.
    ( Click to show/hide )

  5. #2825
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Filmid ja sarjad

    Kas Entourage s08e01 saab ksukilt juba vaadata`?

  6. #2826
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Filmid ja sarjad

    Täna Starsi 65 milestone käe puhul, võtsin chill outiks õhtul ette sellise shedöövri :



    Film ei pruugi meeldida neile , kes vaatavad filmi puhul eelarvet ja staarnäitlejaid. On hoopis selline väike indiekomöödia teemal, mida me kõik siin armastame.

    Näitab ühte USA väikelinnas korraldatavat lokaalset igaaastast illegaalset pokkeriturnamenti, millest võtavad osa kohalikud suht koomilised karakterid.

    Mulle meeldis, ei ole ülim komöödia aga mõned kohad olid väga sellised et raske naeru pidada, eriti siis muidugi kui turka lahti läks ja nutse hititi. Nii on nagu elu käib.

  7. #2827
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    IMDb rating on positiivne.
    http://www.imdb.com/title/tt1536082/

  8. #2828
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    IMDb rating on positiivne.
    http://www.imdb.com/title/tt1536082/
    Jeps, mind ei häirinud see imdb hinne ja kui veitsa süveneda siis see hinne on 66 hääletaja põhjal võetud keskmine, kellest siis 30 on andnud maksimum 10punni, ja seitse hääletajat 9 punni. Üle poole on ikka väga heal arvamusel filmist. See imdb värk on nagu ta on ma ütlen.

    Viimati muudetud dabljuu poolt : 25.07.11 at 03:23

  9. #2829
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Kas Entourage s08e01 saab ksukilt juba vaadata`?
    Entourage.S08E01.HDTV.XviD-ASAP

  10. #2830

    Re: Filmid ja sarjad

    tõmbasin deadwoodi esimese hooaja, vaatasin pool ära ja panin teised insta tõmbama. kahju, et ainult 3 hooaega on :( :( :( :( :( :(

  11. #2831
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    tõmbasin deadwoodi esimese hooaja, vaatasin pool ära ja panin teised insta tõmbama. kahju, et ainult 3 hooaega on :( :( :( :( :( :(
    Nii on.

  12. #2832

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatan, et «Falling Skies» on TP tabelis allalaadimiste numbrilt väga popp. Kas keegi võib kinnitada, et sari muutus pärast esimest osa selgelt paremaks?

  13. #2833

    Re: Filmid ja sarjad

    Kahjuks mitte.

  14. #2834
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Filmid ja sarjad

    Entourage uus season

  15. #2835

    Re: Filmid ja sarjad

    Vahepeal olen igasuguseid huvitavaid filme leidnud ja peab tõdema, et näiteks "Once Upon a Time in the West" on minu arust oluliselt parem, kui varem mainitud "The Good, the Bad and the Ugly" .

    "Repo Men" on igatahes vägagi usutav tulevikuvisioon. Kõike vähegi hinnalist saab juba praegu järelmaksuga osta ja inimene on alati ise rumal, kui oma võimalusi üle hindab.

  16. #2836

    Re: Filmid ja sarjad

    Million Dollar Baby http://www.imdb.com/title/tt0405159/

    tõesti imelik, et mul see film oli siiani nägemata (polnud kuulnudki sellest). Kuidas nüüd öelda... selles suhtes, et natukene aimatava sisuga, nagu enamus hollika movied, aga isegi see aimatav sisu oli väga hea ja 2h möödus ilma venimiseta. Soovitan vaadata, usun et 2h-st kellegil kahju ei hakka (isegi kui ei meeldi sellised filmid)

    Ja no näitlejad... tõeline klassika!

  17. #2837
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Breaking Badi uue seasoni kohta:
    ( Click to show/hide )

  18. #2838
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    miks Gus ei kasuta leverage'na Walti suhtes seda, et ähvardaks ta perekonda?
    Tal pole lihtsalt midagi välja pressida temalt. Kõik on juba olemas, ainult tootmise käigushoidmine on see, miks W elus on.

  19. #2839
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Million Dollar Baby http://www.imdb.com/title/tt0405159/

    tõesti imelik, et mul see film oli siiani nägemata (polnud kuulnudki sellest). Kuidas nüüd öelda... selles suhtes, et natukene aimatava sisuga, nagu enamus hollika movied, aga isegi see aimatav sisu oli väga hea ja 2h möödus ilma venimiseta. Soovitan vaadata, usun et 2h-st kellegil kahju ei hakka (isegi kui ei meeldi sellised filmid)

    Ja no näitlejad... tõeline klassika!
    Mulle ei meeldinud. A noh võib-olla ma olen lihtsalt seksist ja ei oska nais-sportlasele kaasa elada :)

  20. #2840
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES